1st grow ... outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.03.2010
7
0
0
35
e Cjao svima, ja sam nadam se sakupio dosta znanja makar za prvi grow , nek ne bude nishta special al makar 5g moje marihuane da izduvam i bucju srecjan, e ovako, kupio sam zemlju u zvjecjari naravno :) mislim da je velicina saksije 1l, klicu sam direkt zabo u saksiju bez chashica i odmah vani. nemam dje kucji da je drzhim pa mi je to jedini izbor, za sad ni lokacija biljke ne valja ali shta chu dok ne nadjem bolju mora nedje da stoji... mislim da joj sunca hvali jer je krz 3 dana narasla 4-5 cm sa prva dva lista koja mislim da kroz nekih 10 dana opadnu. zasadio sam biljku 28 marta mislim da je na vrijeme, zasadio sam ih 4 ali samo sa jednom sam imao problema. drzhao sam ih u papiru predugo, mozhda 5-6 dana i kada sam otvorio papir nisam znao da mozhe listovi da izadju u njemu. sav u chudu :) odoh da posadim i jednu sam zabo jako loshe, tj nisam joj chitav korjen ubacio u zemlju i pade neka kisha jaka i oblaila mi je. jedini nachin da je spasim bio je da zabodem shtap pored njei da je zavezhem tako sam uradio i nastavila je rast(legla je na zemlji citava. evo neke slike od nje. opet mi je iskrsnuo problem, primjetio sam neke bjele tachkice po listovima, evo da vam docharam ... ne vidi se bash najbolje ali shta je tu je ....



ovaj kamen shto vidite to mi je da sabijam zemlju ako sluchajno voda odnese zemlju od stabla biljke :)
 
20.03.2010
7
0
0
35
e Cjao svima, ja sam nadam se sakupio dosta znanja makar za prvi grow , nek ne bude nishta special al makar 5g moje marihuane da izduvam i bucju srecjan, e ovako, kupio sam zemlju u zvjecjari naravno :) mislim da je velicina saksije 1l, klicu sam direkt zabo u saksiju bez chashica i odmah vani. nemam dje kucji da je drzhim pa mi je to jedini izbor, za sad ni lokacija biljke ne valja ali shta chu dok ne nadjem bolju mora nedje da stoji... mislim da joj sunca hvali jer je krz 3 dana narasla 4-5 cm sa prva dva lista koja mislim da kroz nekih 10 dana opadnu. zasadio sam biljku 28 marta mislim da je na vrijeme, zasadio sam ih 4 ali samo sa jednom sam imao problema. drzhao sam ih u papiru predugo, mozhda 5-6 dana i kada sam otvorio papir nisam znao da mozhe listovi da izadju u njemu. sav u chudu :) odoh da posadim i jednu sam zabo jako loshe, tj nisam joj chitav korjen ubacio u zemlju i pade neka kisha jaka i oblaila mi je. jedini nachin da je spasim bio je da zabodem shtap pored njei da je zavezhem tako sam uradio i nastavila je rast(legla je na zemlji citava. evo neke slike od nje. opet mi je iskrsnuo problem, primjetio sam neke bjele tachkice po listovima, evo da vam docharam ... ne vidi se bash najbolje ali shta je tu je ....



ovaj kamen shto vidite to mi je da sabijam zemlju ako sluchajno voda odnese zemlju od stabla biljke :)
 
20.03.2010
7
0
0
35
e ovako, kod mene su najavili kishu na uskrs koja nije pala, proshlo je ebenih 7 dana i sinocj iznenada rokne u mom gradu, probudi me koji pljusak, zabrinut zbog biljke, jedva da sam zaspao, jutros navio sat rano i otishao do tamo mislio ugashen joj zhivot jer je bash pljushtala k'o iz kabla ugledah sledecje
dnzeo9.jpg

ta3ixi.jpg

dobro, poshto nije slomljena, sklonio sam je pod drvo tako da dok kisha pada ne mozhe tucji direkt u nju makar toliko da joj obezbjedim. sada o5 pada i mislim da necje brzo da staje ... sad 11 sati kao da je u ovo doba godine 18:30 sumrak, sve zbog losheg vremena ...
 
20.03.2010
7
0
0
35
poshto joj je saksija mali prostor za korijen , planiram da za nekih 10-15 dana kada se josh malo razvije kupicju josh 2 kg zemlje i presadicju je na site, tada se ochekuje lijepo vrijeme, tada cju je malo nadjubriti ako joj to nije prerano ?
 
20.03.2010
7
0
0
35
poshto joj je saksija mali prostor za korijen , planiram da za nekih 10-15 dana kada se josh malo razvije kupicju josh 2 kg zemlje i presadicju je na site, tada se ochekuje lijepo vrijeme, tada cju je malo nadjubriti ako joj to nije prerano ?
 
20.03.2010
7
0
0
35
Kod mene evo 2 -3 dana padala kisha a sunca nigdje, taman je savio za lst i eto sutra kishe, biljka je breikakvih problema okrenula glavnu granu gore i ostale grane vidjivo napredovale ali malo bolje pogledah bez obzira da je rano da pokazhe pol, ona je to uradila, na zhalost vidim joj jaja, slikao sam sa telom pa se slabo vidi evo i par slika :( prvo pa mushko
http://img526.imageshack.us/img526/4593/18052010155.jpg
[IMG=http://img517.imageshack.us/img517/9021/18052010156.th.jpg][/IMG]
[IMG=http://img121.imageshack.us/img121/9278/18052010157.th.jpg][/IMG]
 
20.03.2010
7
0
0
35
jako je dobro napredovala, tek naprve listove je bilo malo shtete od buba sve ostalo ok, listovi sasvim normalni, obilazio sam je svaki 3-4 dan, obilazio bih i ceshcje nego da ne bih bio vidjen, ipak je to skoro centar grada. zhao mi je shto je ovako ispalo ali sledecji put cju sa vecjom kolichinom krenuti .