1st Grow Report...Unknown Skunk & Unknown AmsterdamSjemenke...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
Ok onda ak nesmrde nemoram se brinuti.
Znam da nisu najzdravije...sretan sam sto su barem nesto zelene( u kakvim okolnostima su rasle jos su zive i donekle zelene)

E sada citao sam da ih valja flushati sa stabilnom ph vodom kad se krenu cvjetovi pokazivati,pa onda poceti zaljevati sa gnojivom za cvjetanje...



- Da cekam do cca 25-30 dana (sad su na 12 danu) pa onda isprati ili to vec sada mogu napraviti?
 

hempman

Aktivan Član
13.07.2007
67
1
0
50
Ja mislim da ti mnogo maltretiras te biljke.Prvo ih prehranis pa ih ispiras pa sve u krug.Presadi u vece saksije zalivaj ih normalno koliko im treba i kad im treba i pocni da djubris za jedno 2-3 nedelje posle presadjivanja sa 1/2 doze(ili manje)I nemoj da kidas listove ovi koji su vec pozuteli nece da se oporave, otpasce sami.
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
dakle sljedeci plan :

- vece posude
- zalijevanje samo voda jedno 10-15 dana

pistila ima ko u prici,danas gledam i nevjerujem...
sva bijela od dlaka.rekoh vidi ti njih kako su lude.

joj ovo cvjetanje je najbolji dio growa (ja cvjetam s njima)!!! !!!
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
Dok jos cekam pitare kockaste presadjena je samo Međida ,a ostale su na starom prebivalistu,i izgledaju dobro.

Gnojio sam sa gnojivom za cvjetanje (pola od propisane doze,mozda malo manje) samo jedan put do sada.
25dan a mogu reci da sam zasad zadovoljan...

Ostali sta kazete?

 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Lijepo delboy...meni se sviđa....:vb_kez:
Još da ih je više od 2...al super su mi....:hippy:
 

hashberryboy

Aktivan Član
27.11.2007
174
4
0
37
dobro izgleda...kristalici su poceli...fino....bi ce za pusit..... :hehe:


pozzzzz :facesjump:
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
dobro to izgleda :)

samo ti listovi su mi jednostavno presvijetle zelene boje ... ph je vrijerojatno u redu...samo malo pazi na to hranjenje ...moguce da si ih malo prehranio ili im fali malo odredenog nutrienta ...

tamo sam dole nekamo uocio da si hranio svaki dan ...c...c...c , mislim ipak je to u redu ako imas soiless mix :))

sretno dalje.. PeAcE !

:respect:
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
M_wEeDmAn_88 je napisao(la):
dobro to izgleda :)

samo ti listovi su mi jednostavno presvijetle zelene boje ... ph je vrijerojatno u redu...samo malo pazi na to hranjenje ...moguce da si ih malo prehranio ili im fali malo odredenog nutrienta ...

tamo sam dole nekamo uocio da si hranio svaki dan ...c...c...c , mislim ipak je to u redu ako imas soiless mix :))

sretno dalje.. PeAcE !

:respect:

ma ne ,krivo si to uocio...imam tera magma i crni treset veliku vrecu koji nema soiless mix.Nigdje na vreci nepise da ima neki npk.

jbg ovaj grow report se razvalio na ovoliko stranica a sta ces...

bilo je problema , sa ph je pocelo tijekom cijelog growa ,kad je ispravljen ,pocele se popravljati.
Jednu samo od njih sam uspio zabunom zagnojiiti 2 put zaredom i onda sam morao flushati.
Bit ce bolje ,sad se to vec ispravilo koliko god je moglo.

Ma ono samo navijam

nek bubri nek raste,
nek se masti ,
i ak me netko
pita cure volim dlakave!

:) lol :)
 
01.02.2008
46
0
0
43
e delboy samo bi ti htio reći da ti je grow report do jaja al stvarno -ima svašta-onako prvo čitaš nešto o tvojim biljkama i nešto si bio sjebo u vezi vlage.I čitaš dalje,i kad bi trebao doznat kako si riješio problem i kako su biljke,odjednom rasprava izmedju brainchipa i onog drugog(čovjek se potrudio da napravi report a vas dvojica tako spanky,spanky)i da onda opet o tvojim biljkama isto nesto zanimljivo kad opet njih dvojica :heartbeat: ding-ding-ding-ding E tu sam vec počeo čitati po 5 puta svaki post koji su uputili jedan drugom jer sam se smijao za popiiiizdit.I da sad su biljke jako dobre sretan sam zbog tebe jer sam vidio da si imao problem dok su bile u vegetaciji nesto su slabe bile al sad su dobro to je bitno.
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
Evo cure su fino.

Barica ima 70% smedjih dlaka.
Medjida i dalje sva bijela i buja .
Mirta takodjer 70% smedjih dlaka.

Trebao sam ih presaditi sve tri u vece posude.
Jbg nisam se usudio,rekoh sad da ih ne zaje*em.

Tako da je medjida samo dobila novu posudu(prije 30 dana),i eto razlike ona i dalje raste a ove pokazuju simptome da su vec pri samom kraju harvestiranja.
Mislim sve je to okej...Dosta sam naucio iz prvog puta i na tome sam najzahvalniji.
Slike bacim za koji dan ,pa ono bas me zanima sta ce te reci koliko da ih drzim jos pod lampom.

Gnojiva cu u buducnosti probati koristiti minimalno,samo zemlju dodavati i presadjivati.
Kad god bi ih presadio kao da bi mi se posebno zahvalile pa opet punim gasom krenule rast...

A evo od danas im pustam mozarta i bacha.
Hihiih

Pozz
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
Evo mali izvještaj, 37 dan

-Na neku cudnu foru uspio sam pribliziti biljke na 15 cm od lampe (nema CT)
dok se stavi ruka ispod negrije uopce, jer puse 3 pc ventilatora drito u lampu.
Tako vec duugo stoji i nebune se,listovi su okej,neizgledaju zagoreno.
Budovi se pune i kristali cure preko njih ,prelijep prizor.

-posto svaka ima 2 top kule vezao sam ih i rasirio .ovu jednu sam razapeo jedna kula na lijevo i druga na desno,nekako mi bas izgleda da nigdje nema sjene nego samo svjetlo puca po vrhovima.

-jos jednu sam presadio u vecu posudu i to sam se bas namucio oko toga,jer je velika i treba pazljivo izvesti...

nestrpljiv sam jako i cekam da prodje jos 20-30 dana do berbe.da bar mogu na brzo premotavanje stavit :)


Dosad sam ih gnojio 3 puta svakih 10 dana ,
slike stavim cim se pogase svjetla.
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Oi boi! :) Kul je to samo pazi da ne prečeraš u približavanju lampi i ne ih previše šopati P/K jer izgledaju žučkasto, a to nije dobro. Znači da im fali N. Uzmi neko gnojivo koje ima malo i N. Tek pred sam kraj dodati više P/K i onda isprati.... Pozdraf , Boz :sun2:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
pokušaj da podesiš whitebalance
i mislim da će biti ok

super je to uživaj

i pokušaj da izoštriš malo

samo naprijed
sledeći će biti još bolji
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
Hvala ljuudi!

@balcan mislis na balans bijele na slici pretpostavljam...budem drugi put izbalansirao.

@bozga necu gnojiti narednih 10 dana, pa cemo do tada vidit kako ce izgledati...jer su dobile porciju cevapa sa lukom prije par dana... :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.