1st Grow Indoor - LSD

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
Da da, ljubicaste su i mene opile.. najbolje sto ih i mala ima, skoro se crne :D a tek kad sam ih u teglu nabio tih lijepih boja...
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.669
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
mozda se i jos poboljsa dim nakon par dana.


Svaki cvijet nakon što se posuši i popuši nije ni upola dobar kao cvijet koji se osuši i odstoji 20+ dana u teglici . Kjuring je nevjerovatno bitan , i iskusni znaju da se isplati čekati 20+ dana .

Super grow, dobar dnevnik , uživaj u plodovima :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oz

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
kreso hvala na komplimentu :D

Haze hvala na infu, nije mi lako jer je nemam puno pa nemam sto ostaviti da mi se toliko susi a pusi mi se.. nadam se da cu sljedeci grow imat sto staviti hehe. Jos cekam da najmanja zavrsi za pravi smoke report, jer vjerujem da ce njen dim biti dosta jaci nego ovih 7 posto su izmrcvarene i trihimi im uopce nisu napredovali kako treba, valjda radi puno stresova.

I sad su mi spice zakazale iz Slovenije.. to jest onaj tko mi ih salje je zakazao, sad treba cekati, pa cu iskoristiti priliku i uzeti 5 LSD i 5 Critical Kush umjesto 10 LSD-a.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CATFISH

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Super izgleda.Nisi zadovoljan jačinom iz iskustva ili si samo više očekivao? Rep plus!
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
Teska srca kazem to, ali nije :D jbg pricao sam ja tokom cijelog dnevnika da ce nesto usrano ispasti.. zadovoljilo me je uglavnom, ali nje da bas tripujem, jedino kad vozim auto i zapalimo 3-4 komada upadnem u svoj film totalno.. ne cujem nista oko sebe samo vozim i vozim i uzivam.. tako da neznam sto da vam kazem nekad opali benoje, nekad manje, vjerojatno ovisi od biljke do biljke. ALI :D sacekajte smoke report od male zvijeri, na njoj su maknute sve greske koje su se dogodile na 7 glavnih biljaka. Njeni budovi su doslovno bili duplo veci 40-45 dan i tvrdi da ne pricam koliko prema ovima.. tako da ce ona biti bas bas pravilno uzgojena biljka sa nadam se vrhunskim dimom. Sad jos dobiva Overdrive i stvarno se pumpa kao blesava svaki hed joj je brautalno nabit, masan i pun kristala sto nikad na ovima nisam vidio. Ako sljedeci grow uzgojim 9 biljaka kao ovu malu, tu ce biti materijala da ni ja necu znati sto cu sa njim :D

Kladim se da je ovo najbolji strain za pocetnike.





Edit:
nenash je napisao(la):
Super izgleda.Nisi zadovoljan jačinom iz iskustva ili si samo više očekivao? Rep plus!

Nisam pusio puno indoorova ali znam kako bi trebao biti onaj udar.. ali bilo je vrhunskih "albanki" dugi period dok sam pusio, one sto su bas vrhunske bile se mogu mjeriti sa ovom mojom sada, ali sumnjam da ce se moci sa malom :D
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
Mali update vanjske biljke koja ce mozda uspiti da zavrsi, jos traje bablje ljeto pa ima sanse neke mozda, revegetacija ju je usporila mjesec dana. To se slucajno dogodilo kad sam je prebacio iz satora vani, pa je jos i porasla malo i tek prije par dana pocela izbacivati pistile, mirisi krasno, ima i jednolistova koji su izbili kad je pocela opet cvijetati.

Evo prvo Indoorka mala na vanjskom svijetlu:

99851318.jpg




Ovo je oznaceno je kutija cigara, uspije ju skoro cijelu pokriti :D
11011196.jpg


27600138.jpg


87216945.jpg


17949327.jpg


91951175.jpg



Vanjska:

27497219.jpg


61986670.jpg


72425832.jpg


59601520.jpg
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Duhan se moze sakrit pred takvom vutricom hahaha :ludak


Lijepa ti ova indoor. Ja imam jednu majenu vani, ak bude 5g ja sretan ko kupusar jer je prosla stresova maksimalne, ja ju testiro na sve vrste stresova. Al idem off, uglavnom, duhan se moze sakrit :p
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
A meni zao sto ova ispala ovako mala.. a pogle joj vrh i ostale budove.. kamenja :D jos da bar grane i visinu ima
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Sve biljke u outdooru imaju tolike listove, tj. vece nego u indooru i vidno svjetlo zelenije. U indooru biljke imaju manje listove i tamnije zelenije, ko da su pod viskom N-a al nisu, to je jednostavno tako, priroda. Nema to puno veze s kolicinom uroda niti kvalitetom vutre, to je jednostavno priroda. Ona u prirodu nema idealne uvjete i mora se snalaziti, mora biti snazna velika i prihvacati sto vise svjetla dok u indooru ima (bar u kvalitetnom indooru) ima bolje uvjete, ne mora toliko sirit listove jer nikad zapravo nema hlada (ponavljam, ako je kvalitetan grow). Uglavnom, kuzis spiku. Vidjet ces i s vremenom to i sam, jos par growova i tak to... al uvijek iznenade s necim novim za ucit sto ne mozes naci na netu, cudo jedno od biljke. CUdo.

edit: malo sam si popil imam nekih tipfelera koga jebe hahaha zivio
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
Svjestan sam da ce uvijek nesto novo biti i da nece svaki sljedeci grow biti savrsen, jedino moze malo bolji biti.. btw ovo sto sam napisao da je steta za malu biljku sto nije veca narasla, to sam mislio na ovu indoorku, ne na vanjsku.. vanjsku sam samo tako htio da vidite :p, zivio i ti.
 

x-cluber

Aktivan Član
17.07.2012
125
4
18
45
U maloj bočici se otrov krije :)
Super izgledaju, nema šta... A mala bi mogla da ubija :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.