1st Grow Report...Unknown Skunk & Unknown AmsterdamSjemenke...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
nemoj da gnojiš mnogo jer neće imati vremena da se ispereš
a ne želiš poslije svega da pušiš gadan ukus
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
523
553
113
balkan
Evo harvest se obiljezio,i evo da zatvorimo ovaj dnevnik uzgoja (uz mnoge probleme) grow je zavrsio jako dobro...kvalitetno i kolichinski...prezadovoljan sam.

iako nije skroz suho...alternative su bili fenovi za kosu (jako dobra stvar brzo osusi do crispy mjere)
i da nezaboravim pohvalit ventilatore koji su takodjer dosta pomogli...

Dim je izuzetno lagan za pushiti,tako cisto i fiino (valjda zato sto nisam puno gnojio,3put u fazi cvjetanja)

Aroma je specificno slatka, poput nekog tropskog voca.(mozda pretjerujem al meni je dojaja)...

High vise euforican,lagano opusta tijelo a glavu tjera na zajebancije i smijanje .Bas fina sativa.

Jako sam zadovoljan iz razloga sto sam dobio od ovoga jako dobru travicu uz toliko problema,stvari sam uspio ispraviti,ulozio puno truda i vremena pa dobiio vutru koja bi dobio jedino u Amsterdamu.

Dobio sam dojam da otkako sam stavljao CO2 u bocama (njih 4 boce od 2litre) da su se stvari dosta ubrzale...Tako tvrde i neke stranice ,mozda nisam trebao,mozda jesam...meni je sve ispalo iznad svih ocekivanja!

Zahvaljujem se svima clanovima foruma koji su pomogli savjetima.

A evo par slika.











Ova je bila iz napljugane zajebancije kak bi mogli napravit ultimativni ventilator za sushenje ...heheh

 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Bravo delboy!

Super izgleda iako mi se (bar po slikama) cini da si mogo pustit jos par dana.


Mora da je Rodney vjesao budove gore na vent.. ccc :icon_mrgreen:
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
523
553
113
balkan
@ elephantor trebao sam ostavit jos 2 tjedna onda bi bilo po propisu gotova...ali je harvest bio neizbjezan (zbog glupih razloga moralo je ici prije vremena).

Samo ti mogu reci ,da me trenutno ni ne zanima kako bi izgledalo da je stajalo jos 2 tjedna,jer puca u vugla bas onak kako meni pase... :)

@brus nema puno,ima 5 velikih vrhova, ovih ostalih srednjih i malih sveukupno 25 (ako neracunam sto se dosad popusilo znaci 5gr+)

aj recimo da je to suhog 20grama neznam...pogadjam...nemam digitalnu vagu pa ce ostati na tom, da je bilo oko 30 vrhova :)
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Oho delboy, pa i ti imaš berbu!! :D Izgleda massssnooo :thumb: :icon_mrgreen:
Čestitke, čestitke! :hehe:

Kad malo odstoji u staklenkama napiši neki detaljnji smoke report :icon_exclaim:

Peaaace
Boz :sun2:
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
58
0
38
:181:Bravo burke....ja poslije ovog svog outdoora, ka se vratim u capital iđem na Envirolite 200w CFL grow...jedva cekam...pozz i uzivaj u dimu :)
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
523
553
113
balkan
Sry ekipa što nisam smoke report napisao još tad, odimio sam se ko šunka i zaboravio skroz na završetak tog growa... eto nakon 3 godine, mogu napisati samo po sjećanju kako je bilo ....

Voćna sativa imala je zgodan rad koji bi glavu opuštao i tjerao na smjeh. Ukratko jako fina travica, ukusna za duvanje sa neodoljivim mirisom i okusom.
Dosta masna, iako vrhovi nisu bili mesnati , već više fluffy ...jer je trebalo ostaviti još 15-20 dana dodatnih ali zbog seldibe iz stana se moralo ubrzano dovršavati do kraja.
Ovaj harvest mi je uljepšao i razveselio predobrih pola godine života uživanja u plodovima svoga truda, iako je bilo neisplativo kad se sve izračuna što se tiče troška opreme i potrošenih resursa.
Nakon mjesec dana vrhiči u staklenkama su zbilja dobili novu dimenziju i tek onda sam mogao prosuditi ustvari kolko sam se usrećio sa curicama. Hvala svima na komentarima, lijep pozdrav!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.