2. grow , green o matic , easy bud , domaja cfl/hps 250W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
154
14
18
Evo samo da javim , da se jedan green o matic vec popusia cijeli , a od druge stabljike ima jos podosta , dok se easy bud jos susi jer je zadnji ubran.Sta tice green o matica , meni je izvrstan , nakon susenja i sta je bia u skartocu par dana i par dana u teglici , okus je nekakav jako zacinjeni aromaticni papar , neznam kako bi se drugacije izrazija , i tijekom i poslije svakog pusenja u ustima ostaje odlican okus.Neki dan bas zapalia i dosa do neke ekipice sta su sidili na klupama i pitaju me jbt koji si to med pusia osjeca se odavde kakav ti je okus u usitma.A sta se tice rada , po meni cista pljuga za ekipicu i zajebanciju , osjecaj mi je nekako body head high , jako cesto se petlja jezik i svi koji su ga zapalili su bili za neke ludaste teme i price.Jedino po meni mana svega , sta rad stvarno traje jako kratko cca cistog rda sat , max sat i pol , i nakon toga se osjeca lagano popustanje i od jednom se nadjes potpuno normalan u glavi i mozes slobodno nastavit radit svoj posal ili nekakve druge svoje obaveze bez utjecaja na njih , tako da i ovo moze i bit prednost nekakva kad se zelin opustit sad vremena , sat ipo , i nakon toga skroz normalan nastavit radit sta imam heh ., kad se degustira easy bud javim i za njega inace ima cisti skunky miris onako sirasto nesto ;) .
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Očemo slike da vidimo kako izgleda suho!!!!
inače :clap::clap::clap:
poz :spliff:
 

eside

Banned
Banovan
13.05.2012
34
1
8
122
mada ne kapiram al majke mi sta radi HPS na ti malim biljchicama,to treba da mude 1m do 2 m ako je indica dominant a jeste ,sta znam, nema se prostora razumem al mislim da bi bolje prosao sa CFL , mogo bi sijalice u nju da gurnes i da rastu do vrha , onda vise bada ,malo manje punoce al opet bada istog ukusa samo redjeg.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.