1st grow, 400W HPS, 6 biljki, sjeme ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
:icon_idea:
Termo vrečice mi djeluju dobro,ali evo rješenja i to jeftinog.
Celofan za umatanje poklona-onaj sjajni!Može se nači u svim papirnicama,a ja sam kupio naj jeftiniji,dakle onaj što nema šarenu stranu.Na ideju nisam sam došao,nego sam negdje na forumu pročitao,pa mi sinulo kad sam nešto drugo kupovao :icon_lol:
Uglavnom,mylar uživo nisam vidio,ali prema onome što sam vidio u filmićima na youtubeu,jako je sličan ovome (čini mi se čvršći).
Rola ovoga je 2kn bila,dim. oko 50x100,a od alu folije je sigurno bolje,jer je razlika očita.U alu ne možeš vidjeti svoj odraz (bar ne tako dobro),a u tom celofanu se vidi kao i na mylaru.
Malo je sje... za rukovanje,ali ako tražiš privremeno rješenje,a žao ti ispljunit 12 eura na vrečice,razmisli o ovome.Kod mene se pokazalo dobro :sun2:
 

optimus_crime

Aktivan Član
08.02.2010
63
2
0
73
Dobro si se sjetio celofana! Prvi put čujem da to netko koristi, da sam znao prije i ja bi vjerovatno probao. Zasad sam poljepio razrezane vreće za održavanje topline/hladnoće hrane. Svjetlost se puno bolje reflektira na biljke. Ispod folije sam stavio stiropor debljine 3 cm jer je temperatura počela padat zbog hladnog vremena. Tu su i fotke:

http://i982.photobucket.com/albums/ae305/optimus_crime_thc/flower_w1_03.jpg
http://i982.photobucket.com/albums/ae305/optimus_crime_thc/flower_w1_04.jpg
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Približi lampu ! I stavi neki mali ventić da puše između lampe i bilja . Moj HPS 250w je 15cm od vrhova a nemam CoolTube i nemam apsolutno nikakvih problema , Dapače biljke su sretne ko prskalice ! I to mi pokazuju svaki dan .

Inače izgleda super .
 

optimus_crime

Aktivan Član
08.02.2010
63
2
0
73
Nakon prvog tjedna cvjetanja polako se pokazuju "spolovila" i koliko se sada može prepoznati izgleda da su obadvije biljke muške... Ali pričekat ću još da se razviju da budem 100% siguran.
 

optimus_crime

Aktivan Član
08.02.2010
63
2
0
73
I to bi bilo to od mene, za sad. S obzirom da su obadvije biljke muške posjeko sam ih zajedno sa klonovima i sutra ću kompletno očistit grow room i pripremit polako za novi grow na proljeće. Bit će to najvjerovatnije Northern Lights. Svakako ću započet grow u box-u pa ću vidit koliko mi temperatura dozvoljava da uzgajam. Ako postane prevruće preselit ću biljke u prirodu i nadat se da bude uspješan guerilla grow.

Hvala svima na pomoći i strpljenju! :hippy:
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
Šteta uložio si truda dosta ali si i naučio kako netreba letit pred rudo....

Više sreće u narednom Grow-u !!!!!!!!!!!!!!

:sun2::sun2::sun2::sun2::sun2:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.