1st Outdoor grow 2015 by Binatone

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.01.2013
142
145
43
Lijep pozdrav svima! :idea: Ovim putem pozdravljam sve koji prate outdoor dnevnike te pozivam da ispratite moj prvi outdoor grow. mentor mi je gospodin @cill

sjeme je domaće, za prvi grow sam se odlučio tako.
od 50 sjemenki koje su stavljene na klijanje, proklijalo ih je 17(očekujem 5 cura :zvezda::)
Jučer ujutro posađeno je u plastične čaše.
Zemlja je Plantella Balkonia, te također gnojiva planiram uzeti plantellina.
20150503_113808.jpg
Sajt je u šumi, polovicu biljaka planiram posaditi na jedno mjesto, a ostatak na drugo, udaljeno 5 min pješke jedno od drugog. prijenos vode i biljaka, te odlazak na sajt mi nije problem.Danas sam na oba mjesta iskopao par rupa za sadnju(ostatak ću sljedeći vikend, krepao sam od vrućine), u njih ce doći balkonia.
biljke cu presaditi nakon 15ak dana na sajt, kada budu nekih 10ak cm u visinu.
Hidrogel neću koristiti jer je zemlja sa sajta relativno vlažna :)

Za sad toliko od mene :wave:
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
To je ona moja priča sa groblja...da mladi ne znaju šta je ašov,kramp i lopata....pa se duša penje u nos poslije dvije rupe ;)
Ali ipak,mora se pohvaliti dobra volja.... Srećno u daljem radu
 
30.01.2013
142
145
43
normalno da se penje duša, mislim da bi se i tebi penjala da radiš cijelo jutro, brusiš i variš, te nakon tog pobjegneš nabrzaka prije ručka iskopat koju rupu po ovom vremenu :D nakon prve kiše lako se zaletim tamo i odradim do kraja :zvizd:
a ovo s vodom mi nije probem, autom izbacim par min dalje kanistere s vodom, navecer odem pjeske i zalijem.

hvala svima :vutra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dzparanoja
30.01.2013
142
145
43
Hvala svima na lijepim željama! :D
a naoružanje je domaće, više eksperimentalno pošto je prvi grow. smiley9934
ako ovaj dobro prođe, sredit ću si neki kvalitetan seed iz shopa