24.2.2007 Dinamo Zagreb - Hajduk Split

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
Tema ipak malo draža Hrvatima al eto...derbi je derbi

Onda dakle,kladionice daju nešto ovako:

1 - 1.80
x - 3.20
2 - 4.10
1x - 1.15
x2 - 1.8

Budući da sam Splićanin ,iako to ništa ne znači,ja bi svim srcem tia da Hajduk dobije ali isto tako ima onih koji su cilim srcem za Dinamo, i ja ih poštujem...
No,objektivno šta mislite,ko je u boljoj poziciji...
Na šta da se kladimo?..
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Ja i ako sam iz srbije malo pratim vasu ligu pa nesto i znam.
Ne kazem da je Hajduk bolji ali se nadam da ce pobediti.
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
A čuj,..kako sada igraju iako nevolim Dinamo moram priznati da bolje igraju,..ali pošto dalmatinska krv teče u meni htjeo bih da hajduk pobijedi,..nemam ništa protiv Dinama koliko imam protiv purgera....eto lega sutra stavlja 100Kn na 2 Hajduk :)
 
18.02.2007
25
0
0
43
NIKO KAO HAJDUK IZ SPLITA, a ja bih volio da Hajduk pobjedi ali biti će teško. A što su tekme tiće biti će užasna za gledati. Prekršaja će biti oko 70, 7 žutih i 1 crveni i bar dvije tuće na terenu, i to će biti naš derbi. :punch2:
 

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
Bit će to teško,Dinamo je trenutno bolja momčad,al nadam se da će "Bili" pokazat više srca i doć do pobjede

stavit ću sigurno 50 kuna na dvojku,s obzirom na situaciju mislim da je kvota dobra..
 

Petar Pan

Aktivan Član
18.07.2006
228
55
28
Bit će ka i protiv Osijeka prošlu subotu, samo što će ovaj put mali Rukavina uspit dat gol. Hajduk živi vječno!
 

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
samo da mi ne dobijemo po glavi prije il posli utakmice,ne idemo organizirano nego iz stana u zagrebu,nas 10-ak al bar nam stan blizu stadiona hehe
 

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
Eh,eh...

Atmosfera je stvarno bila odlična,bez većih incidenata prošao je još jedan vječni derbi...
Pripao je boljem,ovaj put zagrebačkom Dinamu koji je slavio rezultatom 2-1.
Mislim da je Hajduk u stvari dobro proša jer je moglo bit i 3-0 već u prvom poluvremenu,nedovoljno znanja i srca su ostavili na terenu te je Dinamo to kaznio.
Bez obzira na izjave trenera bilih Zorana Vulića koji je rekao da je Hajduk bio dominantna momčad,mislim da je to čista utopija te veliki stupanj primitivizma za takvog čovika.

Velika pohvala navijačima koji su za razliku od svojih ljubimaca ispunili zadaću.
Torcida je u rekordno velikom broju pohodila Maksimir,skoro cijela južna tribina je bila tu,drukala za Hajduka,kojem to očito nije bio dovoljan motiv za dobru igru..
Bilo je bakljada s obje strane ali ništa posebno.
Boysi su razvili nelošu koreografiju popraćenu s dosta zastava,sve u svemu bio je jebački ambijent...ali kako se ono kaže:


"I KAD GUBE I KAD TUKU,UVIK VIRNI SVOM HAJDUKU!"

Torcida Split