2011 ispod sunca

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Imam jednu opaku ideju, a to je fino ravno u kineski dućan i pokupovat nekoliko onih gumenih zmija pa fino ih strateški postaviti oko sajta .......... xD :hehe: Pa neka netko dođe blizu.............:icon_exclaim:
 

xxrobixx

Aktivan Član
18.09.2009
384
317
63
Underground
Ma njoj ni na kraj pameti nije da tamo grow-a. Ako je starija žena, ne vjerujem baš da će svakomalo ić brat bagrem. Mislim da nemaš brige ako je samo ta jedna žena. Samo uvijek kad ideš na sajt provjeri okolo dali ima koga i to je to. Sretno! :)
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Točno to, svaki put treba dobro gledati i slušati da ne bi bilo uljeza........Inače nikad tamo nisam nekog vidio, ovo je prvi put. A na taj sajt ću stavit samo 3-4 biljke i to jako dobro ću ih sakriti usred trnja i visoke trave.... Trebalo bi bit oke. :thumb: Bumo vidli!
peace
boz:sun2:
 

Jelen

Aktivan Član
13.12.2010
85
8
0
43
Pazi samo da ne zaklonis sunce. Moja taktika je da idem kasno nocu, posle 1 (uglavnom ako treba samo zaliti) ili rano ujutru pred svitanje po mraku, pa na siteu cekam zoru (jutra znaju biti mnogo inspirativna :D). Bitno je da ne ides uvek istim putem. Meni je blizu sitea kanal pa uvek nosim stap za pecanje kao alibi :). Naravno ne vodi NIKOGA ali NIKOGA tamo . Uvek pre nego odem na site malo obidjem okolinu i gledam da nema neke sachekushe. Ne treba biti paranoican ali treba biti oprezan. Dosta vozim bike pa znam da napravim dobru kilometrazu da dodjem do bijlona iako su mi na oko 500m od kuce.
Samo pazljivo i svakako sretno dalje!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bozga

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Vozdra Jelen , bike je zakon! :respect: O kilometraži neću ni govorit' jerbo vozim k'o manijak po cijele dane :icon_lol:....... Biljone je najbolje taman prije svitanja posjetit' i od sad je to moja praksa; preko dana više ne idem nikako jer sam već zbog toga što idem po danu mogao bit viđen, a po 1 u noći baš se ne bi usudio jer ima svakakvih živina tamo :icon_mrgreen: I to se podrazumijeva ne vodit' nikoga na sajt..... Jednom sam tako prije par god pokazao gdje imam biljku jednom frendu i nakon par dana se vratim, a biljka sva očerupana! Od tad samo ja znam gdje su :thumb:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
dobar ti je "frend", nema šta, stvarno svaka mu čast...
 
28.04.2011
1
0
0
39
moj sajt osiguravaju njemacki ovcari.. tak da nemam brige........:spliff:........ buraz samo naprijed valjat ce se doktorske frule!!
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Mali apdejt:
Imamo prve cvjetiće - najstarije dvije G13 Diesel x Amnesia Haze / Arne su cure xD
Zadnji put sam ih vidio prije dva tjedna i od onda su narasle oko 50-60 cm.
Najveća je sad preko metar, snažno raste i glavna stabiljka na najvećoj je popucala iznutra od snage rasta .
Miriši po limunu i napravio sam super crop na njoj, dakle savinuo glavni vrh toliko da malo pukne i da ju zaustavim malo s rastom jer bi mogla u nebo otić ako ovako nastavi.
Ostatak od 10 biljaka je u zemlji..... Ne planiram ih zalijevat' niti obilazit' narednih 3-4 tjedna, plan je gnojiti od sad jednom mjesečno s Plantella Bio s algama i eliminirati muške koji nisu dobri za oprašivanje...... Ostavit ću jednog alfa mužjaka koji će oprašiti najbolje žene u vrtu....
Slikice tamo negdje za mjesec dana na ljeto :icon_lol: ........Do tada growajte sretno i sigurno xD
zopopo :wave:
boz :sun2:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Mali apdejt, ovo je Chunk Beki x Amnesia Arne (Deep chunk\uzbeka#4 x deep chunk\uzbeka#1 X Amnesia Haze/ Arne) stara oko 5 tjedana koja je u tegli i to je jedina preostala od svoje vrste koju sam spasio, bilo ih je ukupno 5 ali jedino je ova preživjela, braću i sestre im pojeli puževi .....
Još nije pokazala cvjetiće, nadam se da će biti cura da mogu neke sjemenkice napraviti... Nema gotovo nikakav miris. Uzbeka #4 i Uzbeka #1 su 100% Indice iz Uzbekistana, a Deep Chunk je 100% Indica iz Afganistana...... Navodno je veri spešl smok. Vidjet' ćemo šta će bit, u svakom slučaju iskoristit' ću je za napravit' par sjemenkica bila cura ili momak.. Ako preživi sve ove napade puževa, jer očito ju ti sluzavci obožavaju grickat' koliko se vidi iz priloženog.... piz
boz :sun2:

chunkbeki.jpg
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
nek bude uzbeki cura:costumed-smiley-027da mi probamo taj spešl smoke ,a sjemena ce bit sta god bilo:family1:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Thnx ekipos! I ja bi volio da je cura, puštat ću joj drugi put muziku :icon_lol: E kolko ja jedva čekam jesen.....

Našo sam neke fotke ...... Ovo je Deep Chunk

deepchunk.jpg


A ovo Uzbekistanka.....

taskenti.jpg


Irie
boz :sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.