1st time skunk#1 + domace

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Evo ubrale se 2 biljke

Skunk#1



Glavna (od 6-7) grana sa skunk1



Debela mala indica



Zajedno



Viseći vrtovi :D



Btw sve biljke koje sam do sad testiro su torpedo
danas ja i frend skurili vrhic jedan mali i evo ja nakon 3-4h tek doso sebi
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
svaka čast brus:thumb:.lijepo odrađeno.. bit će lijepo kad bude suho!!!!:b_woot: Eee sad fino dok se neosuši kreni skupljat adrese nas gladnih vuve sa foruma pa svakom sendaj u pismu 1 vrh za pljugu da mudre glave testiraju XD!!! :icon_cool:.. ...pozz...
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Opet sam ispo kreten.
Susio ja to na tavanu na kojem je mega toplo i presusilo se.. debil
Jel sam negdje procito na forumu da ak bacis komad kore od limuna u teglu sa suhim budowina da budovi povuku vlagu pa se to fino onda onako sve?
Ak je neko to radio pa da podjeli iskustvo...
Ugl od one 2 biljke je bilo 60g a ni kvalitetom nisam previse zadovoljan...
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
desava se jebiga ,al ja nisam inace pobornik te metode jabuke ili limun jer kasnije kad se opet osusi ima neki bezveze miris.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Prvo smoke report od ove dve kaj sam skino

Skunk1

Ima izuzetno jaak rad, jako brzo puca i jako dugo drzi.. Recimo da pljuga ubjie 2-3 covjeka. Okus dobar, na pocetku bio gadan, al kasnije nakon 5-6 dana tegli fin onako ne znam pocemu al fin. Miris ne intenzivan. Osjecaj je stoned, laganica smjeh, nista ti se ne da radit i laganini je sve uokolo.. dobro imat neki dub/reggae uz nju.. i lagani chill

MalaIndica

Malo slabiji rad, al isto onak chillerska brijica. Okus ne bas finm, al da se fino pushiot. malko grebe za grlko jos, alb rijem da ce bit boljke jer je sve finija i ugodnija za pushti. Vrlo slican stone ima ko i skunk 1


Aj sad dosta sranja nego imam pitanje.
Jel se ovo sjemeke ovdje rade?=
Ne znam otkud ih, al nsao sam na vec ubranim biljkama par onako ko sjemenjki u zacetku.. ne znam evi nek mi neko rece (ak se vidi)


E i jevo neka slike od jedne biljke kaj sam pobro gornji zreo dio a dilje masssnnnoooo fino novi vrhici rastu nesto najmasn ije sto sam omastio-.- tj nisam jos al ocu :D
Na slici i neije tolko kul al kad ga prstom pipnes mmmmmmmmmm...
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
mislim da to nisku semenke u zacetku nego samo posvice od semenki koje nece imati unutra nicega .
ja sam jednom imao biljku bila je puna tih posvica aa unutra ni jedna semenka to je to po mom misljenju..
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Evo da javim sam kaj je na kraju od sveg tog ispalo

Nekakvih 180ak grama (+ - deset), od 8 biljaka, 5 je pripalo meni, 3 sam moro dati svojim udomiteljima i ljudima bez kojih grow ne bi bio moguc

Kvaliteta je sad puno bolja od ovih biljki kaj sam pobro u drugoj turi.
Sative su a one mi nekak bolje pucaju

Kvalitetom sam zadovoljan s nekih 4 od 5, moglo je i bolje al me sjeba vrucina, pa grow nije mogo zavrsit optimalno..

I za kraj smoke report od najjace biljke, najavljivanog favorita - biljke raznjic
Radi se o ljubicastoj sativastoj vrsti prekrasnog okusa (ima fruty okus po grožđu), odlicnog mirisa, takodjer fruty ljubicasti miris. Puca instantno, od nje poludis totalno, neki energicni sativa high i buzz u glavi stalno. Totalno puca na smijalicu i na njoj ne mozes bit miran. Ugl biljka je 5 od 5.

Eto tolko od mene, mozda nekad u buducnosti bude i koja slikica, al to je u globalu to.
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Drago mi je da si zadovoljan :)
Za sljedeću rundu probaj im složiti malo bolji okoliš :)

:maryjane:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.