1980-2020

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

trevor

trebace prsti guzici svrbljivoj
16.04.2014
166
487
63
Ni ja nikad nisam video da je neko potegao buksnu i divljao u bilo kom smislu. Ako je sa alkoholom onda jbga. Taj sto je legao ispred basa mozda samo nije normalan o_O
 

pannonian

Bogu mil, a ni Vragu nije mrzak
16.07.2018
224
1.495
143
Imam rodbinu u Splitu i svako ljeto sam kod njih provodio. Rođak je usitno dilao dim koji mu je prijatelj na Visu uzgajao. U to vrijeme(95, 96) ekipa u kvartu je dilala neki drugi dim. Isto dobar, nešto jači... Koliko se sjećam iz Hercegovine je bio. Ali od ove Viške nisam u životu veselije i ludastije trave pušio. Radosna zajebancija. Jebiga, to mi je bio prvi dim ikad i sigurno ima nekog utjecaja u procjeni, ali u to vrijeme sam pušio i druge, hašiš...
Neki dan sam pričao sa rođakom na tu temu i kaže da otkad mu je prijatelj otišao gore(97)nije ju imao prilike pušiti. A on, i svi oko njega, misle da je to bila jedna od najboljih trava, iako je lakša. Navodno je uzgajao od osamdesetih iz svog sjemena.
Zna li tko išta više o tom dimu? Ne vjerujem da je bio usamljen u tome i da je jedini to uzgajao. Bilo bi ludilo kad bi se sjeme moglo nabavit, ali teži slučaj
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
slicna stvar i kod mene. ti primerci iz 80ih su nezaboravni, ali to su bili poceci, tako da i to ima velikog uticaja.
onda se sredinom 90ih to polako gubilo i krenula svima dobro znana juznakusa :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pannonian