2 x Colombian Gold, Lemon Skunk, White Widow 400W LED

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

jaime88

~ain't afraid to die~
Banovan
29.08.2017
292
757
93
35
Hvala ti, imao sam problema, pao je ventilator i oštetio jednu biljku C.G., ...a uvijek me bude strah kad idem raditi trening, da ne bi slomio biljku ili granu, a jednom kad sam radio topping, dobio sam vrhove i u njima su bile i sjemenke (valjda od stresa)...
ove c.g. rastu ko lude , ali za sad sve je pod kontrolom. :gled:
 

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Misli na cropping. Ako ne znas kako se radi imas na netu jako dobro objasnjeno u detalj, da ti ja sad tu ne pisem...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jaime88

jaime88

~ain't afraid to die~
Banovan
29.08.2017
292
757
93
35
Biljke još nisu ni blizu kraja, treba još mjesec dana, ali za 2 tjedna idem na put 6 dana, što će bit s bijkama ako ih ostavim 6 dana bez vode? :zvezda::
 

vladomar

Indika
Banovan
20.11.2016
1.466
7.638
258
Zima se zemlja sporije suši,evo ja svoje prije par zalijevanja sa po 2 i pol L vode i bila mi zemlja mokra ustvari vlažna nakon 8 dana .sad sam smanjil vodu,tak da će ti izdržat bez brige samo dobro zali .:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and jaime88

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.057
258
dirty ol' town
Ili još jedna stvar kaj možeš je googlat "wick watering cannabis". Ima gro ljudi koju preferiraju ovu metodu zalijevanja. Biljka sama uzima kad je gladna/žedna. Fora. Azteci su to koristili daavno. U principu staviš zračnu pumpicu u kantu s vodom/hranom i pikneš špagu iz korijena u tu kantu, biljka povuče kad joj treba..
(i još si u hebenoj prednosti - Azteci nisu imali zračnu pumpu) :rofl:
Edit: ili npr naspeš perlita u lavor, namočiš ga i onda uvaljaš pot u perlit..
 

jaime88

~ain't afraid to die~
Banovan
29.08.2017
292
757
93
35
ok, hvala svima na savjetima, ma ja to već i sad pušim, otkinem komadić vrha, izrežem nožem na sitne komadiće i stavim u foliju u pećnicu 20 minuta. columbian gold je vrh. a nije još ni sazrilo. white widow kad pušim po danu onda je ok, ali navečer loše. , lemon skunk je dobar kad sam s društvom, a kad sam sam doma i zapalim lemon skunk , pol sata gledam u zid. :watch:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vladomar

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
To ti jos nije ni sjena onoga što će biti. To je još kao nezrelo grožđe, a treba doći do vrhunskog vina. Biološko-kemijski proces sazrijevanja proizvoda. Ja sam tek nakon 5 mjeseci zadovoljan iako kad nisam imao zaliha sam i ja masu toga popusio tako da znam razliku. :thumb:

Inaće dobro izgleda::kauboj::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and jaime88