1st Grow-Outdoor-Domaćica(amaterski grow)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Ne znam za to al pitao si za onu gerila opremu. To mozes naci jedino u military shopu, sto se tice trgovina. I opljackat ce te, nabit cijenu do jaja.
Imas na sajmovima (ne na placu di se prodaje samo voce/povrce nego oni veci placevi, di prodaju staru robu kao sto je Hrelic ili Sesvetski sajam cetvrtkom), prodaju stari dedeki, da samo da proda, dat ce ti full opremu za 50kn :D
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Mogu ti onda jos reci kako ja cistim sikare...



Prvo udem u najvecu sikaru koju mogu naci, znaci ni da zec ne moze proci a kamoli covjek. Tu sigurno nece nici ni najveci jazavac koji nije zapalio 24h pa je lud ko siba i trazi biljke po sumama da pusi :D

Ovak...

Znaci, udem u najgoru sikaru (prije toga obucem staru odjecu, cizme i rukavice.. bez toga ne idi dobit ces krpelje, masnice, ozljede od granja, trnje i ko zna sta jos...)
Nadem lijepo mijesto. Rukom potrgam sikaru, ako ne mogu rukama onda motikom udaram po granam da puknu pa ih iscupam. Nakon sto napravim mjesta (da mogu stajat ko covjek i da ce biljka imati full svjetla) onda motikom prekopam citavo podrucje (koje sam ocistio). E kad je cisto, tada kopam.

Motikom kopam dubinu 30cm, negdje 40cm, ovisi koliko je tvrda zemlja. Korijenje i eventualno smece pobacam sa strane, tako da ostane samo cista zemlja i nista vise.
Onda iskopam rupu, ulijem 10l zemlje (prije toga pomijesanu sa stiroporom... mislim zemlja za indoor) i onda stavim biljku unutra (u tu finu zemlju a ne ovu "prirodnu"). 10l im je dosta (za moj pojam) jer im to sluzi samo da se snadu dok malo ne narastu, kad narastu onda njihovo korijenje ide i kroz beton (tko ne vjeruje neka proba :D ).


Takoder, da ne kompliciram, kad idem u gerilu, uzmem biljke komplet sa posudama (za indoor, tegle za cvijece), stavim po 2 u svaku vrecicu (onu veliku, kao od konzuma), motiku i litru vode, tek tolko da zakvasim da se ta nova zemlja slegne i ukomponira sa "prirodnom" zemljom. Znaci, uzmemo biljke skup s teglama i tak furam... kad dodem do sajta, uredim ga i izvadim ih iz tegli pa u zemlju a ovu zemlju sto je ostala u tegli, stavim biljci da ima.


Nekada, ako ne koristim tegle... uzmem vrecu za smece, napunim je zemljom i stavim u nju biljku. Mozes i vrecu zatvoriti, da se ne vidi sto je unutra al nemoj dugo, maksimalno 2h da ima zraka... i onda dodem do sajta, iskopam rupu i skup sa vrecom samo stavim unutra. Naravno, vreca treba imati barem 20l zemlje :) posto se korijene nece moci ili ce se tesko spojiti s "prirodnom" zemljom zbog najlona od vrece.


Uglavnom, praksa praksa praksa i nemas frke :) samo sadi ak ne bude dobro ove godine sljedece i preksljedece ce biti bolje :)))
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Nemoj se zivcirat bezveze,ak si sad zivcan sta ce poslje bit...Samo polako...Vidim da si napisao da je sajt 75 posto siguran,ak nije 100 posto onda zajebi pricu jer i tad ce ti se nac.Lovci i ostala ekipa,ljudi koji traze vutru a tu si i zivotinje trebo si to unaprijed isplanirat.Zelim ti srecu i pratim...
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Ako ne postoji potrudi se ti sam napravit.Nemoj radit stazice neka bude gusta vegetacija okolo sajta da ni sam ne mozes proc,pobacaj neke bubetine pa kad neko vidi odma ce se okrenit nazad.
Malo maste daj i to je to.Ili jednostavno nabavi negdje znak od mina,pa ga zabi na sajt.Sta ja znam imas mnogo toga.
 
14.04.2012
28
0
0
34
U podrucju gdje zivim nebi bas bilo realno da ima mina mada sam vec razmisljao o tome...mislio sam si nabavit one zamke za medvjede ali bojim se da ne zaboravim gdje su....

---------- Post added at 09:58 ---------- Previous post was at 09:53 ----------

Ma ja sam rascistio taj jedan dio sikare di nema drveca promjera 3-4 cm sa tranjem dugackim do 5-6 cm i sad neznam kako to jel bas neam vremena...

---------- Post added at 10:06 ---------- Previous post was at 09:58 ----------

Dali mogu da ovako rano radim lst?

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
naravno da mozes,ali pusti je posto je vani imaces vremena kad LST-irat posto vegetacija traje ohoh,da je indor onda je druga pjesma posto raste duplo brze etc ..Pusti josh 2 tjedna sacekaj da se stabiljka ucvrsne jos malo i svezi joj glavicu :) lp
 
14.04.2012
28
0
0
34
Ljudi neke komentare molim vas,jel dobro ovo za 63 dana?Imali nesto sto sam krivo napravio?Imam malo problema s kukcima ali cu to sada rjesit pesticidom od koprive.
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Ma imaju one još pun k...,prošlo je ono najgore. Super je to.Čini mi se prilično suva zemlja a svugdje potop, ti k'o da nisi u blizini :eek:vca...
 
14.04.2012
28
0
0
34
nenash je napisao(la):
Ma imaju one još pun k...,prošlo je ono najgore. Super je to.Čini mi se prilično suva zemlja a svugdje potop, ti k'o da nisi u blizini :eek:vca...

Ma nie suha zemlja padala ja kisa zadnjih 5-6 dana svaki dan skoro ako ne i svaki
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
ne, to je novi par listova koji se tek poceo razvijat... imas na forumu dosta primjera kako izgledaju pistili...
jedan od njih ti je na mom dnevniku... :)

peace out !
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
evo gledam ali nije mi nikako jasno, jer ovo ne izgledaju ko pistili (nisu bijeli).. a neznam ni kako mozes rec da je muski spol isto, ne vidim niti jajasca nikakva... al dobro ako kazes ti da je musko :) i da je stvarno preflowering. onda je valjda tako. xD
a nista user420, vidjet ces za 4-5 dana sa sigurnoscu sta je i kako je :) strpljenja samo :)

peace out !
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
vidis ovu tackicu u podnozju desne grancice?? Po svemu sudeci muska..ali ne mora da znaci. I upravo tako,za nekoliko dana ce se lepo videti. poz