Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
choki123 je napisao(la):
e jesam majmun tek sam sad skužio šta sam pito................:eek:hno:

samo opušteno...
ovđe smo navikli i na pitanja `a šta ako sjemenka nije oplođena?`
respect-013.gif

cool-044.GIF
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dollarrs
02.11.2007
31
3
8
37
Ja sam zbog svoje grese ostao bez semena ove godine! Narucio preko Nirvana shop-a! Ali sam pogresio metodu slanja,umesto metodom obicne posiljke,narucio metodom specijalne, i jednog lepog suncanog dana,zazvonio je postar,urucio plavu kovertu! unutra je bio poziv da odem do Carine Beograd da se pregleda posiljka i da se nastavi carinjenje robe! tu je bio i kraj! Naravno nisam otisao! Znaci narucivati samo metodom obicne posiljke,ona je uvek jeftinija od drugih!
E sad mene zanima da li je neko narucivao seme iz http://shop.cannabis-seeds-bank.co.uk/ ???
Valjda ima nekog!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ludi Gonzales
24.10.2012
36
7
8
24
pozdrav svima,interesuje me da li je neko iz Srbije od vas mozda narucivao semenke od Slovenaca i kakva su vam iskustva,konkrtno u pitanju je s n a i l s e e d s...cine mi se ok ,hvala unapred :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Evo otvoren je prvi internet seed shop u Hrvatskoj. Tako da oni koji su iz HR a boje se naručivati sjeme zbog carine mogu od sada naručiti i iz HR.
Neću reći web adresu da nebi bilo da reklamiram, ako nekog zanima nek mi cibne poruku pa mu šibnem link.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
fr3nky7 je napisao(la):
... htio poklonit ili prodat sjemenke iz vlastitog uzgoja dosao bih osobno po njih?

14. Bez ponude/potražnje ilegalnih proizvoda
Marihuana u ex-YU zemljama još uvek nije legalizovana dok sloboda govora postoji, zato, da bismo ovaj sajt održali legalnim, strogo je zabranjeno nuditi i/ili tražiti prodaju ili razmenu bilo čega što je ilegalno u bar jednoj od država bivše Jugoslavije, počevši od semenki Marihuane pa do Marihuane već spremne za konzumiranje.
Skrećemo vam pažnju da je strogo zabranjeno obraćati se ljudima, a posebno administratorima sajta, kako na forumu tako i preko kontakt forme na sajtu za zahtevima za nabavkom (prodaja/poklanjanje/razmena) bilo kakvih ilegalnih sredstava (uključujući i Marihuanu) i ukoliko tako nešto uradite možete i najverovatnije ćete biti trajno banovani.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zeleni11Zmaj
07.05.2013
15
0
1
pošalji link za seme,,, da li bih pregledali kad bih naručio iz vojvodine srbij na stranici bydutchseeds.com pokazuju thc exstremne visinu koje su dobra semena iz holandije koju mi vi preporučujete da su visoke
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
prvo, ne veruj bas brojevima koji pisu, drugo, ako posiljka prolazi kros novosadsku carinu, moze da bude zaebano, pogotovo ako ide direkt iz holandije
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
vi jos uvek narucujete iz Holandije, izgleda bas ocete da vam posiljka ne prodje?
imate masu drugih shopova pa narucite odatle evo ja toplo preporucujem Spance...
 
07.05.2013
15
0
1
nije mi sigurno iz holadije zbog carine imali gde u srbiji ili u hrvatskoj došao bih po njih,,da li je dovoljna hps600w crvena narađžasta na box 3 met duž sa 1,5 širine 2visine
 
22.06.2013
6
3
0
Ljudi imao bih jedno pitanje sto se tice ove teme , da li ima onih koji znaju koji "seed bankovi" primaju Western Union?
Hvala unapred
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
većina prima takve transakcije,ali po meni je bolje ne ostaviti nikakav trag.
pošalji im lepo uštekovano (u omotu CD-a recimo,meni je prošlo) i sve 5.
 
22.06.2013
6
3
0
Pa evo mog iskustva , porucio sam iz dva seed banka (ne bih da navodim koji zbog foruma...) i sad jednom platim preko WU i salju mi tog dana , stiglo je u roku od 8 radnih dana , dok sam jedinma posla kes ustekan u kovertu i jos uvek im nije ni stiglo a proslo je 8 dana koliko je ovima trebalo da mi dostave , imao sam neku frku sa vremenom zato me je interesovalo.
Loop ti kazes da vecina prima takve transakcije , ali ja onda nisam dovoljno istrazivao , jer vecinu seed bankova koje sam pregledao ne prima takve transakcije uglavnom credit /debit, bank transfer (ako mislis na to nije to , iz razloga sto traze iban i sw...) i kesh to su sve opcije , tako da sam dosao na ideju ako budem imao ovakvih problema u buducnosti , da lepo odem negde i da ih uzmem.
Hvala na brzom odgovoru .
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
Zulu Boss je napisao(la):
uglavnom credit /debit, bank transfer (ako mislis na to nije to , iz razloga sto traze iban i sw...)
je,mislio sam na to...a nemam iskustva sa WU,pa sam negde kontao da su slične stvari...možda te je koverta s*ebala,često otvaraju koverte u poštama (koje idu u inostranstvo) ZNAJU da tu ima keša :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dzidzimilovic