1st grow, Royal Haze i Northern Light, 300W LED, LST

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Veseljak

Aktivan Član
25.08.2015
144
1.130
143
E ljudi, eo mene.. Malo sam smetnuo s uma da sam obeco jos jedan update! Northern Light sam susio u boxu 5 dana, suhog je doslo cca 38 grama! Dakle, sveukupno nekih 75 grama.. Za prvi put sam zadovoljan, iako znam da je moglo puno bolje :)
Nakon kjuranja neka 2-3 tjedna Northern Light mi nema bas tako jak miris ko sto ima Royal Haze, ali zato je rad odlican! :D Udara lijepo, najbolje navecer jer ako ju zapalim preko dana kasnije mi se nista neda :rolleyes: Royal Haze je vise sativa, nego indica pa ju je bolje za preko dana.. Ima neobican rad, prvo je onaj high u glavi, a onda pocne gurat glavu za dolje smiley9934 Dok je taj high u glavi, osjecaj je onako bas lijep.. Ne osjetis onaj stoned osjecaj ko kod Northern Light-a, pogotovo kad si na nesto fokusiran, al kad skrenes paznju s tog bas osjetis kako lupa haha :p Sve u svemu, mogu rec da sam zadovoljan sa oba straina.. Tokom uzgoja nisam imo nista previse problema, jedino u pocetku je NL bila osjetljivija od RH, ali kako je vrijeme islo cinila mi se stabilnijom i zdravijom..
Eto, to bi bilo to ja mislim!
Jos jednom hvala puno svima na savjetima i podrsci! Bilo je lijepo iskustvo i ponovno cemo se druzit kad malo zahladi :banana123:
Do tad, zivi mi bili i uzivajte! :wave: :vutra: