2011 ispod sunca

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
:watchplant:Nije da ti pametujem, al pokriješ ti te čaše sa nečime da ti korijen ne nahebe? mene su tako učili, pa pitam...? :icon_lol:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Da zaštićen im je korijen od direktne sunčeve svjetlosti jer su čase zbuksane u jedan utor u krovu, idu na presađivanje ovih dana tako da im neće bit' niš. :icon_mrgreen:
No baš me zanima što se događa korijenu ako dobiva svjetlost? Nikad nisam o tome pretjerano razmišljao hm hm... Znam samo da kad korijen izbije gore na površinu da zna bit onako drven, dobije kao neku koru... Onak odrveni, to je možda automatska zaštita? U čašama ima također malo nekih zelenih algi/mahovine, ne znam što je to. Možda su već zaebani korijeni nemam pojma :icon_lol:
boz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.538
188
57
Pa što ja to prije nisam vidio!
Al još nije kasno!Ha,ha,ha....Ma boz ti češ to sa guštom odradit.
Samo napred druže!
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Ohohoho druže doktore smok pa kako je? :icon_biggrin: Nikako da krenem po vino i ostalo, al' sad će ljeto uskoro pa ću sigurno put pod noge. :D
Stavio sam na klijanje još 14 menki, a za 20.4. ide još 14 i to je to vrijeme je za rad u vrtu hehe :icon_biggrin:
Nadam se da će proklijat' i da će bit sunca a ne oblaci ovih tjedana :sun2:
Ostani na frekvenciji, uskoro će stvari počet da se zelene još više ;)
peace
boz :sun2:
 
06.04.2011
16
17
3
O vidim rastu biljke, neka neka i treba...što se tiče korjena i svijetlosti koje dobiva preko prozirne čaše siguran sam da im neće ništa biti,ali svakako je prirodno da korjen bude u mraku pošto je u prirodi u zemlji i u mraku,pa stoga ja uvijek uzmem tamnu posudu čisto zbog toga.Uglavnom nastavi nas obaviještati kako ide u nastavku kao do sada.Pozdrav
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
....dnevnik apdejt - ove dvije G13 Diesel x AH/Arne su se lijepo primile u zemlju i sad su otpočele fino rasti.. lijepo već šmekaju. Ostale biljke su jako male , tek na prvom setu listova ili su tek počele klijati i probijati se na površinu iz čaša od 3dcl... prije dva dana posađeno također direkt u zemlju friške prošlogodišnje sjemenke - domaja Bo.... plan je ne posjećivati siteove radi sigurnosti barem dva tjedna i radi toga što ne volim ostavljati tragove ...za 2 tjedna će se vegetacija regenerirati i tako nestanu tragovi u travi i sl. sljedeći tjedan najavljena kiša što je dobra stvar... za sada vrijeme mi se sviđa, prošle godine je u ovo vrijeme bilo jako mokro. sad treba čekati da sve to proklija i naraste te da vidim uopće koliko će to biti biljaka ...... uglavnom sve su menke u zemlji i sad je potrebno samo čekati ......... :icon_biggrin: peace & good karma
boz :sun2:
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
ko ceka doceka ja sebi svaki dan kazem nije im nista cekaj malo da prode vremena pa onda na sajt i uspjevam za sad tak i ti tesko je napustit voljene na dugo vrijeme ali izdrzi i sretno sa klijanjem domace BO bas me zanima ta....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bozga

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Da da strpljivost se isplati pogotovo u ovom našem hobiju :D ..... Trebao bih si nabavit tenisice za nindže , onda bi bilo lakše kretat' se i ne ostavljat nikakve tragove :icon_biggrin: Kroz dva tjedna ću znati na čemu sam i koliko je biljaka probilo na površinu pa će biti neki apdejt s fotkama...do tada
peace!
boz :sun2:
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
je true ninja style i jos malo da ko spider man mogu sa spagama pa da tlo uopce ne diram e to je poso :)
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
518
535
113
balkan
opa bozginjo, pa kod tebe se krenulo već opako u akciju! :)
lijepo, lijepo...kod tebe to sve lijepo organizirano, planirano i uvijek vrhunski odrađeno bude... sa velikim zanimanjem pratim dnevnik!
finih sortica si skupio, bit će to prava veselica kad propupaju cvjetići :)
eto kod mene ove godine samo 5 malih biljoza već otišlo na sunčanje...a onda sljedećih 45 dana dobivat će pažnju,
a iza tog ih ostavljam majki prirodi u ruke...
pozdravljam te, i želim ti puno sunca za tvoje curke! ;)
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Gledao sam jučer film "Mehaničar" i moto filma je "za pobjedu je potrebna priprema" .... :icon_lol:
Evo danas sam malo posjetio svoj garden of Weeden i saznao da ova sorta C4 nije ta već je rukopisom napisano CJ , a ja sam krivo pročitao - to je Casey Jones /Arne x Amnesia Haze/Arne.
Gusjenice vole papti mlade biljke tak da sam već ostao bez 10ak komada....
Dakle sad ukupno imam
1 Casey Jones x Amnesia H/Arne
5 G13 Diesel x AH/Arne
5 Cinderella 99
2 Snowdog X AH/Arne
1 Chunk Beki x AH/Arne
Nekoliko domachica Bo kojima sam dao novo ime - Bozon

Evo i fotke

Ekipa koja je preživjela




G13 (Sour) Diesel x AH/Arne


Bozon i to mi je vjerojatno ispala sjemenka još prošle godine, ovu biljku nisam posadio hehehe


Cinderella 99 u novom domu, možete primijetiti neku rupu/tunel tako da nekoj živini ispred ulaza raste wu hihihi



I jedna Bozon biljkica koju sam danas slučajno našao , valjda mi prošle godine ispala sjemenka kad sam radio berbu :icon_lol:


Drvo



I Puffffffff



peace
boz :sun2:
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
dobro je boz zao mi chunkova al jbg imas jos prostora ovdje i ludo ljepe genetike bice neki šareni cirkus tu a smel na sajtu uuuuuuuu neopisivo pravi mali raj ;)
 

neo

Aktivan Član
06.12.2010
77
6
0
45
bozga htedoh pitati ko su mama i tata bozonke,
ako su iz tvog prethodnog grova mozda ima malo mandale u njima...
bilo bi lepo.samo teraj boz pratim te
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
@ weed oi bratko evo imam još jednu chunk pa budemo vidli kaj će bit, čim naraste malo uzet ću klona! još se za sad ne osjeti miris, ali o tom potom ;)
@ neo pozdrav drug, od bozonke mama je nepoznata dobra ljubičasta rano cvatuća već počne cvjetati u 7. mjesecu i krajem 9. mj je spremna za berbu, a tata je nešto od ovih 5 koje ove godine growam.... ne znam što će bit od toga iskreno! :icon_lol:
danas je bio udarni dan..... mortus sam .... :mrtva_banana:
docnije ekipa :vb_wave:
:sun2:
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.538
188
57
Samo se ti odmori,bit če još udarničkih dana! ;)
Samo ti deri,bit če zanimljivo u svakom slučaju!
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Išao danas provjerit' bebe i sve su se fino u čašama udebljale i počele rasti no jedna stvar mi je pokvarila sve......
Tako ja izlazim iz grmlja, usred ničega sam....... I okrenem se i kad ono nekih 200tinjak metara spazim neku ženu kako bere bagrem, nekih 20ak metara od mog sajta. Bila mi je okrenuta leđima tako da mislim da me nije vidjela, a ja se bacio u travu i tako čekao da ona s tim završi. Nakon 10 minuta kad je napunila vrećice otišla je. Šta da radim sad?! Sajt mi očito nije siguran... Njesra :eek:hno:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
20 metara je preblizu, na 20 metara može da se namiriše. Neznam šta reči, ionako nisam prepametan večeras:)
 

Mox

Aktivan Član
27.08.2010
81
20
8
36
motorku u ruke i posjeci bagreme.. :D bedara stari moj, jedino što bagrem ne cvjeta non stop pa se situacija možda raščisti u tvoju korist...
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Najbolje da eliminiras tu zenu pa si siguran... :icon_lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.