1st Grow Indoor - LSD

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
Evo kako se lagano blizi pocetak novog growa, otisao sam i kupio jos nekih korisnih stvari, pa se tako odlucio i za Bud Candy i Bud Ignitor od AN-a. Bas sam razmisljao o tome kako bih htio imati neki proizvod za prva 2 tjedna cvjetanja da ih boosta malo i tu je uletio ignitor :D, candy za prvih 6 tjedana cvjetanja, za miris, okus, izgled i debljinu buda kako pise + magnezij. Ne mislim pretjerivati sa gnojenjem i sve cu raditi kako i pise ali ako vi imate neki savjet ili iskustvo sa ovim gnojivima.. bio bih zahvalan da kazete pokoju rijec :D
Jos kanim uzeti od AN-a Final Phase za ispiranje i eventualno sensi zym, ali neznam dali je to toliko korisno kako i pise, tj. da je 300 puta potentniji.
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
Pozdrav svima nakon duzeg vremena sto se nisam javljao, evo da javim da je mala biljcica odavno skinuta i popusena... za 5-7 dana krece novi grow :) tako da ovaj dnevnik mozete zakljuciti.
U ovome dnevniku je bilo puno *****rija kao sto ste i sami vidjeli, nista nije stimalo, dobio sam na kraju vutru koja je trebala biti bar 5 puta jaca od onoga sto sam ja dobio, samo sam to kasnije shvatio, kad me prosla euforija od cjelokupnog growa i moje srece sto se napokon zavrsio. U sljedecem growu bit ce strpljenja, a i bogami puno vise paznje pa tako i puno vise trave i bolje kvalitete :D

Dnevnik cu odrzavati urednim tako da ne bude razbacan poput ovoga. Vidimo se brzo!
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
evo...kada vec pitas....nashla sam nedavno..odlichan chlanak o gnojivima koja se najcheshche koriste u uzgoju..tj. gnojiva, boosteri i slichno..
rijech je o potpuno nezavisnom i objektivnom osvrtu jednog iskusnog uzgajivacha..tj. njegova opazhanja vezana za gnojiva koja je koristio..
svidjelo mi se upravo to shto djeluje objektivno..i shto se sve zasniva na iskustvima jednog uzgajivacha..a koji nije vezan ni za jednog od proizvodjacha..

mislila sam ostaviti txt u engleskom podforumu..ali....nazhalost...podugachak je i..rastegao bi se na 3-4 posta..
uglavnom..evo ..ostavljam ovdje link za...jedan od najkorisnijih txt-ova kada su gnojiva,boosteri,aditivi,enzimi,vitamini...u pitanju..
uzhasno korisna stvar.
LINK:
Intense study of Nutrients and Additives for Cannabis « Cannabis Dynamics

btw..vise sajtova i foruma posvechenih uzgoju.. su preuzeli ovaj chlanak i objavili ga...
uzhivajte.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.