Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.05.2015
1
0
1
34
jel ima ovde u Srbiji da se naruci negde dobro seme? Novi sam u ovoj grupi, a posadio sam samo par biljaka msm da je red panama ako se tako zove...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
nema on dobru staru red panamu, tog semena nema u prodaji. ako je panama onda je verovatno ova: PANAMA FEMINIZED THE GENUINE PANAMA RED ADAPTED TO MODERN INDOOR GROWING AND TEMPERATE LATITUDES ...
 

lud

31.01.2015
183
106
43
bilo je tog u vrtu naseg komsiluka pre par godina red panama,znam da jedna seed banka ima panamu, al necu da je nagovestavam...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
panamu ima ace seeds, ali ne red panamu. vidis da covek nije ni siguran da li se tako zove. u svakom slucaju ako je i ima sve iz paname da je doneto, nek se spremi na 4 meseca cvetanja pa sretno mu bilo :) to sto raste kod nas mogu biti samo hibridi
"Some people think that the pure Panama Red strain may soon be lost forever. Panama Red cannabis seeds are increasingly difficult to get hold of, although some seed banks offer hybrids, most notably crosses of Panama Red with White Widow or Skunk. If you do manage to get some Panama Red seeds they will make an excellent breeding stock, bringing pure, old school Sativa genetics to modern hybrids."
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI
20.08.2011
9
4
3
45
Da li bi neko mogao da mi posalje linkove gde se u Sloveniji moze kupiti seme?Par drugara su trenutno tamo pa bi mi bilo mnogo jednostavnije da donesu licno nego da narucujem za Srbiju.Takodje ako neko ima iskustva sa sortom Chanel+ bilo bi super da napise koju rec.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bigeskalibur

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
imas je kod m
Da li bi neko mogao da mi posalje linkove gde se u Sloveniji moze kupiti seme?Par drugara su trenutno tamo pa bi mi bilo mnogo jednostavnije da donesu licno nego da narucujem za Srbiju.Takodje ako neko ima iskustva sa sortom Chanel+ bilo bi super da napise koju rec.
imas je kod mene u dnevniku,skoro obrana...pozzjavi se kod mene u dnevnik pa pitaj sta te interesije,ovde nije to tema...:rasta::spliff:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dixi
03.02.2015
22
5
3
narucujem iz seedcitya iz velike britanije ali bi im slao postom novac jel neko zna za koliiko posta stigne iz hr u veliku britaniju i kolko treba od velike britanije da posiljka stigne? Klasicnom postom bi doslo iz britanije u hr
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ne znam za klasicnu posiljku, racunaj da mora doci za min. 7 pa do 14 dana, znam da iz kanade putuje 3 sedmice, unutra evrope je to verovatno 10-ak dana, al to ti niko ne moze reci tacno u dan