180w cfl grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Super izgledaju, samo prevelike su posude, al i to ima svoje prednosti, ja svoje moram zaljevat svaki dan, ako ne zalijem jedan dan vec sutra pocnu da venu :S, josh malo pa cu morat 2 x dnevno zaljevat..
Trebao si dodat stiropora u zemlju, ako vec nisi, nevidim ga na slikama :S, al ovaj mix kod mene se odlicno pokazao, ja sam stavio samo zemlju za cvijece nisam dodavao humus samo stavio jedno 15 % stiropora i jedno 7 % pijeska zidarskog i zemlju nisam previse natrpao u posudu, pa je drenaza odlicna voda procuri u nekoliko sekundi...
 

Nameless_One

Aktivan Član
07.09.2008
53
1
8
40
Vidi se da si u full-u izvukao pouke iz prethodnih grow-ova, i sve u svemu lepo izgledaju biljke. Curice furaju auto-putem koliko mogu da vidim. Samo guraj i redovno obavestavaj...
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
MALO mi je dosadno i nespava mi se ko i obicno pa reko sta nebi napravio
APDEJT :

evo cure su usle u 4. tjedan ...ili ti 24 dana cvjetanja ...ovako trenutno izgledaju....



zacudilo me sto ima jako malo lisne mase ...a bongash je bas napomenio kako mu to smeta kod cfl-a ...pa evo lisne mase malo a ovog drugog dosta :)

prva cura je malo naprednja ...

(Stoneru aj zoomiraj i pogledaj jesu se to kristali poceli hvatat ili haliram)

a druga cura malo kasni za prvom ali ne puno ...cca 10-15 dana


Napreduju sasvim ok , jedino me malo muci sto imam samo 10000lu ... a treba mi jos bar 2-3ooo lu da bi to bilo onako kako bi ja htjeo...
samo mislim si ako dodam jos 2 stedne da ce to grijat previse ...sad ih imam 5-827 i 1-865

kad se sve zbroji jako sam zadovoljan za 24. dan ... samo jedna primjedba SMRDEEEE ko vrag!!!:watchplant:
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
sve pohvale amico:) počele se cure mastit...a svi volimo debele i masne cure, dlakave i da smrde:D

Držim fige za nastavak, mliječni je zub pod jastukom, tako da od problema nema šanse:)

Inače, vidim da se ima fino gnojivo za cvjetanje...svaka čast, nema bez toga pravog posla...naravno, drugi dio otpada na volju i ljubav:)

Veselimo se budućoj kilaži i broju pokošenih žrtava...sretno! ;))
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
ljudi i ljudovke nemojte dopustit da vm se ovo dogodi ... nisam gledo 2 dana i dodem do boxa a ono ...SUPRAJZ zuti listovi ...odma sam posegnuo za super vitom ...ugl . zanima me misljenje iskusnjara ....o cemu se tu radi...dali je toplotni udar, manjak , ili nesto 3.

pisite




PAF PAF PASS
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Toplotni udar nije sigurno, jer da jest oni gornji listovi koji su najblizi lampama bi izgorili po vrhovima, nisam iskusnjara kao sto znash :D al mislim da je to normalna pojava, to sam vidjeo u onom filmu "stoned free" a i ovdje sam cuo od iskusnijih.. meni se to pocelo deshavati josh u vegetaciji i josh uvijek se deshava al biljka napreduje ko looda bez ikakvih problema, inace sam otkinuo dosad jedno 3-4 para zutih listova, savjetujem i tebi da ih otkinesh da biljka nebi nepotrebno trosila energiju pokusavajuci ih regenerisati...
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
e botanicaru zvis ko sismis... :D
danju spavas nocu lutas hehehe...
bitno da je zbilje na mjestu...
ljepo to ljepo..... mogo bi naletit u inspekciju pokrast neke ideje ;P
pozz i udri i dalje.
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Zašto bi išta kidao?
Nemaju biljke dovoljno listova pa će biti malo slabije
nego što bi moglo,ali stvarno ok za prvi put ;)
List se suši i možda zato jer je daleko od izvora svjetlosti, ne
obavlja fotosintezu kao prije pa ga uprava odlučila likvidirati :p

:maryjane:
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Pogledaj kod mene koliko ima lisne mase, josh sam ih dosta otkinuo i onih gornjih zdravih da bi svjetlo moglo doprijeti do hedova, a sto ne otkinuti ? nekako mi je logicnije otkinuti jer ti su listovi vjerovatno beskorisni i svakako ce se skroz osusit pa zar nije bolje onda biljci skratiti muke :)
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
imas puno lisne mase ....to je vjerovatno posljedica vise plavog spektra .... ja imam 5 stednih 827 crvenog spektra a samo jednu 856....
a sto e tice kidanja osusenih , zutih ...listova ...subjektivno , nek kida ko hoce a ko nece nemora....

:sand_play:
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Bothanicharrr je napisao(la):
imas puno lisne mase ....to je vjerovatno posljedica vise plavog spektra .... ja imam 5 stednih 827 crvenog spektra a samo jednu 856....
a sto e tice kidanja osusenih , zutih ...listova ...subjektivno , nek kida ko hoce a ko nece nemora....

:sand_play:

E vidish nisi u pravu 3:1 za crvene :p
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Vrijeme je za UPDATE...
dan 31. cvjetanja
malo me muci sto su vrhovi listova (sami spicevi) pozutili kontam da su se malo opekli..., ali sve napreduje po planu ...

NO1.


NO2.


Inace dodao sam jos jednu stednu 827 i mislim sutra odletit po jos jednu 865 da im olaksam grand finale, ali neznam kak ce ti novi lumeni djelovat na temp u boxu ... saznat cemo trasu !!


LIVE LONG AND PROSPER... :D
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
nastavi kako si i krenuo a ovim spicama zuckastim nemoj se josh opterecivati imash josh 30 tak dana i to ćes odraditi bez problema ako ćes pazit sa gnojivima isperi zadnja dva i to je to ..
jedino što nećeš puno dobiti mozda nekakvih 15-20 gr ako mene pitaš suvog ... ali tvoje je znas kako je gojeno drugim rijecima najbolje je :D
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
ZNAM BRATE DA NECE BIT PUNO ...AL ni nemogu ocekivat vise ...ja sam sretan i zadovoljan sa 20g suvog ako bude, a na proljece.....druga prica, ovaj dnevnik su mi prva 2 indoora , a posto je prvi grow zavrsio kako je zavrsio nisam se htjeo zezat.... 2. puta pa sam ih odma stavio na 12/12 od starta ...zato ce i bit malo manje kolicinski ali nije bad....

moje omiljene zene....

:wave:
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
Opa....to se trazi :)

Kad pocinjes ????
jedva cekam da vidim....
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
opa vidim bio si dobar decko ove godine....
deda mraz te vidim ppocastio :D heheheeh
fino fino...
mgoogo bi se ja za nes i ogrebat poslje nove godine hehehehehe
pozzzzzz
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
stavim ih na klijanje kada ove budu u zadnja 2 tjedna ... 2-3 cu maznut u indoor, a ostalo ceka proljece ...
za proljece se zestoko pripremam , imam 3 fem himalaya gold i evo sad nekih 7-8 BB fem . a do proljeca bi se obitelj trebala jos malo prosirit na white label ili neki skunkich...

zelenikawasaki ... pa brate ako budes dobar decko mozda i tebi djed nesto donese :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.