Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
jesi pokusavao ekstrakt pravit sa plinom? BO BMO tako nesto se zove ne mogu se sjetit?
i onaj nacin sa suhim sitom je super pod mikroskopom lik stavio samo glave od trihoma i crne točkice prljavštine jedva ih ima

admin delete post sa teme sam skreno
 
Poslednja izmena:
25.06.2015
28
100
13
40
Bez opsirne price. Narucena semena iz nirvane i seedsman. Stigle za 10ak dana. Ne u istom danu.
Oba puta ceduljce u sanducetu da odem do poste po paket. Oba puta otisao i podigao bez problema. Jedno je bilo stelt slanje drugo su mi semena stavili u obicno pismo.
Srbija je u pitanju.
 
26.05.2015
57
57
18
Zanima me narucivanje semenki za Srbiju znaci od nekog sponzora od kog ne zaglavljuje na grani , ghs i hempatija zaglavljuju i po dva puta salju i opet ne stize .
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
za Srbiju znaci od nekog sponzora od kog ne zaglavljuje na grani , ghs i hempatija zaglavljuju i po dva puta salju i opet ne stize .
pa nema sponzor nikakve veze sa zaglavljivanjem na grani, problem je do carine a ne do onog ko ti salje. carina je ostra i ocigledno pregleda pakete, tako da ti isto dodje od koga ces poruciti, pitanje je srece da li ce proci ili ne, tj. da li ce gledati ili ne sadrzaj paketa
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
nema veze sta se carini nego sta se pregleda, a kada se pregleda i registruje nedozvoljen ili ilegalan sadrzaj paket il koverta se oduzimaju, tj. konfiskuju. carina ne znaci samo da li ce se roba cariniti ili ne u smislu da treba nesto da platis, carina vrsi kontrolu sadrzaja koji ulaze u zemlju, pa u skladu sa trenutno vazecim zakonom legalnu robu carine ili ne a ilegalnu oduzimaju
 
25.06.2015
28
100
13
40
Ako je frka narucite stelt paket. jeste skuplje ali manja sansa da nadju. ne bih da otkrivam kako su meni spakovali ali i ja jedva provalio gde je semenje..tako i da otvore taj paket i pogledaju unutra sem ako ne znaju gde da gledaju nece ga naci. ja sam svoj paket morao da unistim da bi ih nasao..tako da verujem da carina ne gleda te pakete toliko da ih osteti.

Jedino sto u tom slucaju gotovo sigurno dobijas poziv za postu jer je u pitanju paket a ne pismo. Kod nas postari ne nose pakete na kucnu adresu.

Druga preporuka je da narucujete u decembru. Praznici povlace sa sobom i povecanje slanja poste i paketa svih vrsta. manja je sansa da se uhvate za tvoj za detaljan pregled..jednostavno je tu puno poste i poklona i gluposti.
 

BobiMan

Cvrcpnin
03.05.2015
129
801
93
Pre nego sto sam se registrovao procitao sam ovu temu. I dalje je tema prilicno konfuzna za nove clanove. Kad naruciti, kako platiti, kakav paket, iz koje banke, iz koje zemlje...
Moj savet za ljude kojima je potrebno seme je narucite I platite koliko mozete da prezalite. Za dve tri nedelje ili ce doci (kao u mom slucaju) ili nece:vutra:
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
kad naruciti?pa paketu treba 2 tjedna da stigne do tebe,ako plaćate kešom racunajte onda jos 2-3 tjedna, ako karticom za 2 tjedna vam je paket pred vratima.
kako platiti?keš kartica bitcoin ima sve opcije.
kakav paket?paket je veoma dobro smisljen sjemenke su upakirane u veoma mirisne spužve tako da se nemorate brinut ako psi pregledaju.
zbog visoke postarine preporucujem da narucite vise sjemena.
 
20.08.2015
11
4
8
ja bi narucio vise ali se cimam,posto oni vide cenu paketa, zar nije sumnjivo da mala obicna koverta ili mali paketic vrede 120 pa i vise eura?
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Ko te pita za cijenu ako platiš prije? A platit moraš prije ako ide preko grane. Samo ti dođe koverta i to je to. Jedino pouzećem plaćaš kad dobiješ kovertu.

Edit: Vama je u Hrvatskoj banja što se tiče naručivanja. Imate u svojoj zemlji i ne morate se cimati da će neko pregledati sadržaj. Samo naručite i platite kad stigne. A i posjedovanje male količine vutre je prekršaj. Jeste skup, ali bolje i to nego godinama imati probleme. I na dobrom ste putu prema totalnoj legalizaciji. Mislim da ne bi imali problema da vas murija nahvata i za menke pošto se savim legalno prodaju kao hrana ili suvenir. Da je tako u BIH ja se ne bih sekunde brinuo.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: vidda77
25.06.2015
28
100
13
40
ja bi narucio vise ali se cimam,posto oni vide cenu paketa, zar nije sumnjivo da mala obicna koverta ili mali paketic vrede 120 pa i vise eura?

Nigde ne pise koja je cena. ako se placa unapred nece sigurno staviti specifikaciju cene i sadrzaja.

sto se tice uredjaja za detaljan pregled. kamioni posiljki svaki dan prodju granicu...ne gleda se svaki paket niti se otvara niti prolazi kroz bilo kakav skener. semenke imaju dva milimetra u precniku...mozes ih u pertlu usiti...
plasticna igradcka koja ima 50 delova..i medju njima sakrivene semenke...ko ce bre to gledati i traziti...
drzavna je to sluzba...uglavnom rade po dojavi a ostalo otaljavaju do penzije.