1st Grow Potrebna pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.05.2013
25
12
3
ma samo sam pitao,posto sam cuo da ako joj skratis svjetlo znaci da bude noc bar 10-12 sati ona pocinje da cvjeta prije!!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ma to stoji, ali jel biljka napolju il unutra, stavio si post u vanjsko uzgajanje pa racunam da mislis na outdoor, kako ces napolju da skratis svetlo
 
30.05.2013
25
12
3
outdoor je ali mozda da je nekako zakamufliram da joj svjetlo ne dolazi nikako?? mozda je ovo pretjerivanje al samo me zanima jel moguce?? ljudi nemojte se ljutit samo pitam!! peace :vb_wave: :goldmaryjane:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
pitas svasta i preterujes... planiras svaki dan da ides i da ih necim pokrivas, pa onda ides i ponovo otkrivas, cime, kutijama od zamrzivaca il ciradom za kola, sta ti je, pusti biljke da procvetaju i prirodno zavrse
 
23.08.2013
2
0
0
ljudi potrebna pomoč
ovo mi je prvi grow imam par problema s liščem
sorta je power kush, trenutno je u fazi cvjetanja
raste u cvijetnjaku zapremnine 20l, lonac je ispočetka bio vani
kasnije sam ga ukopao u zemlju.
Što se tiče gnojenja zaljevao sam sa 7:3:5 + mikroelementi, u preflowering
fazi promjenio sam gnoivo 4:5:7
Do prije par tjedana sve je bilo savrseno u redu, sad imam par problema...
Imam tri različita simptoma na listovima, pa bih molio mišljenje šta bi to boglo biti.
Evo slike:

http://i.imgur.com/4NjClEz.jpg
http://i.imgur.com/Q8Wm21h.jpg
http://i.imgur.com/d2Rs39P.jpg

Unaprijed hvala na pomoči


outdoor je ali mozda da je nekako zakamufliram da joj svjetlo ne dolazi nikako?? mozda je ovo pretjerivanje al samo me zanima jel moguce?? ljudi nemojte se ljutit samo pitam!! peace :vb_wave: :goldmaryjane:

postoji folija za zamracivanje koja se koristi za biljke kratkog dana npr. krizantema
na njoj funkcionira. folija se moze kupit u bali širine 6m duzine 50m
dođe nekih 100 eura :D
 

vilette

Aktivan Član
09.03.2009
60
29
8
41
Ovako ja sam onaj sta je jos u 5 mjesecu pisao da sam posadio 11 fem. sjemenka od paradise seedsa ( belladona, datch dragon i wappa ) u rupe ispunjene klasman zemljom i onda krenuo odradit sezonu u njemacku. Jucer sam stigo kuci nakon 4mj i odmah otiso pogledat. I naso 3 stabljike ogromne, vece od 2 metra i 3 malene cca niti metar. Po njima vidim da pocinju cvjetat . Sad me zanima da li ih treba zalit sa plantelom cvjet ili da ih uopce ne diram jer niko nije brinuo o njima. Same su uspjele bez zaljevanja. Moze jos koji brzi savjet da li treba zavezat grane( za sad ne,ali ne znam kako ce biti kad sve to procvjeta do kraja) ? molio bi par vasih savjeta ali sto brze jer vec u utorak krecem za njemacku i nema me do 20.10. P.S. cak mi je i jack sparow tvrdio da ce tesko na ovaj nacin uspjeti nesto u sz dijelu hrvatske ali ipak ima nesto. poz prijatelji
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed and sharp

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
znaci dobar sam prognozer, e sad , kad su ti bile vjerne i docekale te, pocni ih pazit i mazit kako bog zapovjeda.
 

vilette

Aktivan Član
09.03.2009
60
29
8
41
nek mi napise neko da li ih sad treba prihranit sa plantelom ili da to ne cinim buduci da ih nijednom nisam zalio. jer u utorak krecem za njemacku i nema me do 20.10. ove 3 velike su bas uspravne pa me zanima da li ih treba vezati za kolac? znam da nemate sliku ali meni je to prvi grow koji je i sam izrasto. hvala