1st ormar grow NorthernLight Auto, HPS 400w by Vito

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.01.2017
3
0
1
Fantasticno za prvi grow, da li bi mogao da mi das neke savete, tebi je to najsvezije sad :D ?
Kakva je kad se proba i koja je gramaza ukupna na kraju od jedne biljke?
 

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Stara dobra marihuana zna iznenaditi
Da, dobra marihuana uvijek dobro dođe...al za po doma bi od sad rađe finese heh čovjek se bolje osjeca kad zna tocno kaj pusi - Baš zato stara dobra marihuana i iznenadi a? ahah

@Filip Regan
Hvala i mogu :D iako bolje bi ti bilo da odeš po savjete u mentorske kutke ako započinješ grow ili od iskusnijih..al reci cu ti i ja kaj mi padne na pamet sad :thumb:
Zadovolji sve uvjete što bolje ,znači klimu(temp,vlaga,zemlja)- ovisi za razvoj biljke i cvjetova i kvaliteta,zdravlje biljke..A za kolicinski gledano si racunaj velicinu boxa te svjetlo te to dvoje moraju biti razmjerni zbog temperature..S losom(neprovjerenom) zemljom i gnojivom nemoj ni pokusavat,sto kvalitetnije bit ce ti lakse i bolje na kraju..
Ostale bitne stvari su pravilno zaljevanje,hranjenje, lst je poželjan..i tako.. ima tu svašta:razvaljen::
Za 1000 detalja morati ces procitati dosta dnevnika i tema i krenuti sam uzgajati,nema druge

Za sad pusim one malo slabije hedove al mogu reci da je i njima rad i okus i miris fenomenalan..ostali su u curingu..hedovi nisu previse onak masni i stisnuti a čudno bi i bilo da jesu kad nisam radio lst..temp im je bila preko/oko 30...te gnojenje je bilo malo upitno..al sve u svemu :rolleyes:

Bacit cu jednom smoke report ovdje pa cu tamo napisati osobna spoznanstva moje dvije..prijateljice :gled:

NL je kolicinski bio oko 100g a Purple oko 60g mozda malo više.. Sve skupa negdje oko 165 g
 
  • Sviđa mi se
Reactions: WEEDetix and 1310

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Fala na cestitkama :) Eh dok još živim u prostoru gdje jesam i kakva je situacija nemogu instaliravat pravi šator nego morat cu se ormarima i stealth drvenarijama zadovoljiti , al idemo probat najbolje od toga iskoristiti heh želim uzgojiti u istom prostoru pod 250 hps da vidim kak ce to ici..tako da mi je to sljedeci pothvat..neki novi strain isprobat iako cu i ovo uzgojeno pusiti tijekom cijele godine kak je krenulo
 

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily

Divim se ljudima koji uspiju napisat smislen smoke report ali ja evo nakon par mjeseci pusenja ovoga svog sam sav izgubljen kaj se tice rada i mirisa i okusa i sto duze pusim cesto me drugacije radi al idem probat nesto opisati :)

Napocetku me Norhern Light radio tako da bi mi tijelo i vid i opazanja bilo nekako usporeno i tesko , a misli bi tekle normalno..Osjecao bi se kao da sam zbetoniran u svom tijelu koje je pod nekim stimulansom ali tok misli mi nije pod stimulansom i misli su normalne,nisu napusene..Dok me Purple znao svakako raditi- nije neka jaka sativa jer kad popusim jaku sativu prije spavanja nema spavanja barem pola noci..misli tulumare po glavi i nedaju mi mira, a s Purplom mi se to samo jednom dogodilo i to blago..

Jednom sam u rano ujutro prije obaveza zapalio Northern Light i do podne nisam mogao doci sebi..To mi se dugo nije dogadalo..Paranoja teska u tramvaju na ulici svugdje..Trazis mobitel po sebi 4 puta u 2 minute..Lud si..A obaveze su prosle jos gore :rasta: Purple je puno bolja opcija kad se negdje ide jer ne razmisljas uopce o zemaljskim stvarima nego samo ides kroz njih (tipa ulicu) i razmisljas tipa o čimpanzama i kak su fascinantne i vrijeme ti samo leti i nista te zemaljski ne sputava , a s NL-om hodas kroz ulicu - ne znas gdje si, kaj trebas ici napraviti, najrade zelis sjest i razmisliti malo,odmoriti se...

Miris i okus su mi puno bolji kod Purplea, miris je jak uzasno,meni iskreno ne definiran, ide prema vocu nekom ili slatkisima.. a okus je sladak jako i prefino je za pusiti..
Northern Light miris mi je precudan. ko neki mediteranski zacini/ čempresi .. ali za rad se ne mogu odluciti jer sam se lijepo proveo na oba dva straina..Ponekad od NL-a se dogodi da kad sjedim ne osjecam si noge baš.. to je zanimljiv osjecaj..

Nakon mijesanja ta dva straina u ovih nekoliko mjeseci..Ovako bi se osjecao kad bi me se pitao za neki smislen smoke report pojedinog straina :D: (edit.)

 
Poslednja izmena: