16 unfamiliar

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Cannabeast

Aktivan Član
13.06.2010
53
7
0
37
Presađene zahvaljujući ortaku u zemlju ekofarma kovačević humocvet. Humus ph6,7 orgmaterija64,5... Azot 1,84... Fosfor 0,40... Kalijum 0,72... Drugi deo presađen u Flora zemlja, Azot 1,98.. Fosfor 0,49... Kalijum 1,93... Evo slika, mislim da su se neke pokazale, pa da znam da li da sečem?














 

ZmijugaLoma

Aktivan Član
20.03.2007
176
25
0
41
Extra slike, biljke su ti fenomenalne, nego samo mi reci - šta hoćeš da sječeš???

P.S. Slijedeći put, stavljaj ravno linkove, ne jedan ispod drugog, manji post će biti a slika jedna pored druge... znači samo nastaviš gdje je onaj završio (1 razmak i druga slika :) )

Pozz & sretno
još jednom, super izleda ovo...
 

Cannabeast

Aktivan Član
13.06.2010
53
7
0
37
mislim da kasapim mudonje,ne znam da li sam istripovao ili se vide jaja na slikama,dobrodosla bi mi pomoc iskusnijih u proceni...
 

Cannabeast

Aktivan Član
13.06.2010
53
7
0
37
Stare su oko 5 meseci,do sad su djubrene floravit listom,a od pre 2 nedelje plantela cvetom
bilo ih je 16 ukupno sada upola manje,mudonje,hermice uklonio(nadam se na vreme)

Jedna zajednicka fotografija


Ova je najmladja biljka ali najvisa,otrgla se lst u,i tako ostavljena


Od 4 u kesi ostale samo 2


Ovoj je nesto izjelo vrh,ali nema veze ima drugih


Od ove dve jedne nema,bio hermic,pa kastriran,a mislim da ce i druga baciti bananu, kao Erik bananaman


Bilo ih 4 ostale su 2


I ovu je nesto grickalo


Evo rana od ko zna cega,ja sumljam u pauka,jurio sam ih danas ali nikako da ih uhvatim,a na trecoj slici je ona sa izjedenim vrhom


Ovo je onaj hermic,,nadam se da sam u pravu,jer ako nisam,iseko sam zenku,sto znaci da sam i kod ostalih pogresio


A evo i glavica,tek u pubertetu a vec osedele,haha



I ORTAK KILLA BEEZ


Sta vise da napisem,stvarno ne znam.Nisam pametan.Kritikujte,hvalite,sta god vam je volja,skrenite paznju na greske,propuste...
E da,jedno pitanje,,,koliko mogu da ocekujem grama suve materije za koju se pretpostavlja da je opojna droga marihuana?????

Neke fotke su pomesane,nije ispalo kako sam zamisljao,ali ne umem da ispravim,to jest nisam ja ni pravio post,valjda cu nauciti.,,
Do skorijeg vidjenja..................
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Dobro je to, čim vidiš mudo seci i nemoš falit.I provjeri sve ženke svaki put da nisu pustile
jaja jer nekad znaju hermići kasnije dobit **** pa da te ne iznenade velika dlakava jaja u facu.

Dobićeš dovoljno, ne brini o tome jer još ima dovoljno vremena za sve zajebat.
Samo se ti brini o njima, pružaj ljubav i sve će to da bude.
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
bravo,
fini grow... ako svih 8 komada budu fine cure, imat ćeš ti toga i previše, tako da za to ne brini!

uglavnom dobro ti to izgleda, lijepo se biljke drže, djeluju fino i zdravo!
sretno ti bilo!

updateaj samo, zanima nas, gladni smo, pasemo oči :icon_lol: