150w hps scrog...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
S obzirom na visinu box-a obavezno ih baci na lst metodu zaboravi scrog se radi sa više biljaka za tebe je lst kao rodjena metoda probaj ih sad klonirat i označit klonove pa onda kad ti se pokažu žene znat ćeš koji su klonovi žene također tako da si možeš popunit svoj box sa ženama doduše klonovi će malo kasnit sa cvjetanjem no to ne smeta . To ti je moj savjet .
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Evo da nešto napišem o biljkama.. Zbog pretjeranog stresa koji sam vršio na biljci i time što sam ju podvezivao došlo je do puknuća vrha jedne ženske biljke.. Ona sad raste super i oporavila se je...

Ovo je muški kojeg sam odstranio iz boxa:


Ostale slike:


 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Vidim da napreduje to... steta sto je ono bio muzjak... mali je bas lep... bio...
Ti si ih bas svezao :) Koliko su visoke? A koliko saksija?
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Ma baš ih ubijam od vezanja.. Svaki cm mi je važan evo upravo sam ih opet vezao.. Vaze su od 14 cm a biljke neznam kolike su a neda mi se sad mjeriti. Evo ti slika jedna pa probaj procjeniti onako na oko...
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
to što ti je puko vrh jedne biljke ništa joj neće bit to možeš čak i ti radit namjerno izpresavijat ju koliko hoćeš puta samo nježno , inače ove mališanke izgledaju super.
Vidim da je bud production već lagano počeo :icon_lol: samo tako dalje .
Jel ju prihranjuješ ? ps: pazi pošto su ti male tegle vlaga brže ispari s obzirom na veličinu boxa.
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Da da.. Znam. zaljevam ih stalno.. Vode imaju a špricam ih svaki put kad mogu, radi vlage u boxu. Ma bebice doslovno uživaju, zadovoljan sam kako rastu.
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Blje... Biljke su mi došle stvarno preblizu svjetla i jednostavno su počeli listovi i cvjetovi naglo žutit i raspadat se.. Tako da sam ih odmah odsjeko i stavio na sušenje... Ali ne brinem za mjesec dana bit će još jedna biljka spremna koja nema šanse da počne tako žutit jer sam ju okrenuo naopako i za mjesec dana nema šanse da dođe blizu lampe.. Slikat ću čim stignem. Pozz!
 

lazar

Aktivan Član
05.02.2007
67
0
0
41
Znam kako ti je, i meni se desilo isto.. Biljke su dosle preblizu svetla :( Zato sledeci put LST na vreme, a ne kao ja, u cvetanju :sick:
 

lazar

Aktivan Član
05.02.2007
67
0
0
41
Smoki, :icon_lol: normalno je da lisce blago pozuti, ali ne da budovi totalno pozute i osuse se od prevelike temperature. O tome sam pricao i to mi se desilo.
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
lazar je napisao(la):
Znam kako ti je, i meni se desilo isto.. Biljke su dosle preblizu svetla :( Zato sledeci put LST na vreme, a ne kao ja, u cvetanju :sick:

Sljedeći put veći ormar ako prođe, (mislim malo je sumnjivo da mi jedan dan samo svane veliki ormar nasred sobe) i onda ide uzgoj kako Bog zapovjeda!
 
  • Love
Reactions: šaran