1st grow // Special Kush #1 // 150W HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
ma jok, kupim u ljekarni etericno ulje 10ml na 1l vode i rokaj..
mada za ubuduce ova tvoja opcija je prihvatljivija..oko 50kn dode ta bocica sto nije malo kad pogledas..dva prskanja i nema vise, mada nije bilo ni potrebe kasnije za ponavljanjem.
onda sa neemom odrzavam preventivu samo..
 
01.03.2017
59
202
33
Stigli novi problemi...
Pored spajdera sad imam i problema sa vlagom.Iz nepoznatog razloga noćna vlaga ide i do 68%
Pojačao sam grejalicu koja dogrejava box, ali ne pomaže.
Spajderi su pojeli većinu lišća, ostao je tek poneki...Ne verujem da će biljka izdržati više od 5 dana:(

Za vas imam dva pitanja:
1. Pošto imam problem sa vlagom koju ne mogu da vratim u normalu, šta mislite da biljku ostavim na 24/0 ova 3-4 dana do berbe?I da pohermi ionako će biti ubrzo skinuta, a više se budji plašim nego svega ostalog.

2. Šta da očekujem od biljke što se tiče samog rada, tj. koliko će po vašem mišljenju biti slabiji?Danas je 41. dan cvetanja.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
To se po meni tek pocelo formirati.Bolje bi znao sa slikama cijele biljke.Ovako..sigurno 15-ak dana..ako ne i 30..
 
01.03.2017
59
202
33
HARVEST

Biljka je završila sa 42 dana cvetanja.
Prerano, znam...Ali moralo je jer više nisam mogao da se borim sa vlagom i da strepim da li će se pojaviti budj pa da i ovo malo što sam dobio propadne.
Kad malo bolje razmislim pa se setim da vegetacije praktično nije ni bilo + spider mites...Dobro se završilo.
1.JPG 2.JPG 3.JPG

Trim i najsitniji hedovi su otišli u bubble hash koji još uvek nije testiran,čuvam ga za neku specijalnu priliku:)
4.JPG

Inače sam zadovoljan radom.
Polako krene od nogu, prijatan osećaj topline, a onda krene da opušta celo telo.
Malo se izgubi osećaj za vreme, prodje 5 minuta, a imam osećaj kao da je prošlo pola sata.
Kapci postanu teški i oseća se jaka potreba za spavanjem.
Odlična uveče pre odlaska u krevet.
Da je nisam uzgajao, nikad ne bih pomislio da je nedovoljno zrela.

Hvala svima koji su pratili dnevnik!
:vutra::respect:
 
Poslednja izmena: