150w hps 2 zenke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Nisam nikog a ni njega zelio uvrijedit kad sam se sam vec poceo osjecat uvrijedeno.Necu da ovaj dnevnik preraste u jos jednu svadu ja se duboko izvinjavam svima koji su se uvrijedili a tebi Opa najvise,krenit cemo otpocetka eto kad stavim fotke pa komentirajte.Ako je jednostvnost tvoja specijalnost nije ni cudo sto ne prihvacas moje seme,hbga priznajem da sam kriv sto sam krenio sa losom opremom mislio sam da ce mi znanje pomoc al eto ocito nije bilo dovoljno pa sam zasro stvar.Nemojte mi zamjerit jer inace nisam temperamentan al eto i to se desi zuta minuta me uhvatila.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
Zato sam i dosao i pitao da mi pomognete a ne da svaku moju ispravljas ko da si popio svu pamet svijeta
nemoj bez veze dizati tenziju sebi, prenosis to i na biljke. ne kontam kako mislis da ti neko pomogne ako nisi spreman da ispravis greske koje si napravio a na koje ti taj neko drugi ukazuje. opa je svojom aktivnoscu i prikazanim dnevnicima zasluzio da bude grow support i mislim da ti ne bi smetalo da ga malo poslusas, no ti slusas nekog drugog, cinis greske, trazis neke odgovore ovde a ne zelis da ih cujes. malo si kontradiktoran il samo nervozan, kako god ajd opusti se, to su samo dve biljke ;)

jer mi treba heda da se ljecim jer sam jedan stadij ispod raka koze
zao mi je sto cujem ovo i jasna mi je u tom slucaju nervoza, ali ako ti vutra treba za lek trebao si ozbiljnije pristupiti growu. nema smisla "pogadjati" ph jer je to nemoguce, a vidi sam sta si napisao:

...koristio prvo limun pa alkoholni ocat pa limunsku kiselni i nikako nisam uspio pogodit ph jer ni nemam ph mjerac...
uz to jos je isla i epson so i vise nego jasno previse vode, samo zbog preterane nervoze i zurbe ti si umesto da malo povuces rucnu samo pogorsavao stvari. mislim da niko na forumu ne zeli da ti pogorsa pricu niti je zlonameran, siguran sam da ti svi drze fige da uspes, sve i da nije pitanje medicinske upotrebe. nemoj da te hvata panika nego smireno i stalozeno teraj dalje, pogotovo ako si sad malo stanje doveo u red. ja se licno slazem sa stvarima koje je izneo opa cupa i zato se nisam ni ukljucivao u pricu detaljnije da se ne ponavljamo previse, ne mozes growati pod tenzijom i nervozom jer ces iz jedne greske ici u drugu, sto dobrim delom i jesi radio. jest to low budget grow, al nije vise low nego sto su moji. ja cak nemam ni pravi box, ne kristim ph metar, nikada nisam koristio epson, nikada nisam koristio med, obzirom da ne znam ph ni ne korigujem ga jer znam da cu odokativno uvek pre zasrati nego ubosti ili pogoditi, vodim racuna o kolicini vode i minimalno gnojim samo plantelom, ispiranje radim prakticno samo pred zavrsetak. jednostavno receno, tu si gde si, ako su biljke sada bolje probaj malo opustenije privesti grow kraju pa kako god da ispadne, jedno iskustvo vise. sretno, nisu ti to ni prve ni poslednje biljke i siguran sam da ce naredni put biti sve kako teba od pocetka, radi kako si naucio i kako se tebi pokazalo da je najbolje, a iz ovog growa si sigurno naucio dosta novog i sad imas bogatije iskustvo, a iskustvo je uvek na ceni ;)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Power,Venlo :respect:
Ma joj zao mi je sto je sada ovo ispalo kao da te ponizavam ...sorry ako si to tako shvatio.
Ali evo vidi jednu cinjenicu.
Epson sol i ostalo sto si koristio necu vise spominjati.Za med sam ti vec pisao ..ako vec mislis njega koristiti onda mora biti pravi med ne neki obradeni i pun secera al nastranu to.koristis ga ako si pokosio bakterije sa peroksidom pa cak ni tada nije potreban jer se kolonije obnove same i to u jako kratkom vremenu.
I evo nakraju najvaznije a sto je kod tebe prouzrokovalo problem a to je ph jer zbog njega si i radio ispiranja.
Compo je dobar ali nije dovoljan samo on i sto je najvaznije on je na org.bazi a dali znas sta to znaci?
To znaci da te ph uopce netreba zanimati..netrebas ga regulirati i mozes sipati vodu bez ikakve korekcije.da,da
A ti si zbog njega napravio cijelu frku

ispricavam se jos jednom....ja se nadam da ce se biljke izvuci i vjerovatno hoce.
Konkretnije gnojivo znaci nekakva Plantela .Pa nemoramo valjda i to napominjati.
Opusti se netrebas shvacati moje sugestije kao ponizavanje...to mi nije bila namjera.
Ustvari htjeo sam ti samo pomoci.Mozda te buni sto nestiscem smajlice ali jbg...nisam preko kompa pa mi je malo komplicirano to raditi.
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
11 Dan 12/12,7 dan cvijetanja.Eto da vidite da sam ih ipak uspio spasit na svoj nacin i da je stanje sve bolje i bolje :)
Ovo je velika zenka u 15l kalicu svjeze izvadena iz boxa





Ovo je manja zenka takoder izvadena svjeze iz boxa u 4l kalicu






Ovdje su skupa pod HPSom :)



I ovdje mozete vidjeti kako sam ih otprilike trenirao,stabljika je doslovno kao dva palca,a i ovo je relativno dokaz da su bile zdrave sve dok nisam otisao na 12/12 i shebo ih sa losim ph



Toliko od mene budite pozdravljeni.
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Danas sam ih lolipopo,i snapo,uglavno loilopop vecinski sam odradio na ovoj vecoj dok sam na manjoj malo manje lolo.Jos cekam da se prosusi zemlja pa cu im dat malo h202 i krenit sa gnojenjem.
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
14 DAN 12/12,10 dana cvijetanja.
Pozz drustvo evo da uptadeam malo dnevnik naoon sto su se curke full oporavile.Danas su dobile 3ml h202 na 1l vode.Otkad su se sredile dogada se svasta.Ova velika biljka je pocela divljat,klasicnija od klasicne sative hehe.Prije 3 dana dignem HPS za koji cm,otvorim box i evo je uz HPS pece si grane,jucer dignem HPS za koji cm danas otvoram vrata ona se opet pece,i sad sam opet digo HPS.Pocela se strechat do jaja,mislim da je prosla ta faza gdje na 12/12 dok ne krenu pistile krece sa strechem pa ide slagat kalikse,kod mene je to jos cudno.Samo se strecha,donje grane su pune nugica a dok ove velike chole nemaju bas nesto dlaka na vrhovima samo donje grane.Kao da odozdo krece sa cvijetanjem nikad nisam vidio tako sta.I doslovno toliko je narasla da mi je do sisa a ja sam 182cm.Sad ova mala je stoji na 2 pota jer nemoze stic vise nikako ovu sativu.A sto se tice male ona je vec krenila pumpat hedice i vec lagano baca secer,vidi se taj bacgorund od kusha a dok na ovoj velikoj nije bas tako,ocito je popusila polema od neke brutalne sative.
Evo slike da i sami vidite trenutnu situaciju,i samo da napomenem da sam supercropo tu veliku i snapo da se ne izduzuje al ne ferma ona nista samo pici.

Ovo je mala indika



Ovo je ta velika sativa i bome je sve veca i veca nadprirodno raste i buja




Evo ovdje su skupa pod HPSom i da vidite kolika je razlika medu te dvije biljke i koja je to borba da ih izravnam da vrhovi budu i istoj pozicija naprama svijetlu,jest da je ta velika u 15l kalicu al da je tolko povuka prema visini pa to vise nije normalno,mislim da sam jedan od rijetki koji se buni da mu je prevelika biljka. :watchplant:



Do sljedeceg updatea. :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ne vuče mi ta tvoja Indica na Indicu. Ima indice u sebi al nebi baš previše. Da se razumijemo o čemu govorim ;)

nHcqjn2.jpg
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
biljke su u posudama razlicitih velicina pa je proporcionalno tome i razlicita njihova velicina, a obe imaju veliki internodni razmak sto znaci da su imale (ili imaju) problema sa svetlom, ili su previse zalivane, zato su tako izduzene u visinu i izgledaju "retko". i vrlo je verovatno da se radi o hibridima u oba slucaja, moguce sativa dominant, ali je kod hibrida genetiku tesko provaliti samo na osnovu fenotipa.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: M a n d o r

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Onda je ocito taj probelm gdje sam je previse zalio,a to No joke znam da nije cista indika,al sigurno ima vise indi gena nego sati.
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Poz drustvo,obavio sam par treninga pa da updateam dnevnik.Manjoj biljci sam skinio oni 3 4 colice koje su strsile a bile su dosta vece,sad je jedna ravna plogh hedova od neki tridesetak komada,jedino sam tako mogao priblizit prema HPSu.A vecu biljku sam hebacki tie down napravio,sve one velike cole sam vezo sa spagom,uzeo sam spagu i pri vrhu cole zavezao za stabljiku te spustao do te mjere da bude ujednacena sa svim manjim granama,taj trening su popusile 4 grane.One unutarnje vece cole sam supercropo i zavezao tako da se vise nemogu uspravit vec samo da slazu nugove.Biljka se toliko krenila strechat da sam morao nesto napravit pa sam napravio to.Jos sam procitao na overgrow faq da je pametno skinit pokoji veci fan list da ce ublazit strechanje pa sam ugrabio priliku i odsvako par fanova i to oni koji su bili osteceni jos prije nego se oporavila od onog loseg ph.Ubacio sam i 3 cfl 20w zarulje radi spektra jer sam takoder pronasao da plavi spekrat tokom vege i prvi 2 3 tjedana cvijetanja takoder usporava strech a ja ih planiram ostavit skroz do kraja,koji lumen vise hbga.Sad su poprilicno izmorene radi treninga i povezane prema dolje,ali sad napokon sve ce dobivat ravnomjerno lumena.Za koji dan kad se usprave te grane a i za 2 dana krecem gnojit sa Compom 3.6.6.NPK cu uslikat biljke da vidite stanje u kojem su sad.I jos cu morat sve te vece cole na toj vecoj biljci privezat uz neke stapove jer ima poprilicno budsiteova a grane su labavije malo radi tolikog strecha pa da mogu podnjet nosivost hedova,ali to ne jos tek kad se malo udebljaju.Sada je 13 dan cvijetanja i dobro je da sam stigo to sve napravit dok jos nisu usle u deblje cvijetanje,tako bi i hormone poremetio a najvise auxin ovako ce to ispast super.Pozz drustvo cujemo se kad ih uslikam.:D
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Poz drustvo,evo curke nakon treninga full oporavljene i slazu kalikse jedan za drugim. :)
17 Dan 12/12 13 dan cvijetanja je trenutno,poceo sam ih stalno slikat kao da sam fotoreporter hehe ali eto da ih vidite nakon sto sam supercropo i povezo malo grane,jest da je sad malo veca guzva u boxu :D ali bar nemam problema sa previsokim colama.
Slike govore 1000 rijeci.

Ovo je velika biljka




Ovo je manja biljka


Jest da slike nisu neki kvalitet kad nemam kvalitetan fotic pa preko moba slikam,al sve je jasno i vidljivo.Preksutra hranjenje sa Compom pa zadnje davanje h202 i onda samo fosfor i kalij na organski i Copmo nacin. :D
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
dobro je kako je bilo :) nego da ti zategnes te grane prema dole i da spustis taj hps sto nize veruj bice zahvalne.. taj hps od 150 nebi trebalo jako da przi takod a rzlmisli sto nize vrhovima to bolje probaj sve vrhove biljke da savijes u istu visini tj. naj visi vrh da ti bude u visini naj naj nizeg vrha ..
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Joj Zoki pokusavam :D savijo sam kolko sam mogo vjeruj mi ako jos malo savijem pocet ce pucat a sad mi je prekasno da je supercropam,vjerovatno cu savijat te grane sto strse kolko god budem mogo al bitno je samo da kalikse slazu,svaki dan ja maknem koji fan da umanjim sjene i sranja i stalo pazim da sve ima ravno lumena.Bit ce to bomba za 150w ja mislim,al da ne ureknem necu vise kenjat. :D
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Ovo je mirikl za 150W! Pokušaj nekako malo ih pritisnuti kao što Zoki kaže,pa da iskoristiš do maksimale...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: XsmokemashineX

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Pozz drustvo,evo stigo update.Nahranjene sa Compom,iduce gnojenje ide i bagremov med prvi put,posteno je pocelo slagat i debljat a tek je sredina 3 tjedna.
Rast se dosta i usporio,izvadio sam one plave CFLove jer vegam nesto za out lagano pa cu ih vratit kad zavrsim s tim.Vec ima tvrdi hedova a i popcorni su se fino krenili formirat.
Sto se tice manje biljke zadnji trening mi je stvarno poboljso yield,ima vec nugova ko palac i trihomi su vidni dosta,dok ova veca sativa ima stvarno vec sad tvrde nugove na dodir,cak je pocelo bit malo teze za grane pa sam ih vezo da jedna drugu drze da ne bi popucale.
Sve ostalo je pod kontrolom :)
Evo velike





Evo i manje biljke






I dalje su slike losije kvalitete al sve je vidno. :)
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Da bome se čička,danas sam ih nahranio full dozom Copmo + bagremov med,i lolipopo ovu vecu mal brutalnije,sad kad su vec usle u 4 tjedan cvijetanja jasno se vide pri dnu same biljke one male grane koje jedva da imaju koju dlaku,to sam sve poskido a na maloj nisam radio lolipop mozda par budsiteova skino jer je stvarno mala i nema tih zaostalih grana :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.