Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.02.2014
45
79
18
Ja se tešim činjenicom da Srbija još nije u Evropskoj Uniji,a nismo ni Amerika,tako da možda spadamo u ostatak sveta gde je vreme isporuke 2-4 nedelje :) Ali kao što kažeš s obzirom odakle sam, sve je moguće,i da je zaglavilo na carini,pa čeka na red,ili su možda jednostavno bacili,ili čak da je neki poštar malo zavlačio prste u kovertu.
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ako je obicno pismo nema sta da zaglavi na carini, ako je random kontrolisano i nadjene semenke, valjda bi ti dosla policija na vrata ili kako vec to ide... najverovatnije je da imas nekog mladog postara ili onaj sto rasporedjuje pisma po reonima pre nego sto postari dobiju da nose ukapirao sta je i omastio se.
meni je stiglo za nedelju dana, ali ajde da se nadamo da je neki zastoj i da ce stici.
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Ako su nasli ostaje na carinu Ili dobijes poziv da se javis carini u svom gradu... toliko... bar je bilo kod growera koga znam licno,dobio je poziv da se javi carini... naravno on to nije uradio... mada kao sto rece kolega gore od 2-4 nedelje ocekujes... to je to... :) ja nikad nisam narucivao,mene je to frka iskreno... peace
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DiskoKobaja
24.02.2014
45
79
18
Samo bi mi još policija trebala,zbog par semenki :) Nadam se da će ipak na kraju stići,nisam valjda baš takve sreće,da mi i prvo pismo ne prođe.
 
12.04.2014
18
2
8
za neku orijentaciju.iz holandije mi je stiglo za 4 dana.iz slovenije za 6.a sad opet cekam iz poslednje pomenute zemlje vec 9. dan.ne znam kako ide ako narucis ali jedan moj drug je za seme koje su mu nasli na gajbi dobio 30000din kaznu za dobrotvorne svrhe,pre mesec dana.tako da ako zovu s carine..pravac u sume.jos ako nije prvi put..
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Jesi li naručio iz hempatie? I jesu li ti poslali prije 9 dana ili si tada naručio? Ja ne čekam ni punu nedelju, a već me panika kako će to sve ispasti???
 
12.04.2014
18
2
8
Druga semenska banka.I meni je prvi put bilo frka.Ali sam za 6 dana dobio kovertu sa dvd sadrzajem na kojoj pise da je oslobodjeno od carine.Tako da oni to i ne gledaju.nema cega da se plasis.Pre devet sad vec 10 dana sam narucio.Cekam jos.I ja se nadam da ce biti ok.
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Inače nisam paranoja, ali za ovo me baš malo frka. Najviše tipa hoće li vidjeti šta je pa pustiti, a onda plavci za mjesec - dva pokucati na vrata. Znam da malo pretjerujem, ali dok ne dobijem i vidim da nije otvoreno neću baš biti miran. Negdje sam ovdje pročitao da je nekom pošiljka bila otvarana, ali je svejedno dobio. To mi baš i nije jasno??? Ali hajde nadam se da i ja da će biti ok.:confused:
 
19.05.2015
6
0
1
39
Cao dobri ljudi,

Procitao sam postove, ali jedna stvar meni nije bila jasna: sta moze se desiti ako posiljka ne prodje u carini? Da li policajci dodju po meni?

Izvinite na srpskom, stranac sam... :)
 
26.03.2015
11
0
1
33
iniziranih Himalayan Gold iz Grin Hausa i što mi je stiglo? NIŠTA! Jesu li mi odgovorili n
ako hoćeš, ovo je samo moje iskustvo koje me je stvarno iznenadilo jer su oni inače
ja sam narucivao preko slo-hrv stranice i doslo mi jako brzo..kroz 2-3 dana, i platio sam pouzecem, realno nemoj puno ocekivati jer su automatici al imat ces za pusit svakako, sad kolko..ovisno o tvojim apetitima..
Moze li neko da mi posalje link te slo-hrv stranice za semenke,pa da i ja narucim?Ako rade dostavu za Srbiju...