20.4. 2011

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
Nisam 100 % siguran gdje da stavim ovu temu, pa reko neka bude ovdje pa je mičite gdje vam odgovara :)

20.4 se približava, da li se planira išta po pitanju kakvog marihuana marša, mimohoda ili sl. u zagrebu?
Nisam još vidio ništa po forumu u vezi toga :sun2:
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
ako se do sad nije nista jos organiziralo ne vjerujem ni da ce.
premalo je vremena do 20.4
 

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
A ima još skoro mjesec i pol :/
Neznam, u klc su se organizirali ovi prosvjedi danas u roku tjedan i pol, a došlo je 1000 ljudi kako prenose mediji (propustio sam ih nažalost tako da neznam točno)
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
75
28
30
Ja mislim da napravimo, ne mars, nego citavo hodocasce po svim ex-yu zemljama onako, da traje nekoliko dana. Da se sve lepo organizuje i da protestvujemo, ali civilizovano i takticno... :p E sad, realno mislim da od toga nece da bude nista. Malo je vremena da se organizuje, a i mislis da ce nekako da se zataska i kao i sve ostalo....
 

stoney

Finally, My Mother Has Join(t)ed Us. Happy AF
12.01.2010
110
7
18
Uluru
:thumb:...misli globalno -djeluj lokalno... ajde krenut cemo iz ljubljane do splita ,zagreba,osijeka,sl. brod,sarajevo,beograd....i tko zna jos gdje...:family1::bong7bp::hehe::hehe:
 

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
Stvarno mislite da nema vremena za baš nikakav skup? Pa što samo na balkanu neće biti "proslavljen" 20.4 nikako? xD

Ha dobro, onda bubnite lock ako nitko nema ništa pametnoga :)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ja ću prosvjedovat sa jako bliskim prijateljima (njih 3 do 4) u svom autu na nekom mjestu koje ima upečatljiv pogled na ovaj napaćen svijet... Hahahhaha
 

Petar Pan

Aktivan Član
18.07.2006
228
55
28
budem li u zagrebu taj dan, častim kavom sve zainteresirane. mogli bi se nać onako, bez ilegalnih supstanci, razmjene imena, nickova i brojeva mobitela. samo ekipa koja ne uzgaja doma, bez novih članova. popit kaficu u nekom od mnogobrojnih zagrebačkih kafića, malo popričat, zajebavat se i poslije toga svak svojim putem. jeste za?
 

Riblji specijalitet

Aktivan Član
16.11.2010
143
39
28
42
Malo prekasno za tako nešto. Onaj od prije 11 godina je organizirao čini mi se Mario Kovač sa nekom udrugom, on je pak osoba sa širokim krugom poznanstava, s obzirom da je kazališni redatelj i štošta još. Zato i nisu uhitili nikog ko je duvao, a duvalo se na sve strane, istina nije ni HDZ bio na vlasti te godine.

Znači prvi korak udruga pa onda organizacija skupa, možda to zvuči jednostavno ali nije baš, ima se tu šta više pripremati od pukog okupljanja šačice ljudi. Neka tema ode negdje na sticky da ne umre pa možda se rodi nešto do sljedeće godine.

Za početak se na predstojećem popisu možete izjasniti kao rastafarijanci, nije to baš rezervirano isključivo za crnce. Ako vam kršćanstvo ne znači ništa više od puke tradicije i nasljeđa ovo je dobar izbor.

A vidim neko je i na fejzbuk već stavio tako nešto
 

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
Da, ni ja ne vjerujem da ce biti ista od toga ove godine. Citao sam o tom marsu maria kovaca u dolce viti, istina organizirao se dosta dugo i temeljito te imao i problema s policijom radi toga.
U redu, mozda nista od 20.4, ali treba napraviti NESTO, ovako samo pricanje pricanjem o idejama za legalizaciju/dekriminalizaciju a ne provođenjem istih necemo nista postici...
 

stoney

Finally, My Mother Has Join(t)ed Us. Happy AF
12.01.2010
110
7
18
Uluru
Petar Pan je napisao(la):
budem li u zagrebu taj dan, častim kavom sve zainteresirane. mogli bi se nać onako, bez ilegalnih supstanci, razmjene imena, nickova i brojeva mobitela. samo ekipa koja ne uzgaja doma, bez novih članova. popit kaficu u nekom od mnogobrojnih zagrebačkih kafića, malo popričat, zajebavat se i poslije toga svak svojim putem. jeste za?

JA sam ZA!!:icon_lol:
@Punxer: slazem se...
 

stoney

Finally, My Mother Has Join(t)ed Us. Happy AF
12.01.2010
110
7
18
Uluru
EVO ,da se zna: JA sam spreman doci na trg bana jalacica 20.4. 2011 u podne!
JEDAN po JEDAN pa nas se mozda i skupi .... AJMO forumasi!!
(jerry mcguire):

WHO"S COMMIN WITH ME?????
ako idete,recite AY!!!
(za ozbac!)
 

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
Stoney pohapsili bi nas sve, i ak mislis duvat i ak ne jedino ak ne dodjemo u veeelikom broju.. Po zakonu svako poticanje na upotrebu opojnih sredstava je protuzakonito. Kako majica sa otisnutim listom, tako i taj skup. Jedino da nas bas jako puno dodje, ali opet i to se treba prijaviti...
Ima koji odvjetnik ovdje? :D
 

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
He-man pretekao si me na mobitelu sam pa nemogu lijepiti xD

ja opet citam clanak u Dolce Viti o prvom marihuana marsu, bas mi je doslo nekako. Evo kak je on to napravio:
...naravno, imali smo ista razmisljanja kao i danas o koristenju lakih supstanci i javila se ideja da tu pricu nekako iznesemo javno. Posto sam tada dosta radio sa Schmrtz Teatrom politicki angaziranih ulicnih performansa, odlucili smo to prijaviti u sklopu FAKI-ja pod ulicni happening. Nasa ocekivanja tada su stvarno bila na nivou da ce doci nas trideset ili cetrdeset i da cemo vjerojatno biti uhapseni ili privedeni... Znali smo, bez obzira na to imali ili nemali dozvolu, da cemo to odraditi. ...

uglavnom, organizirali su se dalje putem usmene predaje, te ih je na dan dogadjaja doslo kako kazu oko tisucu ljudi.
Preporucam svima da se zalete do svog smart shopa ako su u mogucnosti po casopis, ako ne trebao bi na internetu negdje biti ovaj clanak dosta je zanimljiv
 

Riblji specijalitet

Aktivan Član
16.11.2010
143
39
28
42
Zakon i propisi se uvijek daju zaobići, nači neka rupa u njima, ne mora se duvati pod mus. A kad može gay lobi zašto nebi mogao i marihuana lobi??? S tim da nas nebi čuvala murija već...:icon_lol: a jebiga, bojim se da su ti dupeguzci jači od nas a to je smiješno koliko i žalosno.

Moto marša može biti i tipa: Neću 3 god u buksu radi par pljugi, pa čitate po novinama da zbog 100 g ili više dopa dobiju 4-5-6 god što je smiješno.

Neka tema potraje pa možda se izrodi šta iz nje, imamo 13 mjeseci vremena, ako ne prođe ovdje među nama onda stvarno nema smisla forsirati i raspravljati o ovome dalje.

Ajd nek je admin spiči u stiki, na vrh, čisto eksperimenta radi.
Ja ne vjerujem da su guzoljupci jači od nas, oni to izvedu svake godine uz zgražanje i negodovanje većine. A mi???