1st grow, 400W HPS, 6 biljki, sjeme ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

optimus_crime

Aktivan Član
08.02.2010
63
2
0
73
Da vidite kako to izgleda na kraju drugog tjedna.

seedling_w2_04.jpg
seedling_w2_05.jpg
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Brale šta ti radiš tim biljkama potopi ih u vodi totalnooooooooooooooooooooo.........
Uporan si sa tim zaljevanjem bio i eto vidiš problema totalnog...
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
svi smo ti lijepo rekli da ne navaljujes na vodu ostavi zemlju da se skroz osusi nadam se ce se izvuci i zapamti manje vode...korijen nemoze da dise...uglavnom sretno
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
hm.. ove se biljke vole kupati Xd
ma oporaviti ce se one samo lagano s vodom kao sta ostali kazu dozvoli korijenu da dise a i samoj biljci i nece biti problema
sretno!
 

Vujadin

Aktivan Član
19.12.2009
88
11
0
35
matori,ubio si ih skroz....:eek:hno: dok ti zemlja ne bude suva kao barut(kad vidish da je na povrshini suva,malo zabodi prst,da vidish da li je unutra vlazna,ako jeste,sachekaj josh)ja moje zalivam (male) na 3 dana,(velike) na 4-5...u vodi nije bitan kvantitet,vetj kvalitet!
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Brale ako tako nastaviš sa zaljevanjem slobodno prebaci na RIŽU inače drugo neće imat smisla....

Koji Box imaš i ostali uvjeta koje si uredio za njih pa daj se malo trzni i poslušaj i pročitaj ovde šta ti ljudi govore...
Vjeruj mi kao da su moje biljke eto koliko mi je krivo što ti to radiš njima....
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Nije sve tako sivo...biljke ti napreduju, mislim, napredak je vidljiv samo eto sto manje zaljevat, tj. zaljevat ih prema potrebi...idu nabolje sto je i oku vidljivo:icon_cool:
 

optimus_crime

Aktivan Član
08.02.2010
63
2
0
73
Presadio i klonirao. Kupio sam nekakav prašak za rast korjena pa vidit će mo kako to djeluje. Još sam neke sitnice uređivao oko box-a, postavio sam stiropor i sa vanjske strane za bolju izolaciju. Sad se samo nadam da će se klonovi dobro primit.

vege_w1_06.jpg

vege_w1_05.jpg
 

optimus_crime

Aktivan Član
08.02.2010
63
2
0
73
Zdravo! Mali report da obavim, ove dvije biljke su se oporavile od moje torture pa sam nakon dugog razmišljanja ipak prebacio na 12/12 da vidim dali mi se uopće isplati dalje sa ovim zahebavat. Pa ako budem sreće da je jedna curica onda ću vratit na 18/6 da još malo naraste. Mislim da mi se klonovi nisu primili jer nakon pet dana ne vidim nikakvu promjenu u rastu, a možda im treba još malo. Loša stvar grow box-a je što je jako loš izoliran a trenutno nemam para da kupim još stiropora. Na tavanu se jako brzo mjenja temperatura tako da moram često provjeravat dali treba malo otvorit ili zatvorit vrata. Nadam se da će biljke pokazat svoj spol za tjedan dva pa da opet probam napravit par klonova ako se ovi nisu primili.
Btw. dali je ok kako ja postavljam slike u postovima ili bi trebao umanjene slike stavit sa linkovima ili samo linkove?
Zbilja imam vremena i dosta velik box za vlastite potrebe, ne žuri mi se sa grow-om ali u aprilu idem obavezno u Graz po sjemenke :) već sam se čuo preko mail-a sa gazdom i najavio svoj posjet. Preporučuje mi da mu obaveznu par dana prije nego što dolazim pošaljem narudžbu da mi ostavi sjemenke sa strane ;) A do tad moram mozgat kako da rješim izolaciju box-a jer preko ljeta gore zna biti i do 50°C i ustajali zrak. Jednom kad se zrak u tavanu zagrije teško ga je prozračit.
 

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49
Sto se kloniranja tice,zna da potraje i 2 nedelje...ako se ne osusi skroz,ne diraj je ima sansi. Ja nisam koristio nikakav gel a lepo su mi se primili,znaci strpljenja samo.
Stavis samo linkove za forum i dobijes umanjenu slicicu ovde,a ko hoce da je bolje pogleda klikom na nju dobije je u punoj velicini...
 

Vujadin

Aktivan Član
19.12.2009
88
11
0
35
matori,te klonove stavi u onaj kloner shto vetj imash,ili ih strpaj u neku zatvorenu posudu koja propushta svetlost,jer treba dosta vlaznosti da bi uspelo...
 

optimus_crime

Aktivan Član
08.02.2010
63
2
0
73
Pomladak se primio :)

Izbacio sam stiropor iz box-a i postavio sa vanjske strane. Danas dok sam usisavao box riknuo produžni kabel pa sam brzo otišo kupit drugi. Još sam podigo par crjepova za još bolje strujanje zraka na tavanu. Već polako planiram vanjski grow ali zasad samo legalno povrće ;) Ali ako se pokaže jedna ženska biljka napravio bi dva-tri klona i pripremao ih polako za guerilla grow. U box-u mogu samo između 10. i 3. mjeseca uzgajat jer inače će biti pre vruće. Znao sam nedostatke grow-a na tavanu ali za mene će i to biti sasvim dovoljno. Evo par linkova da vidite kako to sve trenutno izgleda...

http://i982.photobucket.com/albums/ae305/optimus_crime_thc/w4_flowerforce_01.jpg
http://i982.photobucket.com/albums/ae305/optimus_crime_thc/w4_flowerforce_02.jpg
http://i982.photobucket.com/albums/ae305/optimus_crime_thc/w4_flowerforce_03.jpg
http://i982.photobucket.com/albums/ae305/optimus_crime_thc/w4_flowerforce_04.jpg
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
mylar ti je skup guzva se lagano i nema ga nigdje za nabavit osim u growshopu :( mogo si ostavit bjeli siropor to bi ti bilo dovoljno ... inace mi izgleda kao ljep setup

zima ce bit manji problem od ljeta .
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
kakve su ti to vrece za zamrzavanje, mozda bi ja sebi uzo umjesto alu folije da je bacim van
 

optimus_crime

Aktivan Član
08.02.2010
63
2
0
73
Stiropor sam morao izbacit jer se zrak u box-u zagrijavao na 30 - 35°C. Mylar ili crno-bjela folija... ne znam ni sam... ali znat ću krajem maja kad završim ovaj grow i odem po opremu i sjemenke u austriju. Vreće za zamrzavanje ili održavanje hladnoće hrane, ima ih u Lidl-u 1 €/kom (nalaze se uz hladnjake sa zamrznutim mesom i ribom - ovo nije reklama!!!) a vjerovatno i drugim trgovinama! Pretposavljam da mogu pokrit površinu veličine 70 x 45 cm ili 90 x 35 cm, ovisi kako se razreže vreća. Uglavnom meni treba min. 12 kom da pokrijem zidove. Sad već polako moram poradit na filteru zraka.
Preko ljeta ću radit outdoor-guerilla grow od maja do oktobra pa opet od decembra do aprila indoor. Samo što moram napravit neki pc-box za održavanje klonova... Ali zasad ću uzgajat iz sjemenki ;)
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
ako već misliš toliko zaljevat dodaj h2o2 u vodu jedno 4ml na litru vode to če ti dat kisika korjenu i smanjit če ti štetu što si uzrokovao a korjen če bit ljepši i čišći i puno razvijeniji!inače samo opušteno i bit će to lijepo!pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.