1st outdoor grow ever by Farmer82

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Farmer82

Aktivan Član
30.03.2009
71
38
18
Lijep pozdrav svima najprije :) evo odlucio sam se i ja na uzgoj pa mislim da ce biti najjednostavnije i najpreglednije da otvorim dnevnik..puno sam citao vasa iskustva i puno mi je pomoglo, međutim nadam se da cu ovdje dobiti konkretne odgovore na konkretnu pitanja kada zatreba,nedajmo se bez nekih velikih problema i ne nadanih situacija..uostalom pozvat cu se na onu staru: covjek uci dok je ziv! ne bih vise duljio nego bi naveo najbitnije informacije i ubacio koju slicicu :) pa krenimo..

VRSTA: nepoznata, sjemenke iz dobre zize koju sam potamanio
ZEMLJA: zemlja za cvijece od stare :)
DATUM NAKLIJAVANJA: 20.03.2012.

Stavio sam 2 sjemenke u vatu,koju sam natopio vodom i ostavio da stoji,kao sto rekoh to je bilo 20.03.Za 2 dana izasle su klice koje sam stavio u male teglice sa zemljom,klicu okrenuo prema dolje i malo zatrpao sa zemljom.Kroz slijedeca 2 dana su se pojavile male biljcice i to je izgledalo ovako:



[img=http://s18.postimage.org/96qdq10md/02042012262.jpg]

Slike su napravljene 02.04. kada su biljke bile stare cca. 7 dana. Bile su 10ak dana u sobi na prozoru pa sam ih prenio van da se malo privikavaju,jos je onda i bilo sunca. Vrijeme je od onda koma,unazad neka 2 tjedna,sam ih spasio od 2 mraza jer pratim vremensku prognozu,nije se spojilo 3 ili 4 dana sunca za redom,svaki dan serucka kisa i mozda se pojavi sunce na par sati.Ovo je slikano danas i napredak je vise nego ocit ali pretpostavljam da bi to moralo biti vece za biljke stare skoro mjesec dana,malo stagniraju radi nedostatka sunca ako se ne varam!?



[img=http://s10.postimage.org/kqgbo7gth/23042012283.jpg]

Planiram jos naklijati 2 sjemenke i ako od toga svega bude 1 cura bit cu zadovoljan...treba mi iskustva i necu si zadavati neke velike ciljeve.
Eto hvala na vremenu koje ste odvojili da bi skicnuli moj dnevnik i udijelili koji svjet ili kritiku..molim moderatore ako sve stima da ovo postane dnevnik,a novi update ce biti vjerojatno kada ih preselim u prirodu..pozdrav!
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Dobro je to.Dobro si počeo,samo stavi za svaki slučaj još koju,da ne bi bilo nisam znala....kaže se 50%//50%,što naravno ne mora biti omjer ženska/muška.
Biljke su ti dobre,što je najbolje krenile su i sad kad zagrije bit će to skroz ok.Zadnja 2 tjedna je loše vrijeme,pa kao što i sam kažeš,usporile su...logično.Sad ćeš vidjet kad ugrije malo,pa kad krenu:)
Za 10tak do 15 dana prenesi out i to je to.Sretno:thumb:
 

Farmer82

Aktivan Član
30.03.2009
71
38
18
Hvala ljudi na lijepim zeljama,takodjer isto mogu ja reci i vama :) eto kao sto rekoh update ce biti kad biljcice preselim u prirodu sto sam i ucinio prije 2 dana..rupe sam napravio prema naputcima sa foruma a sad je sve dalje u rukama majke prirode..jedino se nadam da nece neka budala nabasati tamo i da sve ode u nepovrat..ali imam i za to rjesenje jer su nove dvije sjemenke naklijane prije par dana pa cekam da provire iz zemlje u casi..uglavnom dosta rijeci evo slika pa da vidite kako to sada izgleda..lijep pozdrav svima :) 02052012289.jpg
 

Prilozi

  • 02052012290.jpg
    02052012290.jpg
    209,8 KB · Pregleda: 46
  • 02052012287.jpg
    02052012287.jpg
    220,4 KB · Pregleda: 52
  • 02052012288.jpg
    02052012288.jpg
    219,4 KB · Pregleda: 36
  • Sviđa mi se
Reactions: Casper Hero

Farmer82

Aktivan Član
30.03.2009
71
38
18
bok..nisam se javljao neko vrijeme, nisam bio obilaziti svoje 2 biljcice jer mislim da nije bilo potrebe,a i preventive radi da se puno ne motam oko sajta bez potrebe..izmjenjivalo se sunce i kisa i pretpostavio sam da im nista ne nedostaje..e sad imam konkretno pitanje da li je vrijeme za gnojidbu s obzirom da su stare skoro 2 mjeseca !? citao sam po forumu i puno vas je reklo kako nikako ne gnojiti do barem 1 mjeseca starosti biljke pa sam evo ja svojima dao jos malo vremena :) mislim da im je sad vrijeme za prihranu nekim gnojivom za vegetaciju sa puno N..uglavnom evo slika pa prosudite sami,svaka sugestija dobro je dosla kao naravno i kritika..pozz i zelim vam svima puno suncanih dana :)

http://s8.postimage.org/ybnrzbo4l/22052012321.jpg

http://s10.postimage.org/i7ns8k0eh/22052012322.jpg
 

Farmer82

Aktivan Član
30.03.2009
71
38
18
pozdrav travoljupci :) evo mali update da vidite kako se situacija razvija..uglavnom zadovoljan sam napretkom moje 2 biljcice i nadam se da ce tako i ostati, a najvise od svega da ce bar 1 biti cura :)) eto necu duljiti, imate slike pa vidite sami, kako to uvijek kazem svaka kritika ili savjet su dobro dosli..lijep pozdrav svima!



 

Farmer82

Aktivan Član
30.03.2009
71
38
18
PowerSeed, pa nemam pojma ta druga je slabije razvijena i od pocetka kaska za ovom..a ova druga je super,ima skoro metar i vec pomalo smrdi :D
Ganjamen,stare su cca 2,5 mjeseca
 

Farmer82

Aktivan Član
30.03.2009
71
38
18
Ej ljudi bok..malo sam bio neaktivan, bio sam odsutan cca 2 mjeseca, bez interneta, udaljen od svojih "klinaca"...uglavnom prosli tjedan se je klupko odmotalo do kraja i sad je sve jasno kao dan..ona prva sto je bila mala, kilava i sva nikakva ima oko 1,80 i CURA je, pokazala je dlacice koje se pocinju formirati u male vrhove, a ona druga u koju su sve moje nade bile polozene je DECKO od 3 metra, hrpetina lisca i jaja..e sad imam pitanje s obzirom da su jedna od druge cca 200 - 300 metara da li da eliminiram muzjaka da mi ne napravi sranje!?evo i nekih slika pa vidite sami,mozda su malo losije jer je slikano u sumrak sa mobitelom ali mislim da ce te vidjeti ono bitno..hvala na odgovoru unaprijed i sretno svima
dalje..pozz



cura

cura

decko

decko
 

Prilozi

  • 19082012416.jpg
    19082012416.jpg
    104,7 KB · Pregleda: 21

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
skidaj muskog, ne rizikuj, uz malo vetra eto ti problema, sve da je i na 500m... a i kog ce ti, samo da privlaci paznju
 

Farmer82

Aktivan Član
30.03.2009
71
38
18
Hvala Power..evo rijeseno, maloprije je dao svoje..bas sam o tome razmisljao cijeli dan i odlucio ga sasjeci jer bolje da sam miran nego da ostanem i bez ovoga malo sto imam..a sad ova zenska koliko da da, bit ce super jer to je nagrada od 6 mjeseci ulozenoga truda, a najvise od svega jedno veliko iskustvo koje ce dobro doci nadam se i sljedece godine..e da i nije bio klasicni jajan nego hemic
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Slusaj powera. Iznenadio bih se kad bi ti rekao da je i 2 km nekad malo? U svakom slucaju imas ljepoticu skidaj mudonju sta ce ti? Osim ako nisi gej :p
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Farmer82 je napisao(la):
Hvala Power..evo rijeseno, maloprije je dao svoje..bas sam o tome razmisljao cijeli dan i odlucio ga sasjeci jer bolje da sam miran nego da ostanem i bez ovoga malo sto imam..a sad ova zenska koliko da da, bit ce super jer to je nagrada od 6 mjeseci ulozenoga truda, a najvise od svega jedno veliko iskustvo koje ce dobro doci nadam se i sljedece godine..e da i nije bio klasicni jajan nego hemic

osusi lisce pa ga probaj smiksati u puter, il sa mlekom... a za curu ne brini, tek je krenula i bude li ok vreme (a tako izgleda) moze ona jos rasti (a i hoce) naredna ~2 meseca... spremi joj malo prihrane u vidu tecnog za cvet, pa povremeno nahrani ;)
 

Farmer82

Aktivan Član
30.03.2009
71
38
18
Bizzarius je napisao(la):
Slusaj powera. Iznenadio bih se kad bi ti rekao da je i 2 km nekad malo? U svakom slucaju imas ljepoticu skidaj mudonju sta ce ti? Osim ako nisi gej :p

naravno..pregledao sam vise manje sve najegove dnevnike i vidi se da covjek zna znanje..btw po struci sam ing.agronomije pa znam da u sjemenskoj proizvodnji za odredjene kulture mora biti prirodni areal i po 1km ako ne i vise, bas ovo sto ti govoris..gej nisam, imam curu i volim je koliko volim i zelene cure :D
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Bitno je da se vole cure a sad na koliko nogu nije bitno :D Peglaj samo i ne sekiraj se nista ovo ti je kako i sam kazes ogromno iskustvo za dalje :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.