1st grow Vanilla kush + CBD Critical cure

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

BobiMan

Cvrcpnin
03.05.2015
129
801
93
Doslo vreme za poslednji update:
Prvi grow je zavrsen 18.11. kad sam skinuo poslednje dve CBD criical cure.
Ocenu outa sam vec dao, a sto se tice plastenika tu su stvari malo komplikovanije :)
Za out treba hrabrost, a da bioze gajis na svojoj zemlji u plasteniku treba da budes lud :)
Biljke u plasteniku su dale u proseku veci prinos nego biljke u divljini, I ako su dve biljke u kantama dale manji rod od proseka. Dakle dajem prednost definitivno zemlji u odnosu na kante. Oko biljki u kantama sam vise radio, vise zalivao, vise djubrio, a ipak dobio manji prinos.
Biljke su mi otisle previse u visinu, a mislim da je razlog sto sam ih preblizu posadio. Puno biljka nije na kraju uticalo na rod (koji je bio dobar), ali je postojao rizik da budu vidjene spolja zbog visine. Problem je bio I samo kretanje kroz plastenik jer je postao dzungla u drugoj polovini vege. Uzivao sam u svom prvom growu I ni malo se ne kajem sto sam krenuo u ovu pricu. Prve dobrobiti biljke sam vec osetio na sebi, ali o tome cu pisati u nekoj drugoj temi.
Zelim da se zahvalim @sharp I @Stipe koje sam smarao preko pp kad se javi neki problem. Hvala I svim iskusnim koji su mi pomogli savetima, kao I svima koji su pratili dnevnik I podrzavali me
:wave::vutra:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.