1st grow by zlo&naopako

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blodeuwedd

Aktivan Član
25.03.2010
101
10
0
44
Koliko ti je sad na cvijetanju?? oko 60 dana po mojoj procijeni.. Onda moguće još tjedan, tjedan i pol, 2 tjedna. ja baš ne volim teški stone. hehehehe, sativičasto izgleda pa nadam se da bude 70 dana dosta.. a i pistile su ti dosta smeđe.
 

Blodeuwedd

Aktivan Član
25.03.2010
101
10
0
44
Koliko ti je sad na cvijetanju?? oko 60 dana po mojoj procijeni.. Onda moguće još tjedan, tjedan i pol, 2 tjedna. ja baš ne volim teški stone. hehehehe, sativičasto izgleda pa nadam se da bude 70 dana dosta.. a i pistile su ti dosta smeđe.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Evo,baš si kontam da sam nešto krivo izračuno :rofl:
Dakle,ovo je 71. dan 12/12

Iznio sam ju van na sunce da napokon dobre slike dobijem.Onaj HPs stvarno zaje*e svaku sliku.
Dobar dio pistila-večina je potamnio,ali stalno novi izbijaju,i pošto nemam mikroskop,a ni povečalo,ne mogu odredit boju trichoma pa ću još ostavit jer mi se ne žuri pošto mi nova tura kasni.
E sad,pošto je već na režimu 18/6 pokazala spol,ne znam dal da računam od prebacivanja na 12/12 cvjetanje,ili da odbijem desetak dana,jer nisam datiro slike :knockknock:.U svakom slučaju,9 tjedana je prošlo svakako,pa je već vrijeme da bude gotova.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: He-Man

Hypersor

Aktivan Član
31.05.2008
92
8
0
36
Ma vidljivo je gotova...obavi berbu pa da cujemo kolko si budova skupio...
Ostavivši je dulje neces nista vise dobiti...
 

mario_m3

Aktivan Član
10.03.2008
59
4
0
36
Obavezno napisi koliko si izvuko, kad zavrsis sa svim, jer moja bi trebala izgledat tako, pa me bas zanima.
Inace me zanima koje si gnojivo koristio, jer ja bi trebo svojima dat sad prvu dozu gnojiva?
 

Blodeuwedd

Aktivan Član
25.03.2010
101
10
0
44
Gotova je Zlo, vidim ti dvije bananice na jednom hediću. uberi je. jer ti je cijela smeđa, a ovo novo šta izbacuje pistile je skužila da je pri kraju života i nije napravila potomstvo pa svom zadnjom silom želi napraviti sama sebi sjeme i zato idu bananice sad i nove pistile da uspije nešto sjemenja napraviti prije nego umre. inače je prekrasna. ja bi je ubrao..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ok ljudi!Znači gasim svjetlo i finiširam!Slijedi update kad uberem!
See ya!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: upitnik???

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
@mario_m3,ženska biljka,ukoliko ne bude oprašena,izbaci "banane" koje je Boldeuwedd spomenuo-Btw,svaka čast Boldeuwedd ,imaš oko sokolovo:icon_eek:
Te "banane" su muški cvjetovi koji se pojave pred kraj životnog vjeka biljke.
Mene to nije zabrinulo,jer i onako nema vremena proizvest sjeme,pošto ide pod nož,samo sam bio u nedoumici dal da sad ili da čekam još koji dan.
Btw,ne znam hoću li ju moći vratit u vege (čisto iz p*zdarije,nije da mi je to jako bitno) ako ju još i u mrak stavim.
Kao što sam nekoliko puta napisao već,ovo je edukativni grow,i želim sve moguče metode isprobat,a osim toga,ova biljka je toliko pretrpila,da mi je nekako prirasla srcu,pa bih da još malo poživi :icon_lol:
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
mario_m3 je napisao(la):
Inace me zanima koje si gnojivo koristio, jer ja bi trebo svojima dat sad prvu dozu gnojiva?
Gnojivo,Ph- i Ph test koje sam koristio u ovom growu!
 

nitro_grow

Aktivan Član
22.03.2010
93
10
0
34
Au, kako je dobar... Dobro uradjeno, iako je 1st, uradio si ga kao pro... Svaka cast! Sve pohvale!
Nego, ae kad budes znao, napisi nam koliko si ukupno dobio od ovog grama...
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
zlo&naopako je napisao(la):
Posude su bile 3 čaše od 2 dl,jedina koja je preživjela onaj užas od zemlje je presađena u posudu od cca 2l (opet ona zemja),a sada uživa u posudi od 9.5l.
:icon_rolleyes:

U prvom postu sve piše.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Harvest obavljen

Water curing

Suho


U maloj tegli je manji dio sušen odmah poslije berbe,i to sad treba odstajati neko vrijeme.Već sam dosta podimio od toga :icon_lol:
Sada kad se posušilo sam i izvagao.Kad se sve zbroji,dakle koliko je potrošeno i ovo,bilo bi cca 25 g (oko 5 sam potrošio,sad izvagano 20).
Dim je bez water curinga oštar i grebe grlo,dok je ovo curano lako za pušit i nimalo ne grebe.U vodi je bilo 5 dana,2x dnevno mjenjana voda.
Što se smoke reporta tiće,probat ću dočarati kako to puca :icon_lol:
Prvih 2 dima lagano se krene mjenjati percepcija stvari i sve je nekako veselije,lagani smješak.
Još koji dim i sve postaje smješno,svaka riječ,svaki pokret,provala smjeha,lupetanje gluposti i opet kreveljenje :icon_lol:
Kad se pretjera,blago teleći pogled i ništa ne kontam :pat:
U umjerenoj količini,dosta potiće kreativnost i može se lako zabrijat na neki rad i komunikacija s okolinom je moguća.
Kad zapalim i legnem spavat,sanjam neke gluposti,skroz zbunjujuće :icon_eek:
Sve u svemu,vrlo zanimljiv rad i definitivno nije za opuštanje:facesjump:
To bi bilo to za ovaj grow,vračanje u vegetaciju nije uspjelo,tako da je što se mene tiće,ovaj dnevnik gotov :icon_biggrin:
:lock:
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
Bravo zli,
svaka čast, izgledaju super, super si zapakiro, obožavam staklenke :)))

i samo čisto informativno, ja ti ni 2% ne vjerujem da ti je ovo prvi grow ;))
samo napred, ide to tebi fino!!
+rep za dnevnik i trud!!
 

bvana

Aktivan Član
13.05.2009
75
22
0
34
svaka pohvala
sad ti nishta nepreostaje nego da uzivash u trudu .... :D
 
S

silikolor banda

Guest
auuuu brate zli prelepo je. skidam ti kapu, bolje si odradio grow od mene a ja kao imam nekih 12 god iskustva doduse outdoor. za tebe ide +rep za trud i uspeh. samo tako nastavi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.