20.4. 2011

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Zaboravio si bitnu sitnicu, a to je da zbog guženja ne ideš u buxu. Zbog vutre ideš.
Oni smiju imati majice tipa ja sam gejčina, a mi ne smijemo imati list vutre na majici.
Oni smiju vikati gej iz ok, a mi nemremo vikati dajte nam vutre (bar ne javno).

I ne mora nas niko čuvati, 9/10 huligana puši vutru, dakle moš računat da bi pola BBBa došlo na marš.
 

Riblji specijalitet

Aktivan Član
16.11.2010
143
39
28
42
Tarki je napisao(la):
Zaboravio si bitnu sitnicu, a to je da zbog guženja ne ideš u buxu. Zbog vutre ideš.
Oni smiju imati majice tipa ja sam gejčina, a mi ne smijemo imati list vutre na majici.
Oni smiju vikati gej iz ok, a mi nemremo vikati dajte nam vutre (bar ne javno).

I ne mora nas niko čuvati, 9/10 huligana puši vutru, dakle moš računat da bi pola BBBa došlo na marš.

Ja se nadam da slijedi smjena vlasti a onda će biti lakše tako nešto izvesti, za početak ne treba forsirati ganđžu kao takvu već protestirati protiv aktualnog zakona.

Jebote, pa većina ekipe s ovog foruma, da mu murija upadne doma ide automatski na min 3 godine u buksu, a jesu li krimosi u pravom smislu to nije bitno.

100g dopa = 100g vutre, pa *****u, nema tu pravde

A krećem sam od sebe po tom pitanju.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Welcome to reality.

Heh, oftopičarimo sad već a i ja ga serem po ovim kanabis aktivizam temama bezveze, aj pustimo ljude nek se
dogovaraju za dejt u 4 i 20... ili 20. 4. neam pojma zapravo o čemu je riječ :D
 

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
Mislim da nije bitan vise 20.4... Treba opcenito nesto pokusati pokrenuti.
Ljudi nisu krivi, balkanski mentalitet je taj da prosjecni balkanac koji nema pojma o cemu je rijec automatski kad cuje "trava" pomisli i na heroin, kokain i bogtepita sto sve ne. Stavlja sve to u isti kos ne svojom krivicom, vec zato sto su ga mediji tako naucili. Zakon je zakon misle..
Treba prvo obrazovati masu.
Poceo sam izradjivati kratke letke sa opcenitim pojasnjenjem i pitanjima da zainteresira citatelja, i sa linkom do vutre na kraju. Kad ih izradim u dovoljnom broju pocet cu sa distribucijom (znam da je protuzakonito ne brinite) :)
 

Riblji specijalitet

Aktivan Član
16.11.2010
143
39
28
42
Brzo si odustao, a sam si pokrenuo temu. Ja sam mišljenja da bi stvar bila izvediva čim ova gamad siđe sa vlasti i dođe malo liberalnija opcija. E sad dosta su oni kontroverznih stvari uveli a kada će zakon o drogama doći ra red za facelifting...
 

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
A nisam odustao al vidim da nitko to ne shvaca ozbiljno. M. Kovac je isto isao na blef, neznam zas nebi mi stigli bas nista neki dogadjaj razglasit po forumu, da admini posalju svima grupni pm sa dogadjajem i detaljima il nesto. Kad vec toliko pricamo o tom marsu prije 10ak godina, da znate da je sve islo usmenom predajom i doslo ih je oko tisucu. Na forumu nas ima oko 20 tisuca, mislim da bi se mogli skupit?
 
04.04.2008
1
0
0
35
20.4. znači u 4:20PM bi ja da se skupimo u što većem broju na trgu i svi u isto vrijeme zapalimo čibu. što manja da možeš riješit prije nego kaj te drot snimi ali ipak da obični ljudi vide da to nije strašno, da ne uzima zdravlje čovjeka kao neke kemijske supstance... slažem se isto da bi trebalo naštampat tih letaka i dijeliti običnim radnim ljudimma i educirati ih jer ćemo ovako uvijek biti zadnja rupa na svirali.
sramotno je da ljudi neznaju povijest marihuane, ne samo pušačku povijest nego i proizvodnu...
treba biti uporan i ja mislim da se cilj može postići
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.538
188
57
Znaju ljudi jako dobro povjest marihuane.Pogotovo ovi stariji!
Samo šta neznaju da je to isto šta su oni zvali konoplja.Koju su uzgajali i davali u državni otkup.
A bivša nam država bila najači izvoznik konoplje u evropi i diktirala cjene evropi.
To je ono šta neznaju,da je to ista biljka!Al svi se sječaju polja puna konoplje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SiD

pav1337o

Aktivan Član
14.09.2009
91
16
0
41
Ja cu s udrugom mladih u svom gradu probat organizirat info-štand vezan uz industrijsku konplju i ukazat na apsurdan zakon u Hrvatskoj. Em nema sjemena sorte koja je dozvoljena, em ti treba posebna dozvola za uzgoj koju je, kako sam čuo, gotovo nemoguće dobiti.

A pala mi i ideja za tihi incognito prosvjed.
Naime, sjemenke konoplje se mogu kupiti kao hrana za ptice. Ideja je da se kupi 1kg (nije skupo, 30ak kn u pet centru) i jedan dan na biciklu, svako u svom gradu/dijelu grada, pobaca onako iz šake hrpu sjemenki po zelenim površinama, žardinjerama sa cvijećem, onim malim borićima i sl.

Uglavnom na mjesta gdje gradske kosilice ne idu toliko često, dovoljno je mjesec dana da se ne dira i da hrpa biljki izraste, makar 15 cm. Kad bi se u svakom gradu na 100-tinjak mjesta pojavio kanabis, da vidiš kak bi odjeknulo u vijestima. :watchplant:

Pitanje je samo, da li te sjemenke za ptice hoće klijati.
 
02.03.2011
16
1
0
33
Dobra ideja, ovo sa sjemenkama. Trebale bi klijat zato sto sam ja jednom iz zajebancije sjemenje od svojih papiga prosipao u teglicu sa cvijecem i niknulo (mada to nije bila konoplja nego nego proso).
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
Tex Willer je napisao(la):
Dobra ideja, ovo sa sjemenkama.
ma divna je ideja, samo bi oprasili svaki outdoor u okolici.... :p
inace, bolje bi nam bilo nadati se dekriminalizaciji nego legalizaciji...
imamo vise sanse za to, eu ce nam svakako ublazit zakone, i to mogu postepeno
uvest na mala vrata (ceska style, nije legalno, ali koga briga kad je kazna 100kruna),
a da glupava raja ne podivlja kako ce se odjednom djeca bost po skolama...
iako ne vjerujem da ce to bit u skorije vrijeme, ali mogli bi, kad bi htjeli..
samo tko? od pozicije nema nista, a ni opozicija nije neka, samo sjede i cekaju, ocito
je svima da su iduci na redu, pa treba mislit na djecu i "netjake", a ne na nas.