Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.06.2013
6
3
0
Ako neko bude uskoro zeleo da poruci iz Sensija evo promo kod za Big Bud (15% discount) - SNJBB15 (Taj kod vazi do 26.07)
Nadam se da mi necete uzeti za zlo za ovu informaciju , ne zelim nikoga da sponzorisem , samo da budem koristan ako je nekom potrebno.
Pozz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: globalatack

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Female Seeds X-Line C99 OUTDOOR
Feminized Cannabis Seeds - 05 seeds
FEMI33
1
£18.99


BlimBurn Seeds AK Automatic
Feminized Cannabis Seeds - 03 seeds
BLIM165
1
£18.99


Mandala Seeds Satori
Regular Cannabis Seeds - 10 seeds
MAN021
1
£35.99


FEMINIZED UFO #1 Delicious Seeds Cotton Candy

FEMINIZED UFO #1
1
FREEFreebie/BOGOF


FEMINIZED UFO #2 Dinafem Seeds Blue Cheese AUTOFLOWERING

FEMINIZED UFO #2
1
FREEFreebie/BOGOF


FEMINIZED UFO #3 Humboldt Seed Organisation Lemon Thai Kush

FEMINIZED UFO #3
1
FREEFreebie/BOGOF


£73.97
Subtotal
- £0.00
Voucher code
£15.00
Shipping cost
£88.97
GRAND TOTAL uglavnom ono sto je nahvaljeno na forumu a da meni pase u vezi rada.
edit: ovaj ak auto mi se omako hehehehe, mislio ak-47 auto ali poklonu se ne gleda u zube.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
sharp, ima da uzgojiš satori velik ko kuća, da bude veći od one domaje pred 2 godine... :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
hvala na lijepim zeljama,to cu probat dogodine :dada .nego ove c99 x-line od Female Seeds ... 2komada po izgledu mi nisu nesto ,3 su ok. jednu skartirao tj.bacio a drugu, za nijansu ljepsu, ubacio u vodu,proslo vise od 30 sati i jos nije potonula. svejedno danas ide u zemlju pa ako se zalomi, dobro. ako ne opet dobro.
ostalim sjemenkama se nema sta prigovoriti jer po velicini i boji izgledaju perfektno.
 
30.05.2011
43
6
0
43
aj neznam ali ja sjednem u auto odem do maribora kupim kaj trebam u nasim grow shopowima po zagrebu se nenaslikavam jer je pod nadzorom non stop a netrebaju mi sranja u zivotu, a jos mi nije jasno kaj odradujete klijanje u vodi kad 10 treset cepova kosta 15 kuna i domah ima sve pootrebno za klijanje biljke od 100 kupljenih sjemeniku 100 mi ih je niklo u tresetu i klijalistu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: globalatack

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
treset i nija baš namjenjen za maru, jer je prekiseo, ph mu je 4, čak i niže ovisno o vrsti.

@PowerSeed
a čuj 100 sjemenki, može bit da čovjek radi litru ulja :)
 

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
@PowerSeed
jel znaš ti da je unosan biznis to negdje u Splitu čini mi se prodaja ulja pacijentima. Dileri su se preorjentirali na unosniji i manje stresniji posao.
E sad o moralnim aspektima bi se dalo razgovarati, ali u jednu ruku pomažu.
E sad ne znam da li je i ovo takav slučaj ili..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skipe

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
naravno da znam, nisam ga dzabe uputio na pravilnik, hedovina ili ulje, isto mu dodje po pitanju pravilnika, samo sto mi ovo drugo malo gnusno, al i to sto ti kazes "o moralnim aspektima bi se dalo razgovarati", samo ja bih ipak razdvojio rekreativnu od medicinske upotrebe

¤ tweety ¤ je napisao(la):
nemam,ali kao što mi na svaku pošiljku iz Engleske(4 pošiljke) ili Španije(4 pošiljke) lupe pečat "ne podleže carinskom pregledu" tako su mi i na ovu lupili,ovo je bilo 1. put da mi nešto stiže iz Holandije i prošlo je
ako su posiljke preporucene (priority, registered...) onda ne bi ni trebale biti otvarane na nasoj carini (sto ne znaci da nece otvarati) ali ako su regular mail onda sve zavisi od carinika jer pravo da otvori ima, evo poslednji primer, raskupusana total, pa izlepljena sluzbenim selotejpom. ovaj put bar nisam ocarinjen za par kesica chillija
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
thc boss je napisao(la):
@PowerSeed
jel znaš ti da je unosan biznis to negdje u Splitu čini mi se prodaja ulja pacijentima. Dileri su se preorjentirali na unosniji i manje stresniji posao.
E sad o moralnim aspektima bi se dalo razgovarati, ali u jednu ruku pomažu.
E sad ne znam da li je i ovo takav slučaj ili..
Vidiš, ja bi rekao da je taj članak naručen od policije.
 
12.07.2013
4
0
1
pozdrav svima, ja sam novi na forumu, citao sam, pripremao se, napravio svoj prvi box, i odlucio da nabavim semenke...ali bih se prvo raspitao koje semenke su mi najbolje za pocetak i kako ih nabaviti :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ako si spreman da ulozis truda koliko je potrebno, manje vise isto ti dodje sta ces odabrati. ajd za pocetak recimo izbegavaj bas dominant sative, a bilo koji hibrid negde pola/pola ili dominant indika bi morala da bude odradjena ok, znaci biraj sta ti se svidja, izbor je velik, a najbolje da kupis brendirano seme preko neke seedbank-e, ili za prvi put seme ako imas iz neke vuve koju si pusio. ako kupujes brendirano mozes probati i nekog automatika, tako da nemas puno cimanja po pitanju svetlosnog rezima. sretno dalje