1st Grow-Outdoor-Domaćica(amaterski grow)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.04.2012
28
0
0
34
Sulundar je napisao(la):
DJ tu liske vise ne nicu,pogledaj bolje...vidi se da krece pol i to muski izgleda.

Hvala na savjetima.A ako se ustanovi da je muska odma ju sjecem pa cemo napravit jedan experiment da vidim jel se moze postići high osjecaj sa muskom biljkom.
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
PowerSeed je napisao(la):
al' ako je to napolju malo mi rano za pokazivanje pola cak i muskog

kako kome..direktno u zemlju mozda nece ali zato i treba izbegavati takvu sadnju. Malo pod lampe i napolju ranije izbacuje pol.

 
14.04.2012
28
0
0
34
Imam jedno pitanje recimo da se ispostavi da je jedna od mojih biljka muska i ako ja njoj odrezem sve muske cvjetove dali postoji mogucnost da ona izbaci zenske cvjetove?
 
14.04.2012
28
0
0
34
U mojoj teoriji to bi funkcioniralo ovako nekako znaci na biljci izadu muski cvjetovi i ja joj rezem te muske cvjetove sto uzrokuje stres i biljka od stresa postane hermić i poćnu izlaziti zenski cvjetovi ja nastavim razati muske dok ne nestanu ili dok zenski cvjetovi ne sazriju.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
na zalost, ta teorija u praksi ne funkcionise bar koliko ja znam, mada iskreno ne znam ni da se neko trudio oko toga, pa probaj ako ti je dosadno, sta drugo reci
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Ima logike i ja sam o tome razmisljao ako dobijem muske (samo kaj ja imam sve zenske - za cvijetanje).
Pa ako se zenska pretvara u hermija nakon stresa, onda bi se i muski trebao zbog stresa pretvoriti u hermija.

Ali ja ne bi to pusio. Nekako mi gay pusit muske a bi pusit hermice :)
Al aj pliz probaj, istresiraj je svijetlom pa da vidimo :DDDD
 
14.04.2012
28
0
0
34
Napušena Vjeverica;213064 je napisao(la):
Ima logike i ja sam o tome razmisljao ako dobijem muske (samo kaj ja imam sve zenske - za cvijetanje).
Pa ako se zenska pretvara u hermija nakon stresa, onda bi se i muski trebao zbog stresa pretvoriti u hermija.

Ali ja ne bi to pusio. Nekako mi gay pusit muske a bi pusit hermice :)
Al aj pliz probaj, istresiraj je svijetlom pa da vidimo :DDDD

Ma kako da istresiram svjetlom u outdoor-u?
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Da... sjetio sam se toga kad sam izasao iz teme i opet procitao naslov :p

Ako je ne mozes presaditi indoor, onda je zakrij, nesto kao sator, tako da nema svijetla. Ebga ako je gerilla onda nis...
Al svakako od muskog nema nista osim polena... ne znam da li ikakav drugi stres mozes isfurat na njoj.


Znaci, da je muski u mom dvoristu a zelim ga stresirat svijetlom, napravio bih mu sator.
 

hendrix&frusciante

Aktivan Član
22.10.2011
113
62
0
30
da ja imam musku biljku u dvoristu/guerilla spotu srezao bih ju odma..ove fix ideje ne vode nigdje osim vecem riziku da ces past(i to s muskom biljkom) prekrivajuci biljku kakvim šatorima/ceradama i slicnim stvarima..sreži ju odmah jer neces dobit' hermića i sretno s drugom biljkom ;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
nije samo sismisov drek, "Guano (via Spanish, ultimately from the Quechua wanu, meaning 'dung') is the excrement (feces and urine) of seabirds, cave dwelling bats, and seals."
trebalo bi biti dobro za vege
 
17.08.2010
12
0
1
34
Ja da se nadovezem samo na to pokazivanje pola, od 10 zasadjenih pre 2 meseca svih 10 zenke, sad kako su pokazale ranije pol nije ni bitno al ja sam presrecan :dada A seme nije fem vec domacica koju vec 2 god sadim... :banana: