2. Hrvatski simpozij medicinske i industrijske konoplje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Pozdrav, nije me vec dugo bilo ovdjeali eto trebao bih na jedan sluzbeni dogadjaj vezan uz nasu biljku pa da podijelim s vama:

| 2. Hrvatski simpozij medicinske i industrijske konoplje

Naime ovaj vikend u hotelu Panorama u Zagrebu odvija se 2. Hrvatski simpozij medicinske i industrijske konoplje. Na simpozij bi trebao ici sluzbeno ali se cini da zbog problema s nekim stvarima na poslu necu moci. Svakako cu traziti da mi posalju barem knjizicu s sazecima. Ako netko drugi ide neka ovdje slobodno podijeli dojmove. Inace simpozij je ponovo debilno koncipiran zbog dolaska onog gubitnika Klarica (njemu je u interesu da trava ostane itekako ilegalna) ali eto...
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Jes skupo je al to je zato jer je namjenjeno struci, drugi dan je 100kn i moglo bi se isplatit zbog okruglog stola. Bilo bi ljepo da je bar okrugli stol otvoren za javnost (provjerim pa javim)
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Brate mili, 490kn bi dao za rucak samo ako za desert dobijem vutra kolace :D

hehe, salim se naravno... nego, ti si Super bio na proslom simpoziju? O cemu se radilo? Jel bilo ikakve prakticne koristi od tog simpozija ili ono "trla baba dlan da joj prode dan" ?
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Nisam bio prosle godine nazalost. Iskreno mislim da je "trla baba lan" kako ti kazes: oni pricaju a nasi ne slusaju, ajd bar nizozemac i austrijanci spasavaju stvar. Na kraju je odluka o bilo cemu cisto politicka...

PS: Najvise me boli sto se svaki put poziva Klarica kao nekog vrhunskog strucnjaka... Tip je clan IDEC-a pod direktnom kontrolom DEA-e i radi u Uredu za sprecavanje zlouporabe droga koji je pak indoktriniran od UNODC-a (vesela ekipa iz UN koja nas je svrstala u isti kos s teroristima, trafickerima ljudi, peracima novca...). Strucan je toliko koliko sljedi naputke tih organizacija...
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Pa kako "trla baba lan".
Kod vas se vec drugi simpozijum treba da se obavi, sto znaci da se o tome uveliko prica. Jer da se neprica o tome nebi ni bilo simpozijuma.
Ni Rim nije nastao za jedan dan. Svemu treba vremena ali je jako pozitivno sto se prica o tome i ima po koja emisija.
Zamisli sad " sedis kuci sa roditeljima i gost pocne pricati o medicinskoj strani. A ti dobacis pa jer sam rekao da je lek i pocinje diskusija. I ti posle emisije onako zagrejane roditelje pomalo besne ( posto vecina misli da je to droga ) zoves do kompa i palis dobrog druga Google i pustas im film od Rik Simpsona sa hrvatskim prevodom. Garantujem da ce vecina roditelja ostati bez teksta i poceti razmisljati dali je to moguce. Barem trecina ce se pitati dali je sve ove godine bila u zabludi a tek kad dodju na posao sa kolegama "jesi li juce gledao onu emisiju pa nemoguce, a onaj moj "bilmez" mi posle pokazao jos neke klipove gde su se ljudi izlecili sa marihuanom".
I ti si time obavio svoj posao sirenja pravih informacija o konoplji. Kada bi to uradili svi oni koji posecuju ovaj sajt a iz Hrvatske su po meni bi se postigao veliki uspeh veci nego bilo koji flajer ili nesto slicno.
Dokle god se prica o tome ima nade za uspeh ili ?

PS: Jos ako bude javna debata pa tek onda bih bio tamo ( da sam iz Hrvatske ) i ovo sto si napisao ( bez psovki ) lepo pitao tamo i naravno jos neka dobra pitanja. Pa onda neka razmisljaju koga da pozovu sledeci put.
Ala bih uzivao ; ))))
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Mogu reci da sam blizu i da bih vrlo rado isao,ali 490kn mi i nije bas malo za dati. Mozda za 2. dan 100kn jos i ajde.
Budem jos video...
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.538
188
57
Svi koji su sa ovog foruma i koji su htjeli doči moogli su i to besplatno.
E da sam znao da si tamo mogli smo na pivo od konoplje Super Angel. ;)
Gala večera na bazi konoplje je bila odlična mora da priznam.
Predavanja više menja.Ko šta kaže Napušena Vjeverica svega ima na internetu.Večina nas to sve zna.Al na simpoziji se ide ne tolko zbog informacija več zbok kontakata.Upoznaju se ljudi koji če ti možda u životu trebati.
Sve u svemu pozitivni simpoziji.A najviše me iznenadijo Dubravko Klarić koji je nasprav prvog simpozija promjenio ploču skroz na skroz.
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Ovo je ipak već poprilićan pomak nabolje glede dostupnosti informacija kako i izlaganja u javnosti kojih do sada nije bilo ili su uglavnom svi bili protiv ovakvih izlazaka u javnost.Kreće se nabolje i to je najbitnije:icon_lol: Proćitati nešto i vidjeti na TV-u glede "vutre" bilo je nemoguće ili sve uglavnom uvijeno sa hrpom dezinformacija i klasićnih negativnih stavova kako je za sve kriva "vutra" i kako je to zlo iz "pakla" i sami izlasci i javna edukacija je veliki pomak nabolje i vjerujem da će se to uskoro promijeniti pogotovo glede "medicinskog uzgoja i korištenja" što vjerujem mnogi ćekaju:ridinghorse:.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Falket

Petar Pan

Aktivan Član
18.07.2006
228
55
28
SuperAngel je napisao(la):
PS: Najvise me boli sto se svaki put poziva Klarica kao nekog vrhunskog strucnjaka... Tip je clan IDEC-a pod direktnom kontrolom DEA-e i radi u Uredu za sprecavanje zlouporabe droga koji je pak indoktriniran od UNODC-a (vesela ekipa iz UN koja nas je svrstala u isti kos s teroristima, trafickerima ljudi, peracima novca...). Strucan je toliko koliko sljedi naputke tih organizacija...
mr.dr.Smok je napisao(la):
A najviše me iznenadijo Dubravko Klarić koji je nasprav prvog simpozija promjenio ploču skroz na skroz.

Eto Anđelu, jel ti sada jasnije zašto ga se zove svaki put? :) Pa svrha tih simpozija i je otvaranje očiju onima koji su popušili priču o sotonskoj travi, biljci koja uništava živote mladih ljudi, vodeći ih prema heroinu itd. Mi smo često nepošteni prema ljudima koji imaju drugačiji stav od nas. Nama mora postati jasno da su ljudi izmanipulirani od strane velikih korporacija, medija, vlada itd., i da nam oni ponekad želeći ono najbolje, rade zlo. Upravo iz neznanja, a ne iz zlobe. Stoga je naša zadaća širiti znanje i istinu, a ne voditi verbalne i neverbalne ratove protiv njih. A istina polako ali sigurno izlazi na vidilo, jer kao što lincoln jednom prilikom reče: "You can fool some of the people all of the time, and all of the people some of the time, but you can not fool all of the people all of the time."
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
mr.dr.Smok je napisao(la):
Svi koji su sa ovog foruma i koji su htjeli doči moogli su i to besplatno.
Znaci pucao bih si u celo sad,a razmisljao sam se zaleteti onako na slepo i sam, pa reko snaci cu se vec,i nisam papak :violent018:
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
@Petar Pan
Neki ljudi su takvi kako si ti lijepo opisao, međutim, ja sam se na žalost uvjerio da su mnogi gamad koja se okreće kako vjetar puše.... a zapuhao je drugi vjetar, tome smo svjedoci već godinama, dok su naši vrli "stručnjaci" iz sebićnih razloga postavili vjetrobrane. Sada su shvatili (neki) da su im vjetrobrani beskorisni, pa su okrenuli ploču. Možda dotićni gospodin nije jedan od tih, ali ne mogu se oteti dojmu da možda i je...
Kako god bilo, sretan sam što se nešto napokon pokreće :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Falket

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Sta? cekaj ja sam u cijeloj prici skuzio da se za 400kn dobila vecera od vutre?
Pa zasto to niko nije reko dao bi ja i 800 pa nije bed ak je prava stvar. A joooj


Edit:

Aha ovo si dobio ha :D
simpozijkonopljeproizvo.jpg





I... sto ste pametno raspravili?
 
06.07.2011
11
6
3
42
Da li ima netko ikakva saznanja o simpoziju ili nekom predavanju u vezi uzgoja i prerade konoplje u 2015.godini,hvala,ćus!