180w cfl grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Ako mene pitaš, prerano skinuto, al' ajde ima da te šora celebrala. :icon_smile:

Sad znaš znanje i siguran sam da će sljedeći biti bolji, veči, jači ... baš kao i godina koja nam dolazi. :thumb:
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
skinuto je jako malo samo 3-4 heda koja su bila full smeda... a ostalo je jos u proceduri...no2. je lud ko shiba , uskoro cu stavit neke fotkice , a sto se tice dima ...... strava je !! smoke rep . kasnije danas....
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
SMOKE REP. no1.
Zanemarit cemo to sto je ovo moj prvi grow( drugi ...ko je pratio zna sta je bilo sa prvim, ali su oba u istom dnevniku )i to sto prvi put pusim SVOJE ... ali
nitko se nebi posramio sa ovakom vutrom ...miris je jako neobican (svjez i lagan ) okus je odlican vise ima okus po nekoj drugoj biljci sa tropskog podrucja nego po vutri iz mog ormara...a sto se tice rada .. Jako sam zadovoljan puca u glavu , ali isto tako nije onaj klasicni STONED filing vec je smijalica do ibera , a opet imam motivacije nakon jointa...

Kad se sve uzme u obzir jako sam zadovoljan,,,, a sto se kolicine tice nema puno ...ali kad no2 da svoj max. bit ce oko 20-30 g a to je sasvim dovoljno za 1. exp CFL grow...!!


OBJE biljke su stare 70tak dana samo sto je no1. malo prije rekla svoje ...ali zato za no2. treba jos bar 2-3 tjedna ...

:goldmaryjane::maryjane:
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
u care rokash vidim.... nema me tjedan dana i vid cuda....
uf kontam da ce bit jako ukusno....
e ja u slo nabavio svast pa se zadjoramo jednom kad se izudaramo :p
uzivaj lega i gledaj kak growaaa..
pizz
edti: zna djukela sta valja :vb_smash::spliff:
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
e a ono jel ona sama po sebi ima tako malo lisne mase ili sti cupko da ima vise svjetla....
ona desna ono sam hedovi na stabljici skoro ni jedan list list.... il sto negd vec napiso a ja prozujio....
ljepo to tebi ide neka neka.....
pozzz
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
bravo botaniko nego ako imas oma ubaci seme nek lija pa u nove pohode pozzz.
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
dan 68. cvjetanja
danas su cure dobile svoje prvo flushiranje ... no.1 je pri kraju i jako sam zadovoljan s njom...dok je no2. jos uvjek u procesu rane cvatnje(nije se jos pocela debljat)

cure se kupaju...


...inace skinio sam 80% hedova sa no.1 ostalo je jos par koji se nisu do kraja razvili i pocrvenili pa sam ih ostavio jos malo...
evo koja slika no1.

i mali hedich...
sve u svemu wu je pre bolesna ... istina da prvi put kurim svoju sensi ali ovako nesto ...psss!!

evo ako nekoga zanima koju sam zemlju koristio ...kupljena u trg.centru 25kn 10l

:bong7bp:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.