2016. Prvi "pravi indoor" grow. 400w hps. Auto Mazar, WW, Big bud, Ak47.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

209

Organic wannabe...
19.03.2015
369
2.324
143
Stockton, California
Nije me bilo na forumu 2 mjesecaa ostao sam dužan smoke report, ali sam htjeo da bas fino odstoji u teglama. Sada je white widow vec pred kraj pa bolje da zavrsim smoke report dok jos ima dima. :spliff:
Ovako, Big bud automatik, ubrao 15.4.2016 oko 70gr. Od pocetka je imala najjaci miris, onako dok je jos rasla. Blago oporo i malo skanki. Kada je tek ubrana imala je dosta jak miris, opor sa mirisom borovine. Kako se curala taj miris i okus borovine je nestao. Sada poslije 3 mjeseca taj ukus je postao vise kao na neku finu prosijanu zemlju sa oporim skanki ukusom. Ali nije toliko jak, cak sta vise pravo je blag ukus i dim. Mogu povuci ogroman dim da skoro nista ne osjetim u plucima. Rad je difinitivno za navecer, zakuca za krevet i nemas neku zelju za prevelikim aktivnostima, mada bih ponekada odradio kratko jogu. Nekada po danu bi me kratko znala i paranoja uhvatiti ali samo po danu. Super dim za gledanje filmova tj, spavanje. Nije previse jak, te dosta brzo dodjem sebi ako zapalim po danu, dok navece mi se obavezno prispava posebno u kombinaciji sa Mazarom. White widow automtik, ubrao 21.4.2016 oko 50gr. Tih dana kad sam ubrao bile su velike vrucine za to doba godine tako da se pravo brzo osusila tj, presusila za 4dana. Tako da sam znao da nece biti nekog prevelikog ukusa :( Na prvu slican miris kao Big bud ali sa jacom cvijetnom mirisnom notom. O ukusu na zalost nemam sta da napisem jer se presusila, onako tek ponekada neki bolji vrh ima neki slabi cvijetni ukus. Ali barem ne pece nista :). Zato je rad izvanredan, kada ispusis ne osjetis nista tek za koju minutu krene rad. Nekako si opusten, super za po danu barem za mene. Nije prejaka tako da i moja zena koja ima paranoje od cannabisa moze ponekada povuci dim ili dva i bude joj bas zanimljivo. Dok sam bio na odmoru stalno sam pusio ww po danu i dalo mi se ici i na plazu i setati i slicno. Ima nesto duzi rad od Big buda i nisam osjecao paranoju nikako. Odlican dim, iduci put cu paziti sa susenjem. Mazar automatik, ubrao 10.5.2016 oko 110gr. Dok je rasla imala je najblazi miris. Skoro pa neprimjetan, kada sam je ubrao miris je bio dosta jak, opor kao trulo voce. Poslije curanja taj miris je nestao, kada otvorim teglu podsjeti me na carbofix ljepilo za papir sto smo koristili u osnovnoj skoli te na onaj miris iz crkve kao tamjan. Ukus je blago vocni. Rad je klasicno zakucavanje za kauc, zato izbjegavam pusenje po danu, nesto duzi i intezivniji od Big buda. AK 47 kao automatik, nije krenula da cvijeta dok nisam prebacio na 12/12. Ubrao 1.6.2016. Najljepsa biljka u boxu od samog pocetka, dok je rasla imala je oporu citrusnu mirisnu notu. Sada kada otvorim teglu prvo zamirise kao secerna vata, tj kao neki slatki bonbon sa dosta skanki mirisom. Duplo je potentnija od svih ostalih biljaka, klasicni ak47 dva tri dima i udar u glavu :zvezda:: Bas juce sam ispusio 2jointa jedan za drugim oko 0,6gr sve skupa i nisam mogao doci sebi sve do navecer. Poslije jakog udara u glavu nakon 2 sata to sve predje u tijelo i onda budes lijen i samo ti se jede nesto. Nije bas dim za po danu i ako je sativa 60/40 hibrid. Eto toliko od mene, nisam bas nesto rijecita osoba zato se izvinjavam sto nije preopsirno. Vidimo se uskoro kako ljeto prolazi pripremam novi grow za koji dan. Pozdrav, nedostajao mi je Vutra.org