Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.07.2015
5
0
1
34
Znam bio sam gledo i tamo prije headshopa ali to je u sloveniji zar ne? Mora proci preko granice svejedno i u postu onda a to me trta malo pa reko ovo ak je u hrvatskoj posalju preko tiska stigne meni i stoput sigurnije. Tako nekako palila ta moja logika haha , sad neznam dal bi upalila.
 
08.07.2015
4
3
3
32
POMOC...Koje su sjemenke najbolje za unutrasnji uzgoj,imam prostoriju 4x4,odakle je najbolje da ih narucim,kako najbrze stignu a da najmanje zajebavanja ima oko toga,HVALA
 
10.05.2015
156
197
43
43
Sto se u Srbiji ne otvori neki online shop za semenke... Bio bi im vecna musterija :drull: Ovako cu morati opet da se cimam dal ce proci carinu.
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
u mom gradu se mogu klonovi 10 eura neki je kush ubija. za srbiju znam da ima par likova sto sjeme prodaju malo su skuplji od online shopa
 
16.12.2014
353
246
43
30
Evo ja sam neki dan od RQSa narucio, platio onih extra 5$ za "stealth packaging" i u tom slucaju salju na pakiranje negdje, znaci stiglo je u *******, zapakiranoj ******, kao da je potpuno nova, u onom papiru ispred na kojem pise *******. genijalno!
ne znam kakve je srece s tim ekipa imala do sada, ali evo, osim sta sam se nasmrt prepao jer je pokraj mene policijia upalila rotirke i na trenutak krenula prema meni, hvala bogu pa izgleda da su se okretali jer je netko napravio neki prekrsaj na kontra strani ceste.
U svakom slucaju, osim sta sam se zamalo onesvijestio od straha, nije bilo realne opasnosti :)
 
Poslednja izmena od urednika:
03.06.2015
109
112
43
33
U mojem mjestu je istražni zatvor odmah prekoputa pošte, i dok teta traži pošiljku pogledam kroz prozor i gledam na zgradu zatvora i drota koji stoji ispred.. Nije baš ugodan osjećaj.. Nasekiralo me što piše da se šalje iz Nizozemske, jer me bilo strah da će nekog
nizozemska asocirat na ilegalu i da će provjerit..
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
prepao jer je pokraj mene policijia upalila rotirke i na trenutak krenula prema meni, hvala bogu pa izgleda da su se okretali jer je netko napravio neki prekrsaj na kontra strani ceste.
U svakom slucaju, osim sta sam se zamalo onesvijestio od straha, nije bilo realne opasnosti :)
nhf al koji ste vi zecevi.. upalili rotirke.. rotfl zbog sjembi?? dobro da nisi istripo iso sam kupit rizle i vidio atf lucko usro se da me idu sklepat.. shoebeedoo su nasi prijatelji ,boj se onih u civilu.
 
03.07.2015
58
25
8
42
Nažalost , ja sam isto naručio sa RQS-a, stealth opciju, ali već je dva dana na carini. I po onome što znam, sve su prilike da je pošiljka zadržana. :-/
 
03.07.2015
58
25
8
42
Mislim da bi administrator trebao brisati ove postove, gdje se detaljno opisuje izgled i oblik stealth-a. Ne bi me iznenadilo da je upravo neko njuškalo na ovome forumu pronašlo sve potrebne podatke i proslijedio ih carinama! Čudno kako je baš moj paket zaglavio, a ovakve se stvari pišu i to detaljno!
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Administratori imaju i previse posla na forumu,treba da obrate paznju kolege groweri sta pisu i da se ne ponasaju detinjasto. A normalno je da drotovi prate i sigurno pisanje stelth pakovanja im pomaze... peace
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ja sam ovo napisao pocetkom 6 meseca, a isto sam pisao i upozoravao i tokom proslih godina. raspravicemo u podforumu za moderatore kako stati ovome na kraj, verovatno sledi izmena pravilnika i odredjene sankcije prema svima koji budu prikazivali i detaljno objasnjavali pakovanja tj. razotkrivali stealth pakovanja.
i dalje smatram da mnogo ofirate sa fotkama, ovoj temi moze pristupiti bilo koji carinik, i to sa radnog mesta. olaksavate im posao ako fotkate ambalazu i sadrzaj, to bi trebalo da je jasno ko dan
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

lud

31.01.2015
183
106
43
stvarno kako drugari kazu,da je bilo dosta opisivanja kako i u cemu se salju posiljke...stop vise,nije ok,a ovi oko nas samo cekaju i snimaju.... malo diskrecije molicu drugari....