Vutra Društvo

Dobrodošli na skladno multietnički jedan jedini Vutra Forum! Učlanite se da pristupite i drugim djelovima foruma te da vršite PRETRAGU novih tema.

Učlani se

1. Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko forum plejera ili preko web plejera. Slušamo se!

Best Posts in Thread: Kupovina Semenki, bez opisa pakovanja i relevantnih podataka

1. cannebosanac

cannebosanac Aktivan Član

Učlanjen(a):
    13.10.2006
    Poruka:
    397
    Sviđa im se:
    28
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +32 / 0 / -0
    Reci im da su ti kanarinci jako prirasli srcu i da im je uskoro rođendan i da ih želiš počastiti posebnim sjemenom konoplje iz Nizozemske ili nekim sjemenom iz Hawaja odaberi vrstu po volji.A šta ti mogu pušit kitu jedino za sjeme ,pa ako nas samo na osnovu sjemena mogu osumnjičiti da planiraš uzgajat ili još gore i prodavat,onda mogu i ove likove što prodaju sjeme za kanarince i ostale ptičurine i ove što u ribarnicama prodaju sjeme za pravit mamce optužit na doživotnu robiju ljudi prodaju sjeme na kile jebiga ,a iz onog sjemena se takođe može uzgojit pa taman ova travuljina što u nas često dobro ide na tržištu i u kojoj obavezno na onim pretrgama nađu u njoj THC ,moš mislit koliko ga nađe ali haj nije bitno nije to tema emisijenego bitno je da i njh mogu ako hoće teretiti za uzgajanja ali izgleda ovi im kažu to nam je za ptice ,za ribolov za... šta ti ja znam.Isto taki i ti njima reci to mi je zato ko vas jebe ovo je posebna vrsta daje sjemena pun *****.ma marš u **********u materinu bre šta vas briga šta će mi 10 sjemenki od 78 € i čime ću ja da hranim svoje ptice ,marš đubre nevaspitano.

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 18
    • Slažem se Slažem se x 1
  2. PowerSeed

PowerSeed fuckin' mod
    Urednik Super Moderator

Učlanjen(a):
    15.10.2006
    Poruka:
    23.092
    Sviđa im se:
    33.200
    Trofej poeni:
    3.158
    Ratings:
    +37.176 / 1 / -0
    i dalje smatram da mnogo ofirate sa fotkama, ovoj temi moze pristupiti bilo koji carinik, i to sa radnog mesta. olaksavate im posao ako fotkate ambalazu i sadrzaj, to bi trebalo da je jasno ko dan

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 13
    • Slažem se Slažem se x 2
  3. Jose

Jose Aktivan Član

Učlanjen(a):
    20.09.2007
    Poruka:
    59
    Sviđa im se:
    12
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +13 / 0 / -0
    nisam siguran da sam dobro shvatio pitanje... :icon_lol:
    al teoretski... moras ostavit ime i prezime i svoju adresu. to onda u shopu napisu na kovertu (tvoje ime i prezime i adresu). onda stave kovertu (s napisanim tvojim imenom i prezimenom i adresom) u postanski sanducic u nizozemskoj. pa dodje nizozemski postar na svojem motoricu, biciklu, a ponekad i pjesice, te pokupi kovertu iz sanducica i posalje za hrvatsku (zna da je hrvatska jer pise tvoja adresa). kad dodje u hrvatsku, koverta prvo stigne na postu (znaci, odgovor na tvoje pitanje o posti je DA). ALI!!! sistem funkcionira tako da ti ne dolazis po pismo u postu (iako ima i takvih slucajeva, npr. postanski pretinci, ali to nas ovdje ne zanima), nego postar (postanski sluzbenik zaduzen za raznosenje poste) koji je zaduzen za tvoj rajon uzima pismo iz poste, stavlja ga u svoju torbu, pa na koverti procita tvoje ime i prezime i adresu koju si jos na pocetku ostavio shopu (a oni napisali na kovertu) i onda, procitavsi, odlazi na svojem zutom motoricu, biciklu, a ponekad i pjesice do tvoje adrese da bi tamo ostavio pismo kako bi ga ti, kad se vratis kuci, mogao pokupiti (da ne bi bilo zabune i ti pokupio tudje pismo, ili neko od tvojih ukucana pokupio tvoje, na koverti pise ime pa tocno znas kad je za tebe, a kad ne). nadam se da sam pomogao. :icon_biggrin:

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 12
  4. PowerSeed

PowerSeed fuckin' mod
    Urednik Super Moderator

Učlanjen(a):
    15.10.2006
    Poruka:
    23.092
    Sviđa im se:
    33.200
    Trofej poeni:
    3.158
    Ratings:
    +37.176 / 1 / -0
    ja sam ovo napisao pocetkom 6 meseca, a isto sam pisao i upozoravao i tokom proslih godina. raspravicemo u podforumu za moderatore kako stati ovome na kraj, verovatno sledi izmena pravilnika i odredjene sankcije prema svima koji budu prikazivali i detaljno objasnjavali pakovanja tj. razotkrivali stealth pakovanja.

• Slažem se Slažem se x 9
    • Sviđa mi se Sviđa mi se x 1
  5. PowerSeed

PowerSeed fuckin' mod
    Urednik Super Moderator

Učlanjen(a):
    15.10.2006
    Poruka:
    23.092
    Sviđa im se:
    33.200
    Trofej poeni:
    3.158
    Ratings:
    +37.176 / 1 / -0
    ja se ponekad zapitam da li vi znate da koristite internet, jer ako znate cemu takva pitanja, mislim, odes na njihov sajt i gle cuda oni pisu o tome:

What do packages look like when they are mailed?
    Sensi Seeds understands that customers rely on complete discretion, especially when it comes to what packages look like when they are mailed. All products are sent in discreet and sturdy brown paper packages lined with plastic bubble wrap to protect the items within. The company values the privacy of customers highly, and endeavors to protect this at every stage. Shopping, payment processing and client aftercare all have this privacy factor as built-in as is possible.
    This is what packages look like before they are mailed. The carefully chosen unobtrusive protective packaging assures both the quality of the products inside and the privacy of customers.
    There are no company logos or advertising on the envelope. Sensi Seeds guarantees all customers that there will be absolutely no reference to cannabis, seeds, or related subjects on the outside of the packaging.
    It is virtually impossible to ascertain what is inside the package unless the seal is broken and it is opened.

i sad ja treba da idem na njihov sajt da bih ti kopirao celu sekciju o tome da li imaju "stealth", tako mi svega ubuduce za ovakva pitanja davacu opomene zbog lenjosti. nego izvini nisam pitao, da li treba i da prevedem :eek:hno:

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 10
  6. No Joke

No Joke Predvodnik Krda
    Poznanik Foruma

Učlanjen(a):
    10.09.2012
    Poruka:
    5.253
    Sviđa im se:
    15.496
    Trofej poeni:
    358
    Ratings:
    +18.764 / 33 / -1
    Normalno da ćeš stavit pravo ime. Nemoj kao onaj što je stavio lažno ime i izmišljenu adresu, pa veli čeka mjesecima poštara doma ali niš mu ne stiže :upiii:. Uz to neki kurirski servisi traže da pri preuzimanju potpiše isključivo osoba na koju glasi pošiljka i traže ti osobnu kartu da znaju da si to ti. Na primjer u HR pošti ni nemožeš podići pošiljku na šalteru bez dokumenta sa slikom, čak i ako imaš onaj žuti papirić što ti poštar ostavi u sandućiću kad ne nađe nikog doma. Tako da ništa od izmišljenog imena. Nemaš se šta brinuti ako si iz HR i naručuješ iz EU, nema carine, nema granica, nema brige ;). Još jedna bitna stvar ti je da ti niti jedan sud nemože dokazati da si ti išta naručio na svoje ime ukoliko ne plaćaš kartično, i ukoliko brišeš povjest uređaja i mejlove na uređaju s kojeg si obavljao narudžbu. Mogao je bilo tko naručit na tvoje ime i adresu, nek oni dokažu suprotno ako mogu. Samo ne ostavljaj "trag novca" to je danas najlakše za pratiti, pribjegavaj rađe bitcoin plaćanju ili PaySafe metodom koji je po meni broj 1 za anonimno plaćanje :thumb:.
    Ugl. netreba se zamarat previše sa narudžbom od par sjembi, političari pokrali milijune pa se ne zamaraju i nebrigaju. Nismo mi kriminalci nikakvi, mi smo pacjenti :joint:, oni nek se sekiraju, a mi ćemo veselo i opušteno ;) .

• Slažem se Slažem se x 5
    • Sviđa mi se Sviđa mi se x 3
    • Informativno Informativno x 1
  7. CilI

CilI Habanero Maya Red
    Urednik Moderator

• Medicina Podrška
    Učlanjen(a):
    24.10.2012
    Poruka:
    7.460
    Sviđa im se:
    6.465
    Trofej poeni:
    258
    Ratings:
    +8.162 / 5 / -1
    Od danas se u ovoj temi ne stavljaju opisi pakovanja dospjele pošte i
    drugih podataka koji mogu pomoć da se pošiljka zadrži. Ako se krši
    pravilo, pročitaj naslov, sljeduju sankcije!

To je u interesu članova, da dobiju to sta su poručili!
    Pozdrav od mene svima vama:wave:

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 9
  8. Minja3

Učlanjen(a):
    13.10.2010
    Poruka:
    94
    Sviđa im se:
    223
    Trofej poeni:
    33
    Ratings:
    +271 / 0 / -0
    @portoriko123

stavi moju adresu smiley9934 - , posle ću da ti javim kakav je grow i prinos biJo

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 7
  9. PowerSeed

PowerSeed fuckin' mod
    Urednik Super Moderator

Učlanjen(a):
    15.10.2006
    Poruka:
    23.092
    Sviđa im se:
    33.200
    Trofej poeni:
    3.158
    Ratings:
    +37.176 / 1 / -0
    sta ces sada jadan, moras sam nositi na policiju

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 8
  10. mikule

Učlanjen(a):
    25.06.2015
    Poruka:
    27
    Sviđa im se:
    90
    Trofej poeni:
    13
    Ratings:
    +105 / 1 / -0
    Bez opsirne price. Narucena semena iz nirvane i seedsman. Stigle za 10ak dana. Ne u istom danu.
    Oba puta ceduljce u sanducetu da odem do poste po paket. Oba puta otisao i podigao bez problema. Jedno je bilo stelt slanje drugo su mi semena stavili u obicno pismo.
    Srbija je u pitanju.

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 4
    • Informativno Informativno x 3
  11. trubabuba

trubabuba Aktivan Član

Učlanjen(a):
    20.06.2014
    Poruka:
    616
    Sviđa im se:
    276
    Trofej poeni:
    83
    Ratings:
    +365 / 1 / -0
    prestanite pisat kako vam stizu paketi zapakirani !!!!!

• Slažem se Slažem se x 6
    • Sviđa mi se Sviđa mi se x 1
  12. Big L

Big L B.I.G.
    Poznanik Foruma

Učlanjen(a):
    11.09.2009
    Poruka:
    1.775
    Sviđa im se:
    1.433
    Trofej poeni:
    188
    Ratings:
    +1.456 / 1 / -1
    Trava NIJE droga.... gospođo puno će vam čitanja trebati....

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 6
  13. No Joke

No Joke Predvodnik Krda
    Poznanik Foruma

Učlanjen(a):
    10.09.2012
    Poruka:
    5.253
    Sviđa im se:
    15.496
    Trofej poeni:
    358
    Ratings:
    +18.764 / 33 / -1
    Evo otvoren je prvi internet seed shop u Hrvatskoj. Tako da oni koji su iz HR a boje se naručivati sjeme zbog carine mogu od sada naručiti i iz HR.
    Neću reći web adresu da nebi bilo da reklamiram, ako nekog zanima nek mi cibne poruku pa mu šibnem link.

• Ne sviđa mi se Ne sviđa mi se x 1
  14. DiskoKobaja

DiskoKobaja Banned
    Banovan

Učlanjen(a):
    22.03.2015
    Poruka:
    894
    Sviđa im se:
    579
    Trofej poeni:
    113
    Ratings:
    +754 / 20 / -0
    Drugovi a sto da palite do eu kad imate tu bracu Hrvate.. Skompajte se s nekim iz Hrv uplatite mu pare, covjek vam naruci (ima tu dosta slavonaca)i lijepo se provozate do nas, il se nadjemo u bogojevu pa se ode nest pojest i popit,jer ipak smo mi Balkanci..

15. Degustator

Degustator Aktivan Član

Učlanjen(a):
    02.11.2010
    Poruka:
    612
    Sviđa im se:
    1.043
    Trofej poeni:
    163
    Ratings:
    +1.225 / 1 / -0
    da si ga pitao makar pre par meseci pa i da ti odgovori... ovako posle 8god,ko zna dokle je covek vec stigao ;)

16. DiskoKobaja

DiskoKobaja Banned
    Banovan

Učlanjen(a):
    22.03.2015
    Poruka:
    894
    Sviđa im se:
    579
    Trofej poeni:
    113
    Ratings:
    +754 / 20 / -0
    Il neko s carine growa sve u 16

• Informativno Informativno x 1
  17. Lazarus Led

Lazarus Led Poznanici Foruma
    Poznanik Foruma

Učlanjen(a):
    04.04.2015
    Poruka:
    1.364
    Sviđa im se:
    2.479
    Trofej poeni:
    188
    Ratings:
    +3.175 / 8 / -0
    Uredno i diskretno stiglo. Miran ja, mirna Bosna.:)

18. sharp

sharp Poznanici Foruma
    Poznanik Foruma

Učlanjen(a):
    27.08.2011
    Poruka:
    1.322
    Sviđa im se:
    2.699
    Trofej poeni:
    188
    Ratings:
    +2.882 / 0 / -0
  19. Zlochika

Zlochika Aktivan Član

Učlanjen(a):
    26.08.2016
    Poruka:
    282
    Sviđa im se:
    611
    Trofej poeni:
    93
    Ratings:
    +717 / 2 / -0
    Šoping tura za Beč iz Beograda, 30-tak EUR... malo skuplje nego poštarina i doplata za stealth... i nema "neželjenih efekata"... i ne lupaš glavu... i ne razvijaš paranoju...
    Ukucaš na google maps "grow shop vienna" i odlučiš gde da odeš i šta da kupiš... A tamo zaista ima svašta...
    EDIT:
    Ima i jeftinije... 18EUR (OVO NIJE REKLAMA)
    [Registujte se da vidite originalne linkove]
    A možete pogledati i linkove neke od naših sponzora kao sto su: SeedsMan, Original Sensible Seeds.

• Informativno Informativno x 3
    • Sviđa mi se Sviđa mi se x 2
  20. PowerSeed

PowerSeed fuckin' mod
    Urednik Super Moderator

Učlanjen(a):
    15.10.2006
    Poruka:
    23.092
    Sviđa im se:
    33.200
    Trofej poeni:
    3.158
    Ratings:
    +37.176 / 1 / -0
    a ti idi na carinu sa racunom pa ces priznati :) ovako, ja mogu da napakostim komsiji i da prucim na njegovu adresu jer mi komsinica ne da :)

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 3