180w cfl grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Hahhaha KRAAALJUUU..

"ovo mi je 2. pokusaj ...prvi je propao (previse hrane)"
i onda ide ovo
"zaljevam svaki dan sa cca 1 dcl lagane prihrane"

Nije ti se upalio kliker prvi put ha?
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
40
Botanicaru u prva 2 tjedna nemoj djubrit. Kasnije prvo zalijevanje gnoji, slijedece cista voda. pa opet gnojivo i tako u krug. Mozes gnojit i svaki treci put!
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
sad kad ce bit puno manje sunca ...bit ce stalno pod lampama , a pošto imam jako mali prostor za grow(bife ormara)...bilo bi persu kad bi me netko uputio u micro grow i lst , znam ponešto ali ne puno...
imam nekih 0.5m x 0.7m i nekih 50-60cm visine ....kako da naj bolje iskoristim situaciju???
i jedan veliki problem mi je ventilacija...neznam kak da ju uopce izvedem, da stavim neki mali vent od compa ili sta??
Problem je što uz sve to još moram bit jako diskretan...
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Ako moras bit jako diskretan onda zaboravi indoor grow. Trebas rezat stranice bife-a za ventilatore, trebas provlaciti zice za lampe, itd.
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
nema problema oko lampi one su postavljene ...problem je u ventilaciji doduše radna temp je 22-28 , tako da temp nije problem ... miris jedne biljke mogu prikrit , za sta bi se jos trebo pobrinut??
Jel frka ak ne dobija velike količine svježeg zraka ??
CO2?
konto sam stavit jedan malli vent za cirkulaciju zraka ...jel to ok ? Ipak se radi samo o jednoj tj 2 biljke , ali ova jedna mi smrdi na jajana ....
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Bothanicharrr je napisao(la):
Jel frka ak ne dobija velike količine svježeg zraka ??

Je tebi frka ako ne dobijes zrak nego si u malom skucenom prostoru sa ustajalim zrakom?

Daj pa mucni malo glavom. Ventilacija je bitna koliko i sve ostalo. Pocrkavat ce ti biljke odmah.
 

Holsten

Aktivan Član
04.09.2008
70
1
0
33
Ovo sto sad vidim je najprostiji indoor folija svetlo i gotova stvar daj nabaci neke ventove lepo sredi taj box cak i foliju nisi lepo namestio mislim po slikama se sve vidi.
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
brate ....Holsten skromno je počelo istina , ali davno je to bilo...
napreduje, one fotke na pocetku su ti trenutno stanje, sad ih mazi majka priroda , al dolazi zima pa se raspitujem ...
...- hvala na savjetima
 

bruno93

Aktivan Član
26.06.2008
136
3
0
30
Holsten je napisao(la):
Ovo sto sad vidim je najprostiji indoor folija svetlo i gotova stvar daj nabaci neke ventove lepo sredi taj box cak i foliju nisi lepo namestio mislim po slikama se sve vidi.

nemoj vrijedat, kolko vidim ti nemas nista za pokazat.
 

Holsten

Aktivan Član
04.09.2008
70
1
0
33
Nevredjam nego samo kazem kako je na slici.Ja tek pravim indoor pocetkom nove godine da skupim dosta kesha ocu nesto onako kako bi se reklo PRO da mi bude box kontas da se nestedi.
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
jedno panglu pitanje... jel ima gdje za kupit kablova koji na jednom kraju imaju klasični utikač a na drugom grlo za žarulje ??
ak ne kak da to sklepam ? OVO mi je stvarno bitno jer kako je pocela rast uskoro ce mi nestat prostora pa bi htjeo to osvjetljenje podić na onu razinu kakva je trebala bit od starta...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.