1st Grow Report...Unknown Skunk & Unknown AmsterdamSjemenke...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
18.11.2007
12
0
0
47
crass hvala sto si nezan ( u pravu si drma me prolupitititis ! Efekat lose vutre prskane prolupitinolom i raznih stresova)
ps.-necu vise - izvinjavam se modovima i delboyu mada...
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Moja zadnja Hashberry od 3 je hermić. Ne znam kak sam to uspio, ali očito sam nekaj zaebo. Možda šok u presađivanju ili pH vode ili ne znam... Uglavnom, može biti svašta. Neću je bacit jer želim probati to čudo, no nadam se da će izrasti više ženskih nego muških cvjetića :D
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Crass ne pricaj gluposti.
Ako je genetika nestabilna i sklona hermafrodizmu to ce se manifestirat prije ili kasnije, pa bolje prije nego da ga zajebe na pola growa.
Na stranim forumima postoje stotine growera koji aktivno prakticiraju metodu 12/12 iz sjemena i sa dobrom genetikom nitko od njih nema problema.

Osim toga torcida je odradio fenomenalan grow nedavno pa citaj i probaj naucit nesto umjesto da svima solis pamet komadom teksta koji generalno ne znaci nista i koji se pokazao krivim, a ako i ima utjecaja on je marginalan u odnosu na sve ostalo potrebno za uzgojiti zdravu zensku biljku.



Bozga preporucam veliki oprez jer ti samo jedna muska bananica moze upropastiti ostatak growa.
Ako nemas odvojen prostor za herma toplo preporucam da ga bacis negdje na prozor, ili u smece.. meni je zajebo jednu biljku herm i nece vise u moj box nikada.. nije vrijedan rizika koji nosi.
 
18.11.2007
12
0
0
47
Nista Ja Nemam Sa Nikakvim Biljkama ! Nista Ja Ne Znam ! Sta Oces Krase ! Dobocu Bodove Zbog Tebe ! Od Sad Postam Samo Na Brutal Offtopic Sto I Tebi Predlazem !!!
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
524
555
113
balkan
Ajoj kolko postova :D
gledam vec 5 stranica ...

hiihii na mom se reportu voli offtopirat... :D

ispravak

evo 3 zene ispale
4 muska uklonjena.
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
524
555
113
balkan
Evo danas naletio na dobar vrtni centar, a posto mi je trebalo gnojivo za cvjetanje uzeo sam
jedno za cvjetanje i jedno za veget fazu.



Za cvjetanje Flortis za cvjetajuće biljke N-P-K 4-4-9
Za veg Floridor GUANO za sve vrste kućnog i vrtnog ukrasnog bilja N-P-K 7-3-5
Zanimljivo sto ovo gnojivo nema uputsvo s koliko razrijediti ...
Pa budemo vidili kako ce se pokazati u praksi.


Ove jadne tri cure sto su ostale ,propatile previsok ph , temperaturu...Sad je to ispravljeno ,ali vjerujem prekasno da bi se oporavile od stresova i shockova.No vidit cemo kako ce to izgledati.
Pa evo kako izgledaju u 11danu cvjetanja.Dosta bijelih dlaka zasada...
Jos jednom kazem,nista neocekujem od ove tri,kake su takve su,u planu mi je nova tura sa kojom cu valjda imati vise srece...
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
ne kuzim zasto ides kupovat takva gnojiva....ne kazem da ne valjaju, ali imas za kupit online gnojiva bas za ganju ! za flowering pk ti je 13/14 i gnojivo od 1 litre ti je oko 70 kn,a za veg ti je isto tako oko 70 .
vjerujem da si ovo platio manje, ali npr. ovaj floridor...to sam ja imao u samom pocetku kada nisam znao di da nabavim nesto bolje. meni se nije pokazao bas nesto .

specijalizirana gnojiva za ganju stvarno puno daju biljci i obogacuju je , a ovo po meni je samo osnovna prehrana i ovi ti nece puno dignut kvalitetu .
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
524
555
113
balkan
e jbg sad.
kao prvo nisam nikad nista narucivao prek neta,i nebi.
koliko god bilo sigurno,skeptican sam oko tog.

Nisam puno platio pa sam zato i kupio...

A kako se nije dobro pokazalo sto je bilo?

btw evo slika u boljoj kvaliteti...

 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
previshe hranish biljke
totalno si precero

to je opet moja neka vizija.

a nista,probaj to sve da isperes pa pooolakooo:)
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
524
555
113
balkan
Da ova jedna kojoj su vrhovi izgorili ta je prehranjena pa sam ju flushao.Sad je donekle sve uredu.

Ova srtkljavo mrsava je jadna od pocetka takva bila...
Jedino polazem nadu u Baricu,ona mi je nekako favorite do sad.

Samo se nadam da ce biti nesto od njih...Da ovaj first time grow nepropadne dokraja.

U pripremi su nove sjemenke...pa budemo vidili...
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
brate ...to zuto lisce tog tipa, nije nikakvo prehranjivanje , to uopce nisu simptomi prehranjivanja .

kladim se da imas problema sa ph-om i biljka ne moze pravilno uzimati nutriente iz tla . jos ako je malo temp sjebana...hmm...

moras pod hitno ispraviti ph ako zelis da sta bude od toga .
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
... a ph se lako sjebe radi malih pitara u kojima držiš biljke, što je između ostalog razlog zašto su tako štrkljave.
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
524
555
113
balkan
sto se tice ph,sad sam na destiliranoj vodi pa je sve pod kontrolom sto se tog tice...

posude ili pitare su 3.5l treba ocito biti 5-7 litara...
moram pogledat jel ima negdje bas kockaste to bi mi bilo predobro da usppijem naci...
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
ne mora znaciti....jer ako je ph bio sjeban od prije nece se to odmah srediti samo zbog toga jer sad zaljevas vodom odgovarajuce ph vrijednosti .

s vremenom bi trebalo biti ok . i opet je upitno jer koristis gnojiva i ona naravno utjecu na ph.

bilo bi ti super da ubuduce mjeris ph i kad stavis gnojiva, i naravno ph tla..osimako to vec ne radis :))
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
lik isperi to dobro i nemoj ih hraniti previše, očito nisu takva vrsta.... ja svoje hranim svako drugo zalijevanje sa composana guanom i požderu sve živo
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
524
555
113
balkan
Imam dva pitanja...

- Dali se trebam brinuti ako cure u 14 danu ne smrde?
Dakle punjenje vrhova je pocelo...ali mirisa nema...
Jel imam rezloga za zabrinutost da nece nesto biti uredu ako nemaju intenzivan miris?

- Smijem li vece listove odkinuti (oko sredine se nalaze) da ovi donji vrhici dobiju svjetla?
Ja bi nju najradije osisao i to dobro da samo ovdje gdje ima naznake za vrhove da to cvjeta...
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Nemas brige sta se tice mirisa.. Jos je rano za to, ali i osim toga ima velik broj strainova sta ima jako slab miris. To ne utjece na potenciju, tj. nije znak kakva ce potencija biti..
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Ja još nebi ništa kidao, i ovako biljke ne izgledaju baš najzdravije, sorry. Ne brini se za miris, on ne govori ništa o potenciji.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.