180w cfl grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
kako brzo ova biljka raste ...to je nevjerovatno ..ali jos brze nestaje

ali je tolko slatkog mirisa da godi i njushkalima...

a evo jedna za zoomere , naj jaca stvar na imageshacku je taj zoom ... netreba mi microskop da vidim tricyche


live long and prosper V !!!!!
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
oovako ... dugo sam oko vutre i vutra je oko mene , ali danas sam naletio na jedan problem i nisam siguran koje je rjesenje ...pa bi trebo savijet od nekoga ko se vec susreo s ovako necim ... prvi put ovo vidim i neznam sta da mislim hremich u 70 dana cvjetanja ? izopacevina prirode ? koji je ovo k...c
imajte na umu da se pojavilo samo na samim vrhovima hedova ...znaci nigdje drugdje neko na samom spicu na par hedova...

nemam pojma sta da uopce mislim ...prvo su se hedovi poceli nekako izduzivat , pa sad ovo ...koji se k...dogada???


aj iskusniji koji ste vec dozivili ovako nesto i vi koji imate iskustva sa hremichima...

NOTE:
Sometimes a female plant contains male flowers, its rare but it happens. The male flowers on a female plant contain the same chromosomes as the female plant itself (X-X). This means that the Female plant can fertilise itself and can grow seeds that can only contain Female Chromosomes and thus grow female plants.
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Tako je slicno i kod mene bilo, samo sto su se kod mene "jaja" pocela pojavljivat prvo na donjim dijelovima cvjetova a kasnije ih je bilo svuda, jedino ti je rijesenje da ih "chupkash" al pocet ce se pojavljivat u tolikom broju kasnije da cesh morat svaki dan provjeravati, i brati i na kraju ce opet bit sjemenki hrpa, bar je tako kod mene bilo.Al rad je super ja sam zadovoljan ipak se isplati ic do kraja sa tim.
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
sta bi dao za hermija.. ja bi pokupio polen i sacuvao za neke lepe biljke koje ces verovatno gajiti u buducnosti i mocices da previs semenke al to sam ja...
ma nemas frke i tako je vec pri karju mislim da nece stici semenke da se formiraju...
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
e ovako ... jucer sam odlucio da nedam da no2. postane gay!
pa sam se odlucio za early harvest... bumo vidli kako puca za koji tjedan!


ali sve u svemu ..zadovoljan sam plodovim rada ...ove dvije cure(cura i po) su mi dale oko 30g hedova ..no1. je bila fenomenalna ... a za ovu drugu polu curu cemo jos vidit!

MISLIM da ovaj dnevnik moze medu zavrsene dnevnike uzgoja !:vb_whip:
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
40
Bravo botanicar. Da te znam platio bi ti pivo, ovako evo ti jedno virtualno :beer :)
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
ma ovaj dnevnik je dooar..
sta ce tek bit iduci put kad se ls i bb skompaju pa obadva u 1 djeju...
hehehe
ima da se izudaramo ko nikad dosad ...
zivot je nekad tako lijep....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.