1st indoor, 190w, Auto Critical in Newspaper box by WSS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.11.2015
139
167
43
Uh uh, to sam se nekako nadao da cu cuti,al kakve sam obicno srece mislio sam da ce mi netko rec jos dvije sedmice :lol:
U petak navecer ih onda bacam u mrak, i nedjelju lijepo capa capa.
nakon flusha sam skinuo hedic, posusio ga na radijuatoru cito da vidimo o cem se radi, i onda sam bio zadovoljan. sto znaci nakon mraka(da se makne onaj okus klorofila) i lijepog susenja, te curlinga, mora da ce bit nesto najsavrsenije :D
Can't wait :makaze::makaze::makaze::makaze::makaze:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310
05.11.2015
139
167
43
Moram rec da growanje je ovisnije od bilo koje droge. Ne u smislu da poludis (mozda neki i jesu :p ) nego (bar mene) daje onaj neki lijepi osjecaj uspijeha. Nakon dva mjeseca brige, provjeravanja(precestog) te vjestog skrivanja i kamufliranja (od nepozeljnih i znatizeljnih ociju) vidim plod svoga rada. Mislim da cu si do kraja zivota prepisati tu anti- stress terapiju :D
I moram naglasiti kad sam mislio da je pohermila bio sam u krivu,jer nije bilo muskih cvijetova, nego neke kuglice sa dlacicama, sto sam kasnije procitao da su to zenski cvijetovi ako se ne varam.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: xcx and nostromo
05.11.2015
139
167
43
Hahaha, da, kod tebe sam to vidio pa mi je srce bilo na mjestu.
Ma i ja sam probao pincetom, al nakon 50 skinute vise mi se nije dalo, pa reko sta bude ,bude. A na kraju je ispalo odlicno.

Bebice bacene u mrak, u nedjelju planirana dekapitalizacija :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and Molim
05.11.2015
139
167
43
Pozdrav moji dragi Vutrasi,
nakon 2 mjeseca, tocnije 10 tjedana ili ti 70 dana otkako sam i ja poceo prvi grow, doslo je vrijeme i za prvi HARVEST.
Tako da 7.2.2016. nakon 5 ne lakih sati capkanja i fiziranja, moje dvije ljepotice su objesene naglavacke. Znaci mislim da je ovo fizicki (a malo i psihicki) najtezi pothvat u cijelom growu. Uz pomoc bolje polovice, zajedno sa trimom, i pokojom stabljikom (na vecim cvijetovima) u mom boxu je sada na susenju 991g svjeze vuvice :D
Iznedadio sam se koliko toga ima, i nisam ocekivao da ce biti toliko. Po mojoj kalkulaciji bi trebalo ispat negdje oko 200g, sto bi znacilo da sam ispunio g/w , al to cemo vidjet kad se posusi prije nego sto bude islo u tegle (za koje sam sad siguran da nemam dosta)
evo koja slikica od sinoc
CAM00334.jpg CAM00339.jpg
big team
CAM00341.jpg
The biggest one
CAM00340.jpg
Sve na okupu
CAM00348.jpg CAM00353.jpg CAM00355.jpg

Pitanjce, koji % vlage nebi smijelo prelaziti?

Probo jesam pusit,i odlicno je, al prije nego sto se posusi kak spada necu komentirati.

Osvrt na grow,posto je prvi
Dakle, kada sam se poceo informirati nisam ni mislio da cu do ovde dogurati. Pa je pocelo nabrijavanje, nabavka dijelova, projektiranje boxa, pa klijanje, nezgoda sa brendiranom menkom, pa djecje bolesti dok su bile male, pa primjetan rast i naglo bujanje, pa lst, stelanje temperature i vlage, pa pregnojavanje, pa prvi flush, pa formacija cvjetova te njihovo debljanje, kriva prosudba da je pohermila, pa olaksanje kad sam shvatio da nije, i onda zadnji flush i harvest.

Da, znam, nadrobio sam klasican proces growa, ali meni je to bilo nerealno do sada. Nije lako growati, al bogami nije ni tesko. Treba se malo angazirati, pratiti sta se desava,a ne samo udrit brigu na veselje. Jako sam sretan sto sam se upustio u ovo, jer kad vidim ulozeno/dobiveno nemogu skinut smjesak s lica.Koristeci rezim svijetla 24/0, rezultati koje sam dobio su preodlicni, em nemoram paziti na razliku dan/noc, jer nema noci, em se nisu previse izduzile pa ih je lakse bilo trenirati.Tako da cu koristiti taj rezim samo. U pocetku su mi bili rekli da je 150w naknap da bi grow odradio kako spada, pa sam naknadno bio dodao 2x20w koje su naposljetku samo visile sa reflektora nekih 3cm od kojeg vrha, ali ocito je dovoljno svjetla i za moje potrebe nema potrebe za jacom rasvjetom,bar ne za sad. Najbitnije nemoram se vise j**at sa lokalnim dilerima, pa cekaj, pa nema, pa me skrati, brige moje proslosti. A i izmedu ostaloga sad cu znat sta pusim. :D
Pošto mislim da sam mogao to bolje obaviti, uskoro krecem sa istom sortom , jedna biljka u isti box, mozda veca tegla, to ce mi bit kao popravni :D

Zelim se zahvaliti svim clanovima, oni koji su mi aktivno pomogli, oni koji su mi pomogli a da toga nisu ni svijesni, te cijelom forumu koji postoji da bi pocetnici (zaljubljenici u nama dragu biljku) mogli doc do znanja koje im je potrebno da vizualiziraju i ostvare svoj prvi grow, a tako i svaki onaj poslje tog.
Posebno hvala mom mentoru @Stipe koji je u pocetku trpio hrpetinu mojih pitanja :D

:vutra: RULZ

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
:respect: za kraj ;)
Ako imaš kakvu grijalicu ili sl,upali da podigne malo temperaturu sušenja a stavi i ventilator da to malo raspuhuje ... prevelika je to vlaga.
Moglo bi početi pljesnivit a to ti ne treba sada na kraju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: why so serious
05.11.2015
139
167
43
Upalio klimu, u box ubacio onaj sakupljac vlage (mada mu ne vjerujem bas) i sad cu izbusit rupu i ubacit jos jedan vent za ispuh, znam da mi sad tek netreba da se uspljesnivi kad smo tako blizu cilja :D
i btw.
HVALA :D
 
05.11.2015
139
167
43
Hvala once again
Klima k**ca ne radi pa sam mali radijator ubacio unutra
temp 25 vlaga 50-60
to je nadam se oke :D
pocupo korjenje van da ocitistim potove, i mislim da izgledaju cist solidno,iako sam mislio da ce se zapetljat, al valjda dobro sto nisu. takoder sam si odrezo ove deblje grane, a od jedne cak i ''deblo'' pa mozda napravim neki spic cigar ili pipe mozda, nemam trenutno inspiracije :D
CAM00357.jpg CAM00358.jpg CAM00359.jpg