1st Grow Potrebna pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
malo kilavo i izduženo imaš li dosta sunca... :)

ovo s listovima bi bilo nešto normalno...no biljka se neće ovako izdužit kad ima dosta sunca pa ti vidi,trebaš bar 5 sati direktnog sunca...
 
13.02.2007
44
23
0
za žute listove se ne tribaš brinut najdonji listovi uvijek eventualno požute i odpadnu to ti je sve normala. samo biljke su ti u bedu kao šta je mandor napisa tribaju više svjetla da bi se mogle širit
 
15.05.2013
23
17
0
39
Ja bi ti strogo preporucio da presadis negde gde ima vise sunca, gornji deo se vidi da je zdrav, ali vidis da je izrastao soliter, te donje listove, one nerapave, i prve rapave, mozes i skinuti kad pocnu da se suse, jer nece oni ni rasti vise od 2-3cm, nit ce imati ulogu u cvetanju, a posto su mali ni u vegetaciji.


Nemo je napisao(la):
ima dosta sunca, sta kazete na zute listove?
Nema sanse da ima dosta sunca a da ide toliko u visinu trazeci svetlo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator
14.03.2013
25
13
3
Nemo je napisao(la):
ima dosta sunca, sta kazete na zute listove?
.... moguc manjak sunca a i okolo nje ne znam sta je, moguce da je gusi ako je gusto i veliko rastinje, isti problem sam imao.... ili cak sto te pita sparrow "hranis li je"!? zanemari ta dva listica, posveti joj paznje i bice sve ok....
 

roguz2

Aktivan Član
20.02.2013
76
23
0
46
hrvatska
jel to sigurno pravo sjeme,meni se ćini kao da je muška,jer raspored grana je jako širok,a ako je fem.sjeme onda svakako fali sunca,nevjerujem da ces puno postići tako u šumi gdje je ona sva u šipražju
 
15.09.2012
19
6
0
31
roki69 je napisao(la):
moze li mi neko reci ima li fora da se natraju biljke u outdooru da prije zavrsi cvjetanje?? pomagajte!! :bong7bp:
moze ako imas automatik...a obicne biljke mozes ubrzat ako ranije posadis nemozes puno ubrzat jer ti prava cvatnja pocinje poslije 21.6....ja sam svoje posadio krajem treceg mjeseca na prozor i cim je vreme dozvolilo stavio ih van i vec ima dosta dobre hedove i puno trichoma tako da je ustvari dobra za pusit ...ali ja cekam 50 posto trihoma u smeđe
 
15.09.2012
19
6
0
31
PowerSeed je napisao(la):
a kako to automatik moze pre da zavrsi cvetanje, svakom treba min. bar 70ak dana od klijanja do branja, kako to mislis ubrzati
moze se prije posadit jer neovisan o pririodnim utjecajima na cvjetanje.,,posadi se u indoor prije i iznese se na lijepo vrijme van...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
al to nije "fora da se natraju biljke u outdooru da prije zavrsi cvjetanje", verujem da je mislio na regularno posadjene fotoperiodne sorte... ako automatike zasadis kad god, oni hoce biti ranije za berbu, ali ipak moraju da odcvetaju koliko moraju, znaci ne mogu prije zavrsiti nego je to genetski programirano, i nema fore da joj ti skratis period cvatanja na mesec dana ako ona mora da cveta 60 il 65 dana... mislim, ja sam bar tako shvatio pitanje, al mi se raspisali a roki se ne javlja da nam objasni sta ga zapravo muci ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator