Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
svi su oni manje vise sigurni...bar mislim tako..najbolje ti je narucit sa nekog javnog racunala (tipa u knjiznici i slicno) i da ne dolazi na tvoju adresu ako mislis doma uzgajat..nego kod nekog tvog frenda i sl.
 
10.08.2014
34
20
8
Narucio sam 5 x Super Skunk Feminised White Label.Prvi mi je put.Danas sam otisao do poste stavio 40 eurica dve po 20eur u preporucno za samo 231 din.E sad se cimam dali ce stici i dali cu ja nahebati kad mi stigne!?Opremu imam vec 10 dana.Tent 150x150x200 sa svom pratecom opremom koja me je kostala oko 55t dinci.
 
28.05.2014
42
78
18
Nemas za sta da se cimas,stici ce 99 posto.
Koliko te je kostala oprema? Nisam razumeo a zanima me kakav je to tent i jesi li uzeo u Srbiji?
 
10.08.2014
34
20
8
Iz hidroponike bio je na snizenju 150x150x200 14500 din.Uglavnom cela oprema me je kostala oko 55k.Znaci sve.Gnojiva,Carbonfilter zemlja pvc saksije set od 400 w hps vent jedan itd.Slikacu pa cu staviti slike kada mi budu dosle semenke.
 

hejzoni

Aktivan Član
Banovan
25.02.2013
170
590
93
Barcelona
seedstockers.com
Ne mogu naručit sjemenke s Green housea :shit2:

Unesem sve podatke, idem potvrdit narudžbu i prebaci me na neku njihovu stranicu sa odjećom i tim pizdarijama s potpuno drugim stvarima u košarici.. Probao sam par puta al uvijek isto, a na mail ništa ne dolazi :signs016:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
licno nemam pojma, nikad od njih uzimao, a da probas preko nekog od njihovih distributera:

Europe:

Austria
Czech Republic
Germany
Italy
Poland
Russia
Slovenia
Spain
Sweden
Switzerland
The Netherlands
Ukraine
Romania

imas sve tamo na njihovoj stranici, jest malo obimna al jbg. ako hoces bas njih potrudi se :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
nije bitno sta trazis (regular, fem, auto...), hoces da bude ghs. njihove semenke mozes kupiti prakticno u bilo kojoj seedbanci, a plus na njihovoj stranici ti pise i ko prodaje po navedenim drzavama sa sve adresama i verovatno linkovima, bar koliko sam ja video. e sad mozes ti na seedsmanu i na attitude i na alienu i na trlababalan web adresama da kupis ghs seme, ne kontam sto mora biti sa njihove stranice, a i sa njihove mozes ako odes u online shop pa ako salju za tvoju drzavu. uopste ne kontam gde je problem, al nadam se da ti kontas da ne mogu ja poruciti za tebe
 

hejzoni

Aktivan Član
Banovan
25.02.2013
170
590
93
Barcelona
seedstockers.com
Trenutno mi je bitno samo to da su auto.. Normalno da neću uzimati neke xy koje nitko nije isprobao, al nije da moraju biti ghs.

A već sam isprobao nešto od sweet seedsa sa nekog austrijskog halt & halt i to je očito propalo pošto nigdje nisam dobio potvrdu o narudžbi.. Ista stvar je bila direktno sa ghs-a, zato i tražim pomoć jer ne znam u čemu bi mogao biti problem.
Nisam ni mislio da netko naručuje umjesto mene, već da da neki savjet odnosno preporuči već isprobanu stranicu.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ja se ponekad zapitam da li vi znate da koristite internet, jer ako znate cemu takva pitanja, mislim, odes na njihov sajt i gle cuda oni pisu o tome:

What do packages look like when they are mailed?
Sensi Seeds understands that customers rely on complete discretion, especially when it comes to what packages look like when they are mailed. All products are sent in discreet and sturdy brown paper packages lined with plastic bubble wrap to protect the items within. The company values the privacy of customers highly, and endeavors to protect this at every stage. Shopping, payment processing and client aftercare all have this privacy factor as built-in as is possible.
This is what packages look like before they are mailed. The carefully chosen unobtrusive protective packaging assures both the quality of the products inside and the privacy of customers.
envelop-airkraft-luchtkussen-600x351.jpg

There are no company logos or advertising on the envelope. Sensi Seeds guarantees all customers that there will be absolutely no reference to cannabis, seeds, or related subjects on the outside of the packaging.
It is virtually impossible to ascertain what is inside the package unless the seal is broken and it is opened.

i sad ja treba da idem na njihov sajt da bih ti kopirao celu sekciju o tome da li imaju "stealth", tako mi svega ubuduce za ovakva pitanja davacu opomene zbog lenjosti. nego izvini nisam pitao, da li treba i da prevedem :eek:hno:
 
10.08.2014
34
20
8
Izgleda da nista od mojih menki sto sam narucio.Poslao 11 ovog meseca a kod njih u NL jos kvazi nije stiglo.Propala rabota ili cekaju da se porodim dok mi stigne.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
kada je pismo izaslo iz zemlje, unutar evrope trebalo bi najkasnije za 7 dana oni da dobiju, i tako isto tebi da stigne, racunaj nekih 15ak dana
 
10.08.2014
34
20
8
Daj Boze.Poslao sam preporucno gde je vec 13 tog izmenicna posta u BG poslala dalje avionom.A tamo mi na profilu pise da cekaju bar kesh.Jos mi prvi indor sve imam menke jos cekam.Postoji mogucnost da ne dobijem nista?