2 ture domaja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
28.02.2015
29
24
8
27
Evo slika,mislio sam svaku subotu updejt stavljat,al vidim da par ljudi misli da sam već odusto pa evo,polako napreduju,al nepreduju ahahah,ovoj većoj je tj dana a ova lijeva je tek dns izašla,još nije ni zelenu boju dobila,desna je sutra-prekosutra vani,u boxu ću ih imat dok nebude vrijeme da ih prebacim van,netreba bit baš striktno 1.4

20150313_165112.jpg

Evo i slike boxa,napravio sam ga iz 100tinjak kn,3 grla,žarulje,malo kabla,pik trake,krpa je na dnu,po njoj polijevam vodu da vlagu dignem,ventilator iz kompa skinuo,i na 6v punjač spojio,za sad ide dobro,nije prevelika temperatura u boxu,pa mi ni netreba 12v punjač,a nisam ga mogo ni nać...eto tolko od mene,oblijepit ću i ovu lijevu bocu,eto tolko od mene..

20150313_165338.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Ne znam u kom si delu Hrvatske ali prerano je da sad stavljas biljke napolje,propasce ti bezveze. Kanabis voli toplo vreme i mnogo sunca,ovo sad je daleko od toga...pa nisu ljudi ludi sto stavljaju krajem 4. meseca,pocetkom i sredinom petog pa neki cak i u sestom.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: domajalik
28.02.2015
29
24
8
27
Znam buraz moj,zato sam i napiso da ih neću 1.4 van stavljat jer samo Bog zna kakvo će tad vrijeme bit,a po vremenu se treba riktat a ne po datumu ;),nisam ja baš tolki početnik,imam završen grow iza sebe,mislio sam izvan zemlje vani a ne vani na polju heheh,idući ide u pravo vrijeme,kad zatopli,a dotad ću se s ovim zekat..
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
izgleda domaja lika starci izvukli za uši što im sagori kutiju od usisavača :D.
sad ponovo mora da se igra u parku sa svojim vršnjacima ko sva ostala dijeca.

domajalik
Registrovani Član, Muškarac, 18
domajalik je zadnji put bio aktivan:
16. Ožujak 2015.

možda se vrati do maja :upiii:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.