1609m :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Malo se odmaralo I preterivalo! :)

Denver trip 10.2014 Jedno od lepsih mesta na kojima sam bio, nebo neobicno plavo
a stene neobicno lepe..
Sto se tice zelenoteka ima ih mnogo I poprilicno su skupe. Ali je sjajno imati tako dobar izbor.
Koncentrati I vosak imaju sve moje preporuke, to je prava stvar. Rad je predobar I jako je kao djavo! :)
Sto se tice trave ima svega I vecina "dobrih imena" to I opravdava, outdoor sam uzimao od ortaka ali to je druga prica u radnjama 98% su indoor hybrid..
Ljudi puse I po ulicama ali retko vecinom unutra po terasama I dvoristima. Park I reka obavezno..
Ima da se nadju dilovi na zadnjoj strani novina gde ima unca da se kupi za 130$..
Sve u svemu skupo ali odlican grad I uzivanje. .

Tesko bese oko posta pa prastajte greske!
Peace :*
































20141024_191842.jpg
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Bio sam prilicno high kad sam pisao pa sam malo okratio..

@avantura da budem iskren Cindy je za mene prilicno slaba bila rad je trajao 20min I uglavnom smeh I tras normalan si kao da nisi palio. Kazem za mene slaba ali treba uzeti u obzir da sam mnogo pusio u zadnje vreme I da nisam dobar parametar! :)

@power brate to je za nase(Balkan) uslove skupo ali u americi je u vecim gradovima unca od 320$ pa gore. U vecini zelenoteka je isto skupo, ima gore slika cenovnika tako da je 130$ dobar dil. Poslusah te I preterah u pisanju ovog posta! :)) ups

@genjo izgleda je sad pravo vreme za posetu! :)

Moj najveci favorit je Blue dream koji je bio svez I tako dobar da mi je zao da necu to pusiti svaki dan. Prilicno jaka trava koja te ispostuje od smeha, komunikacije do laganog obaranja na kauc. Taman da zabodes ali ne da se oduzmes nego ako treba lagano skocis I odradis sta treba..

Nisam pomenuo da su slatkisi super od gumenih bombona preko cookies do ove "bajadere" sa slike. Svaki slatkis ima dozirano koliko sadrzi cega. Svi kazu da je 10mg preporucena doza ali moja preporuka je nikako ispod 15mg u mom slucaju je bilo preterivanja normalno. :) Od svih slatkisa je ipak naj bio drugaricini kolaci, I ona voli da pretera! :)

P.s. Zaboravio sam da napomenem da je sve oko 50% jeftinije ako imas medical card. Sve radnje su podeljene na dva dela za rekreativce I za madicinsku upotrebu. I moram priznati da je na med svo cvece vrh I ima mnogo veci izbor. Ako nemas card ne mozes da kupujes nista sto je na med strani sto je meni bilo nelogicno jer je legalno u svakom slucaju. Posle su mi objasnili da je to zbog sistema u kasama I da ne mogu da naplate bez card. Blue dream je med ali sam se snasao drugi dan kad su me zapamtili.. :)

Na zalost nisam mnogo slikao sto zbog drugih ljudi a I zbog telefona koji drzi bateriju 2 sata! Smart my ass!

Takodje sam obisao 2 growa ali to nisam slikao. Dozvoljeno je uzgajati 6 biljaka po osobi.
Jedan grov je bio u stakleniku 8 autosa sto je vrh jer Denver ima oko 300 suncanih dana godisnje.
Drugi je bio 12 biljki ispod 4x1000 + 2x600 hps sto je u ovom slucaju bilo optimalno jer je covek stvarno umetnik. (Poput Imbrinog outoora)

Sve u svemu zanimljivo iskustvo.
p.s.s. ako ima pitanja izvolite, jer nisam bas dobar u sastavljanju.. :)
 

Muskolo

Aktivan Član
17.01.2014
116
365
63
31
Nice trip :)

Mozes li se malo raspisati oko cijena karta, nocenje, hrana uglavnom koliko bi trebalo otprilike novca za Denver trip :D
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Sto se tice nocenja bio sam kod drugara u gostima tako da sam prosao super.
Vec par godina zivim I radim u usa pa me je karta kostala oko 120$+tax, za putovanje iz nasih krajeva je sigurno preskupo. Pogotovu sto ima u evropi lepih destinacija sa slicnim sadrzajem.
Sto se hotela, hostela, motela tice izbor je stvarno dobar I cene su povoljne (u poredjenju sa Chicago, NY, Miami I ostali veci gradovi. Uvek mozes da nadjes lep motel na 10min voznje od grada za 20-50$ noc a zelenoteka ima svuda tako da ne moras bas da budes u gradu uvek.
Hrana je stvarno jeftina pa mozes da nadjes na standovima hotdog za 1$ ili burger za 2,5$. Sto se tice fine dining restorana I oni su jeftiniji za 30-40% od onih u vecim gradovima.
Lepo mesto za posetu, priroda je prelepa iako pomalo lici na pustinju. . :)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Nažalost iz balkana iči u ameriku je skoro pa nemoguča mislija zbog viza. Frendica htjela turistički za novu i nevjerovatno je kakvi su sve zahtjevi, pitanja. Mogu se raspitati više.
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Morao sam videti Denver I u leto... :)
Povratak u oazu..























Predovan grad, moram razmisliti o selidbi.. :)
Bila su to lepa 3 dana(osim povratnog let koji je trajao 10 sati :( )..
srecom na aerodromu sam pojeo pola onog cookie-a :D pa mi je sve to bilo malo prijatnije
Obisao sam par novih mesta I neka proverena za svaki slucaj. Zao mi je samo sto nisam probao chemdawg od jedne ekipe koja je osvojila sa njim par kupova sa 30%THC ali cini mi se da cu se svakako vratiti uskoro.. :)
Izvinjavam se zbog kvaliteta nekih od slika vecinu koju sam napravio tih dana sam unistio focusom koji je meni ocigledno bio malo uzdrman..
 
Poslednja izmena: