2012 i teoloska rasprava

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
dakle, svi ste dozivili trenutak u kojem se vas zivot prominio...
takoder je svijet dozivio takve trenutke... kao npr. otkricem struje, ili rodenjem krista... i tako slicno...
2012 popularna godina... godina velikih promjena, novog doba...
sad nitko to nemoze predviditi.. ali moze predpostaviti... u tome je zabava..
evo ovako...
na ovoj slici se vidi sve ako gledate....
ali ja cu jos dat par svojih komentara...

NAPOMENA: ovo nista nije ozbiljno..samo nesto meni jako zabavno...

to se nece dogoditi preko noci... npr odredenog datuma... ali cinjenica je da to dolazi...
nasa generacija ce biti oko 25-26-27 godina...sto se kaze da je vrhunac covjekova zivota...
tada je covjek najjaci...dakel mi smo generacija koja ce predvoditi tu promjenu...
2012 godinu se ceka tisucama godina..i evo napokon dolazi...
maye su predvidjele to davno davno kao sto vidite na slici..
indijci takoder..
asteci...egipcani..astrolozi...krscani(napola)...japanci...
cak i znanstvenici kazu "NASA predicts that the Sun will also reverse its own magnetic poles during 2012 as result of reaching the end of current 11-year sunspot cycle."
6.6.2012 u 6 sati i 6 minuta(skoro polovica godine) = "Second and last solar transit of the planet Venus of this century;"

ima jos puno puno stvari... ja iskreno jedva cekam...

apocal10.jpg
:lol:

i jedna jos stvar... ovo nikako nije negativno... promjene su uvijek dobre...
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
a jebote koje sranje...
maximalno što mogu živjet je do 2016 baš sranje samo osam godina :sick:

najbolje mi je ovo sa astecima i europskom unijom :rofl:
evo moje proročanstvo za nju age
dakle pad 78. stidnih dlačica hemrafrodita...
vladavina bestidnih ćuno-glavaca
i pojava eteričnog blaga i nektra mucica iz pupaka koja će se koristit kao alternativni izvor energije a na kraju će svi željni energije u svojoj pohlepi umrijet na krevetu kopajući po svom pupku u potrazi za mucicama i to će biti the end of the new era ere djece mucica
a onda će početi new new era...i tako u krug u beskonačnost ljudske glupoće

all hail the satanic mucica bruahahaha:icon_lol:
im gonne mucica :sick:
eh kad bi se bar ove prevrijedne informacije mogle sačuvati za buduće naraštaje mucica
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
covjece strasna stvar...prezanimljivo...kad sve pogledas vrlo lako moguce, zapravo sasvim moguce...skoro sve se vec dogodilo...sad tko zna sto je slijedece...vidjet cemo hohoho...ipak bit cemo tu kao i vecina...armaedon ili apokalipsa bilo sto bilo izbjec nemozemo tako da mozemo samo promatrat i cudit se...ehehe
idemo se svi zenit dok nije kasno....eheheh...tko zna dal raste vutra negdje drugdje da se odmah selimo dok je vrijeme...:)
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
pa meni to sve ima smisla.
zato jer ova civilizacija u kojoj dominira materijalizam nemre više koristiti energiju na način na koji je koristi do sada jednostavno zato što neće više biti materijala za izgaranje (npr, nafta)
dakle moraće se stvoriti novi načini dobivanja energije, bolje rečeno moraćeju preći u praktičnu upotrebu načini koji već postoje samo su zakočeni jer nisu profitabilni i ne nalaze se u svijesti (možda zbog manjka reklama )
monopoli će propasti i svako će morati nači svoj način neovisno o novcu i proizvodima monopolskih kompanija (nešto kao mad max)

damanhur je mjesto koje već na neki način živi kulturu nakon 2012, i što je najbolje taj grad se nalazi u italiji,planiram posjetiti to mjesto što prije,
koriste tehnoloiju starih etrušćana i raznorazna ezoterijska znanja, i kombiniraju sa današnjom tehnologijom,
od kada sam to vidio više ne govorim da su drevne civilizacije bile primitivne,zapravo je istina apsolutno obrunta
naša civilizacija se temelji na primitivnim vrijednostima, pogledajte samo tko vlada. vladaju mangupi, sirovine, i egoisti koji pate od kompleksa više vrijednosti i tako dalje, pa nam svijet i izgleda kao 'tko je jači' igralište
kako god, evo pogledajte malo o damanhuru
www.damanhur.hr

ja sam dnlwodo emisiju na rubu znanosti pa sam se malo bolje upozno sa cijelom stvari

ak se mene pita, kraj dolazi, al to nije uopće loša stvar, zato jer je to početak nečeg novoga,
ne radi se o kraju sviejta već o kraju jedne civilizacije i početku druge
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Dobro izgleda ovaj Damanhur, lijepo lijepo...danke na info Kaneh...

Inače, poznanica mi ima 6.6. rođendan, bit će fine fešte ako 12te bude kraj...hiihihihh
 

loobi

Aktivan Član
14.09.2005
132
5
18
ja sam o ovome citao dosta davno, ali i kao i svi datumi nekoj apokalipski koji se priblizavaju tako nam je i 2012 sve bliza i sve je vise texto o tome
ja bih iskreno bas volio da se to dogodi i spremam se za to... nema jos puno vremena :)
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
inace mayani si predvidjeli i isusa, eh, ono...naravno on se rodio 0 godine, ali poceo djelovati tek puno kasnije...
tako ljudi ja vjerujem takoder da to nece biti dan na koji ce se dogodoit apokalipsa, svejedno mislim da velika promjena pocinje...
po ovoo velika mislim da ce se sve promijeniti, nebo i zemlja...
i naravno nece to biti zbog nafte..nemoze nafta nestati,
puno znanstvenika i neki od mojih profesora vjeruju da ljudi kao takvi nemogu potrositi naftu nikako...da je previse ima i da se stvara ponovo... jednostavno stvar kontrole i monopola...
tesla je nasao nacin kako uzimati jeftinu energiju iz svemirskih zracenja (buduci da zemlja kroz svemir putuje neprestano i okolina i zracenja se mjenjaju) samo naravno sve elektrokompanije bi propale i nebi bilo kontrole....
a mozda sam ja samo paranoid..sve jedno... to kazem jer mislim da ce promjena biti bas duhovnog tipa... naravno koja ce se odrazit fizicki...
ali ono...sigurno je svaka generacija vjerovala i imala "svoju" apokalipsu... :)
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Svi cemo umreti:sick:....:))))

Salim se,ja sa veoma pobozan,pevam u crkvi,idem na sluzbe,postim sve postove i molim se bogu,tako da ne verujem u nikakva naucna sranja....:2flip:fuck science.peace & respect
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Prema onome što sam ja sve čitao 2012. je godina kada bi trebali duhovno revoluirati, nešto kao prosvjetljenje/buđenje i svijet više neće živjeti u strahu nego u ljubavi. Politički poredci bi trebali pasti i trebalo bi biti nešto kao anarhija u kojoj nitko više neće imati volju da vlada i manipulira drugima. Jedino me malo brine ono da će se polovi okrenuti na Suncu i to bi značilo ogromne katastrofe na Zemlji.
Ali po mayama 2012 nije end, po njima samo počinje novo doba, doba svijetla, a sad je kao doba tame.
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
koga interesira ova tema
neka pogleda malo onaj sajt o damanhuru i okusiće svijet nakon 2012, nadam se.
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Predvidjam:

Biljke kanabisa ce dici pobunu im i unistiti svakog ko ne bi pusio...ili ko im ne bi pusio:rasta1::eyebrows:peace
 
04.12.2006
17
0
0
odavno se bavim ovim temama i mogu reči da sam imao dosta iskustava kao što je vidjenje nlo-a a i astralne projekcije ....ukratko 2012.g je godina kada je astralni val u najjačem udaru na zemlju taj val bi trebao navodno ljude prebaciti iz našeg 3. denziteta u 4. denzitet ...taj val se osječa i danas recimo meni su lucidni snovi sve učestaliji ...probudim se ponekad u snu i svjestan sam da sanjam pipam si ruke lice i kontam da je san i kontam idem probat letjeti i letim kao supermen...e sad nekome to nije u interesu da nam se dogodi pa nam blokiraju sve portale kroz koje svjetlost dolazi ...i cilj im je sa što večim brojem pizdarija da do 2012.g. mi kao cijelina sebe proglasimo nesposobnima i dozvolili drugima da odlučuju umjesto nas......izgubivši vjeru u Sebe naša energija bi ostala nekome drugom...želim reči da to što se meni dogadja dakle i kad sam na prirodnim substancama a i kada sam normalan dogadja se prirodno ....mnogi ljudi idu protiv prirode pa rade razne vježbe te se samim time autoprogramiraju...moja poruka je vodite ljubav a ne rat i imajte vjere u Sebe i u Svevišnjega pozz...
 

tamoneki

Banned
Banovan
18.03.2008
35
0
0
37
nibiruapogeetc8.jpg


Ljudi rađe vjeruju sumeranima koji su mislili da je mjesec planet, a ne japancima koji pomocu magneta računaju neke stvari. Ništa se neće dogiditi a evo zasto

Ako je ovo putanja tog planeta x onda je vec DAVNO treba proci Vanjske planete naseg suncevog sustava, a mi bismo ga trebali vidjeti golim okom? :unsure:

Neki ljudi više vjeruju starim sumeranima koji su vjerovali da je mjesec planet, nego japancima koji uz pomoć gravitacijskog otklona računaju postojanje još jednog planeta.

Uglavnom da ne pričam cijelu priču, 12 njemačkih astronoma 1800. je krenulo u potragu za "nedostajucom" planetom, jer su vjerovali da na putanji fali planet.

Ta potraga je dala rezultat u noći od 31. prosinca 1800. na 1. siječnja 1801. Prije njih je naletio talijan Piazzi koji je u Palermu,
tokom rutinskog pretraživanja neba otkrio tijelo Sunčeva sustava koje je nazvano Ceres .

Astronome je zbunjivala veličina Ceresa (samo 940 km), jer su očekivali mnogo veće tijelo. E sad, ubrzo nakon toga su otkriveni jos neki "mali palneti" te su svi zakljucili da je suncev sustav pun malih planeta koje danas zovemo asteroidi. Na mjestu asteroidnog pojasa je nekad bio planet, kojeg je nešto pogodilo i uništilo. Pa se da zaključit da je dežurni krivac planet x, ili je dugo_iščekivan planet x čak i "uništen" od strane nepoznatog objekta!

Sve opcije su moguće i otvorene ali sto zelim reci..

Ne kažem da taj planet x ne postoji, ali kažem da ako se trenutno nalazi između kuiperovog i ortovog pojasa kako "oni" tvrde, vrlo se sporo kreče i tu nema pogovora! I nemoguće je da dođe do nas iz jednostavnog razloga njegove inercije, vektorike eliptičke putanje.

Takva tijela več postoje ( samo su malo manja, ali se isto ponašaju ),
a to su kometi, koji postižu maximalnu brzinu tek kada upadnu u jaču sunčevu gravitaciju.

Znači negdje oko jupitera.

Tako da nema teoretske sanse da se to dogodi u blizoj buducnosti.

Ali naravno opet kazem sve su opcije otvorene i zivot treba zivjeti punim plucima, jer nikad neznas, mozda mi sutra luster padne na glavu ili pogodi neki meteor.

A za vladu se slažem da taji dosta stvari nama kao narodu, ali mislim da je ovo ipak prevelika katastrofa da nekako nebi procurila u javnost od bilo kakvih znanstvenih kruga, bez obzira koliko bili ušutkani.

Evo našao sam još jednu sliku možda ju je lakše za objasniti.

solarsystemlb7.jpg


Dakle vidimo strelice 1 i 2.

Naime, kako je uopće moguće da taj planet ima takvu putanju?

broj 1: da ima takvu putanju odavno bi vec bio dio unutrašnjeg dijela solarnog sustava ako je Sunce toliko jako da ga tako privlači.
broj 2: ako i ulazi u Sunčev sustav po takvoj putanji kako je moguće da ga neka zvijezda oko koje on kruži povuće opet nazad? Ako može povući takav planet, te veličine, pa onda bi povukla i ostale planete Sunčevog sustava koji su i puno manji i mi ne bismo bili dio Sunčevog sustava nego nekog sustava oko kojeg se navodno vrti taj Misteriozni Planet BIG X. Dakle mislim da je to jedna velika manipulacija masom.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Tomaneki nitko tu ne brije da će se 2012 spuknuti neki planet od nekud (bar ja mislim) nego će se desiti jedna energetska promjena. Ja u Maye ne sumnjam, jer znanje koje su ostavili jako je točno.