2013. šaroliki vrt

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
23.04.2013
236
1.857
143
44
vukojebina gornja
big ide ulje u svakom slučaju,posto sam sadio u pitarima nisam bas znao da ce ovolike bit,od 6 autoflovera sam dobio mozda 80g suhog..
pa mislio u pitaru je i to je to,manji prinos,al ove ne staju,skunk mi je jedan visok preko 2,5 metra..i sve se motaju oko 2m..
na ovom lsd mi se odlomila grana,nisam dirao vec sam pustio neka tako gura,il ce se osusit il ce ic dalje.
a on ne jebe i piči ovako
1.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
ma LSD je zakon meni je pucao dva-tri puta mislim na grane pa opet nastavio do opakog streina bas je zakon za spavanac
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mrcina z otoka

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
Lijep pozdrav mrcino,
eto lijep prizor imaš ispred sebe, izvanredno izgledaju - gotovo da pucaju od sreće od zadovoljstva te tvoje bičarke.

Drago mi vidit, sjeti me i samog kako nekad bijaše u moje vrijeme dok sam imao djevojčice na otvorenom suncu prekrasnom.
Sad su eto druge okolnosti pa sam spriječen in&out hobija. Eto prevelike su mi to sekiracije bile, pošto sam doživljavao paranoidne šokove od tih obilazaka.
Ali nostalgično razmišljati više o tome me motivira dok vidim tolike mrcinske grmove, ponos do krova .

Joj, morao bi si utješan neki sada cfl custome made fridge magic box složit. Jer oduvijek sam odljepljivao na to.
Kako god bilo ludi filmovi mi sada padaju na pamet, pol pljugenzi je zagorilo pa me otvorilo.

Eto nemoj zamjerit, al daj uzmi dvogled kupi, pregledavaj sajt iz daleka prije nego dolaziš ako je ikako moguće.
Be safe&sound :read:
http://youtu.be/zOoYHlJ84YI
 
23.04.2013
236
1.857
143
44
vukojebina gornja
del boy kaka zamjerka,volim čut dobar savjet i primjenit ga naravno..
samo ovo s dvogledom nece upalit,ugl šuma je brutala,ne bojim se da ce neko naletit kod growa al me strah kakvog zalutalog metka u pm
ovi lovci mamu im je*em,nisu mogli dočekat da izađu i opale rokat ko da im je zadnje..
e vec kad se casti savjetima,trebam jos koji...
npr neki dan sam za susenje pitao jel ok sklopit neki haus,a danas mi pade druga ideja,imam šator doma za 3 ljudi,pa reko da to razvučem i još dodatno da stavim neku tendu da voda nema pristup.ič cak bi digao sator od zemlje,20-30 cm..
pomagajte jerbo mi se vec supcic stiso od muke kako i di susit,:)))))
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Uzmes neku veliku posudu, sto se moze hermeticki zatvorit. Stavis u nju mrezicu jedno 3 cm od podna,tla. Stavis sol za razvlazivanje prostorija / ima je u vrecicama/, u posudu distancnike od drva, plastike, gore mrezicu pvc ili kovinsku i nanju cvetove. Moze na 2-3-4 kata ako dobro pripremis. Nemoj cvetove previse natrpat, lepo ih rasporedis. Gledaj da napravis tako, da se ti cvetovi ne mogu izvrnut na sol dolje. Mozes to i kod kuce imat.
Improviziraj...znas sada kako.
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Nevjerojatno nesto... želim ti još sunca poslje ove kišurine gadne koja je i mene oprala :D

Predivan prizor klanjam ti se :)


keep on growin' :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mrcina z otoka
23.04.2013
236
1.857
143
44
vukojebina gornja
poz ekipa..
drustvance gura,kisa malo jebala zid,sad sve ok..

1.thc bomb 2.lsd 3.skunkovi 4.lsd 2 5.gws 6.ekipa svi skupa


uglavnom bez problema,jedino jugo mi slomio jednu granu thc bombu,nadam se da ce se oporavit..
e i izgledaju mi ko da previse rijetke,il mi se cini,jer je valjda dosta lisca otpalo..
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    478 KB · Pregleda: 53
  • 2.jpg
    2.jpg
    474,9 KB · Pregleda: 54
  • 3.jpg
    3.jpg
    436,2 KB · Pregleda: 49
  • 4.jpg
    4.jpg
    524 KB · Pregleda: 53
  • 5.jpg
    5.jpg
    362 KB · Pregleda: 53
  • 6.jpg
    6.jpg
    351,1 KB · Pregleda: 51
Poslednja izmena od urednika:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.